Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 404 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 ... LastLast
Results 1,621 to 1,640 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1621 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    dar a anuntat cineva la noi ca ar avea restoc atunci?eu am vazut doar prin state pt ca la ei vinerea viitoare e black friday,posibil asa sa fie si in alte tari din europa,dar la noi nu am vazut sa zica cineva ceva

  2. #1622 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    dar a anuntat cineva la noi ca ar avea restoc atunci?eu am vazut doar prin state pt ca la ei vinerea viitoare e black friday,posibil asa sa fie si in alte tari din europa,dar la noi nu am vazut sa zica cineva ceva
    Deja pe site la altex nu mai apare consola la comanda

    Am gasit un link la carrefour franta unde scrie 25 plus alte linkuri uk si es...si am facut legatura cu altex...de ce 25? Ca si asa au inchis azi inscrierea...de ce nu face luni extragerea?

  3. #1623 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    La noi nu e nimeni sigur de nimic, tuturor retailerilor le e frica sa anunte ceva cu siguranta.

  4. #1624 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by arfel View Post
    Am gasit un link la carrefour franta unde scrie 25 plus alte linkuri uk si es...si am facut legatura cu altex...de ce 25? Ca si asa au inchis azi inscrierea...de ce nu face luni extragerea?
    da,inteleg ce zici,ei pe fb am vazut ca au zis ca nu dureaza chiar cateva ore sa faca asta si le trebuie mai mult timp dar nu stiu daca sa mai dau vreun ban pe ce zic ei
    sincer cel mai atent voi urmari orange pt ca surprinzator ei par cei mai seriosi,sper ca vor anunta daca vor avea vreun restoc curand

  5. #1625 SP
    Junior Member radu963's Avatar
    Din ce vad in linkul de la Carrefour Franta scrie 25 Noiembrie si pe poza Holidays 2020. Ma gandesc ca o sa fie o serie de precomenzi cu livrare in perioada craciunului. Probabil si la noi o sa fie la fel dar poate dupa 25.
    Este doar o parere.

  6. #1626 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    La orange greu cu rate..nu prea sunt banci cu care lucreaza...pt rate

  7. #1627 SP
    Junior Member lexxuu16's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    da,inteleg ce zici,ei pe fb am vazut ca au zis ca nu dureaza chiar cateva ore sa faca asta si le trebuie mai mult timp dar nu stiu daca sa mai dau vreun ban pe ce zic ei
    sincer cel mai atent voi urmari orange pt ca surprinzator ei par cei mai seriosi,sper ca vor anunta daca vor avea vreun restoc curand
    Orange a adus in cutie suplimentara.. cutia de la ps impecabila.. pana acuma m.am jucat vreo 2 ore pe ea.. nici o problema... si azi mi.au livrat.o .. super orange..

  8. #1628 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    In spania au fost la el corte ingles si fnac...iar in uk la asda

  9. #1629 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    In sfarsit <3, cutia a venit putin julita pentru ca ei nu au ambalat deloc cutia de la PS, dar e ok, consola sa mearga ( Comandat de la flanco in 19.11 la ora 14:14
    Attached Images Attached Images 523d9354-7014-42fd-9371-df254d349afd.jpg

  10. #1630 SP
    Junior Member cristachecri's Avatar
    Altex si MG au inchis inscrierile la tombola vietii ...

  11. #1631 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Da pai au anuntat de ieri ca o sa inchida azi la 17 pentru ca s-a inscris prea multa lume.
    Eu sincer am fost inscris la tombola dar am anulat, pentru ca vreau sa am banii pe card pana pe 25, daca ramaneai inscris, nu ii primeai decat de pe 25 in colo...

  12. #1632 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    7000 de persoane inscrise,acum nu se stie cate pt digital cate pt blu ray dar banuiec ca sansele sunt de cam 20% maxim sa castigi...

  13. #1633 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    7000 de persoane inscrise,acum nu se stie cate pt digital cate pt blu ray dar banuiec ca sansele sunt de cam 20% maxim sa castigi...
    Mai repede sansele sunt de sub 10 la 1... (daca informatiile sunt reale, 7000 inscrisi la 620 de console..)


    Unde au zis ca sutn 7k inscrisi ?

  14. #1634 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by forgame View Post
    Mai repede sansele sunt de sub 10 la 1... (daca informatiile sunt reale, 7000 inscrisi la 620 de console..)
    pain sunt 600 cu disc 60 digitale,marea majoritate nu cred ca s au inscris la ambele deci se mai reduce nr si cresc sansele

  15. #1635 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Au fost 5000 in prima zi, a doua zi nu se stie cati s-au inscris, sansele sunt minuscule oricum ar fi. Mult noroc celor inscrisi.

  16. #1636 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Quote Originally Posted by forgame View Post
    Mai repede sansele sunt de sub 10 la 1... (daca informatiile sunt reale, 7000 inscrisi la 620 de console..)


    Unde au zis ca sutn 7k inscrisi ?
    Pe fb

  17. #1637 SP
    Junior Member arfel's Avatar

  18. #1638 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by OveMan View Post
    Salut. Eu am facut precomanda la Emag si Altex. Daca le primesc din ambele parti o sa fie disponibila cea de la Altex pentru cine e interesat. De preferabil predare in Brasov. Consola de la Altex rezervata pentru Mihail.
    Am luat astazi consola. Esti un om de milioane, mai rar asa ceva. Multumesc OveMan.
    Attached Images Attached Images img_1834-1-.jpg

  19. #1639 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Mai este cineva cu console in plus?

  20. #1640 SP
    Junior Member Adriaan's Avatar
    Ce as vrea sa pot cumpara si eu o consola acum , nu conteaza digitala sau cu disk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 404 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts