Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 33 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 655

Thread: PS5 - pune o intrebare, primeste un raspuns

  1. #181 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Gata, am rezolvat. Astept codul pe mail dupa ce am vb cu EA pentru problema mea. Ca am acum ps5 digital si nu pot folosi discul si nu doresc sa cumpar alt joc digital daca deja am dat banii pe varianta cu disk. Bafta!
    What the ****. Si acum ca ai jocul digital, vinzi discul?

  2. #182 SP
    Member Para81's Avatar
    Nu cred, astept codul si dupa aia vedem daca mai merge discul pt ca a cerut poza cu el si carcasa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aaaa. Tu ai FIFA 21 pe disc de PS4 si cum ti-ai luat PS5 digital, acum vrei sa ai jocul pe consola noua

    Si da, e clar ca-l vei putea vinde. Nu e ca si cum il pot bloca ei

    Nu inteleg de ce se incapataneaza lumea sa ia PS5 digital cand e clar ca inca mai folosesc disc-uri, mai ales cand este atat de greu sa pui pana pe un digital vs unul normal

  4. #184 SP
    Member Para81's Avatar
    Momentan astept codul, oferta asta este valabila doar la fifa si este ceva oficial. Scrie si pe site la E.A. Eu am pus mana pe una digitala ca asa a picat si joc doar fifa, privind discurile este mai buna una cu disk dar asa a fost sa fie, nu m-am zgarcit la 500 ron dar asa am prins si nu mai astept pt o schimbare, am oprit consola digitala. Momentan nu vand diskul, pentru ca am toata comectia de fifa


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #185 SP
    Junior Member GianySpaniolu's Avatar
    Salutare ! Am si eu o intrebare .... am cumparat de curand un ssd m2 si l am pus intr un cititor m2 pe usb 3.1 folosind ca hard disk extern . L am conectat la ps5 in speranta ca voi putea transfera jocurile din hdd intern pe cel extern , doar ca la un moment dat se blocheaza la copiere si nu mai face nimic , are cineva idee de ce? Mentionez ca am incercat si cu alt ssd m2 si tot la fel face . Multumesc

  6. #186 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce poti face cu camera aia în afară de stream?

  7. #187 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Ce poti face cu camera aia în afară de stream?
    Atât! de aceea e și foarte căutată

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

  8. #188 SP
    Member flaviud's Avatar
    Nu stiu, doar mi s-a parut bun pretul si sunt convins ca multi o vor...

  9. #189 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, într-adevăr, nație de streameri suntem

    Edit: ****, acu vad pe ce thread suntem, scuze de offtopic.

  10. #190 SP
    Member morphine's Avatar
    In momentul de fata, se poate rula ceva 8k?

  11. #191 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din cate stiu, momentan nu exista niciun joc care sa ruleze in 8K si nu pentru ca nu ar duce (ceva 2D izometric gen Ori and the...), dar cred ca e prea devreme + ca nu prea sunt TV-uri 8K, deci ar fi cam inutil.

  12. #192 SP
    Member morphine's Avatar
    Eram curios daca se poate folosi in momentul de fata sau trebuie sa astepti vreun patch ceva. Pe cutie scrie 8k, in ultimul commercial vad ca mentioneaza doar de 4k.

  13. #193 SP
    Manager paul's Avatar
    Inca nu a primit update pentru 8K:
    PS5 is compatible with 8K displays at launch, and after a future system software update will be able to output resolutions up to 8K when content is available, with supported software.
    PS5: The Ultimate FAQ – PlayStation.Blog

  14. #194 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Asta cu 8k, este de rasul curcilor. Nebun, cel care crede in marketingul asta pentru gaini.

    Eu nu inteleg de ce nu ne dau VRR si internal expansion bay... in curand se fac 6 luni de la lansare si ei ne-au inchis gura cu chichita de “backup pe hdd extern al jocurilor PS5”.

    Really?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #195 SP
    Member Antiohh's Avatar
    eu tot ce imi doresc e suport pt 1440p ca sa pot juca cu ray tracing pe monitor la 60fps cu putin noroc

  16. #196 SP
    Member morphine's Avatar
    @JohnnyUSA nu e neaparat vorba de cel care crede ci de cei care fac reclama mincinoasa. Sa zicem ca eu nu ma pricep la console. Imi iau ps5 ca vad pe cutie 8k si cand vreau sa-l testez descopar ca inca nu e disponibil.

  17. #197 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Tocmai. Prostesc lumea cu mizeria asta de 8k.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #198 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cine se simte inselat 100% isi poate lua banii inapoi cu garantia de conformitate, valabila 2 ani. Nu o va invoca nimeni totusi, e mai rentabil sa pui consola pe olx cu 3500 de lei.

  19. #199 SP
    Member Para81's Avatar
    Salutare, Am si eu o nelamurire. Pe contul meu am activat un Fifa 21 cu cod (digital), consola mea are DVD si pana acum am jucat cu DVD. Acum doresc sa nu mai folosesc DVD-ul la joc pe cel din cont(librarie), nu pot accesa jocul fara dvd. Tin sa mentionez ca am sters jocul instalat cu dvd-ul, am instalat jocul direct din cont dar tot imi cere dvd-ul. Aveti idee de ce?

  20. #200 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce fel de cod ai activat? De unde?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 33 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare upgrade jocuri la versiunea PS5 By dumiandrei99 in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 33 Last Post: 23-11-2020, 10:23
  2. Replies: 13 Last Post: 27-10-2015, 02:05
  3. Nu mai pot pune anunturi - Help. By riconos in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 28-01-2014, 11:15
  4. Xbox - Pune o intrebare, primeste un raspuns By AndRewqp in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 06-07-2013, 06:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts