Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 564

Thread: Totul despre Xbox Game Pass

  1. #41 SP
    Senior Member nina's Avatar
    te duci la microsoft.com services and subscription
    ai "cancel" si "turn off recurring"

    nu da pe "cancel" ca anulezi subscriptia
    acel "recurring" este sa opresti reinnoirea subscriptiei

    ai oprit recurring asa trebuie sa iti scrie in dreptul subscriptie "turn on recuring billing"





    ma rog,dai pe manage,change,recurring off

  2. #42 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Am rezolvat, multumesc pt ajutor!

  3. #43 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    foarte tare ideea de game pass , am si eu o intrebare .. am activat cele 2 saptamani free am cont de uk , daca am bani pe cardul cu care am facut contu imi ia automat pe luna sau trebuie sa fac eu ceva ?

  4. #44 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Iti ia automat daca nu urmezi pasii prezentati de colegul de mai sus.

  5. #45 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    ^ daca iei de pe Store-ul de Argentina momentan e oferta cu aprox 50 de lei/6 luni
    Cum reusesti sa iei de pe Store-ul de argentina???

  6. #46 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cu un card Visa de la BT, am bagat o adresa din Buenos Aires. Am cumpărat din browser de pe PC, pana acum doar o data am încercat si a mers.
    Iti las mai jos un tutorial facut de cineva pe Facebook de pe un grup xbox, ii dau copy-paste:
    Buna ziua! Dragi membri ai grupului XBOX ONE ROMANIA mai jos este un mic tutorial cu pasii ,pe care eu personal i-am facut in achizitionarea jocurilor si nu numai, de pe Store Argentina!
    1 - Accesati https://www.xbox.com/es-ar din browser Chrome fara VPN( la mine a mers asa)
    2 - Logati-va cu contul vostru Microsoft ( Iniciar Sesion)
    3 - Dupa ce gasiti jocul care il doriti si vreti sa-l achizionati ( ATENTIE- moneda este Dolarul argentinian- conversie Ron -link-ul aici- https://ro.coinmill.com/ARS_RON.html ) apasati butonul Comprar Ahora!
    4- Va aparea metoda de plata - cu cardul- Atentie, sunt acceptate doar carduri Visa sau MasterCard- introduce-ti datele cardului dvs.
    5- Dupa introducerea datelor cardului dvs, mai jos de datele pentru card , vi se va cere "adresa"dvs din Argentina! Aici puteti introduce o adresa a unui hotel, restaurant sau fast food - indicat ar fi o adresa din orasul Buenos Aires- aveti model de adresa in poza 4!
    6- Dupa ce faceti tranzactia aveti posibilitatea , asta doar daca in contul vostru Microsoft la settings ati bifat la dispozitive conectate a voastra consola, sa instalati jocul direct pe ea, iar cand o deschideti sa gasiti jocul cumparat la Ready to instal!

    ATENTIE! NU E NEVOIE SA MIGRATI CONTUL PE REGIUNEA ARGENTINA! EU AM CONTUL PE UK SI SINCER AM CUMPARAT PANA ACUMA PESTE 30 DE JOCURI,LIVE SI EA ACCES SI TOTUL E OK!

    E posibil ca unele tranzactii sa nu fie acceptate de bancile voastre - eu am la ING si merge perfect!
    In cazul in care aveti mici probleme, in limita timpului voi incerca sa va raspund la toti!
    Va multumesc pentru atentie si BAFTA LA CUMPARATURI!������

  7. #47 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Cu un card Visa de la BT, am bagat o adresa din Buenos Aires. Am cumpărat din browser de pe PC, pana acum doar o data am încercat si a mers.
    Iti las mai jos un tutorial facut de cineva pe Facebook de pe un grup xbox, ii dau copy-paste:
    Mda, am incercat sa iau Gamepass pe 6 luni la aproximativ 20$ americani si imi refuza cardul Mastercard BCR.

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa înțeleg că Witcher 3 Complete Edt este 30 de lei?

  9. #49 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu am reușit să iau nimic, nu funcționează. Am incercat sa iau RDR pentru X360

  10. #50 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu am incercat sa iau si joc de X360 si joc de One si tot nu vrea. Card Mastercard de la Raiffeisen.

  11. #51 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu cu Visa de la BT am reușit luna trecuta sa iau EA Access pe un an cu vreo 30 de lei si Cuphead cu 27. De atunci nu am mai încercat.

  12. #52 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salutare. Am și eu o întrebare, am avut abonament xbox game pass de 1 luna și mi-a expirat dar eu tot pot juca jocurile.... Dc?

    ---------- Post added 30-11-2018 at 21:30 ----------

    Și nici nu am atașat card la cont și nici bani

  13. #53 SP
    Member blondutzu's Avatar
    O sa pierzi accesul după ceva timp. Unele persoane au mai putut sa joace 3 săptămâni după ce le-a expirat subscripția. Bucura-te cât le mai ai.

  14. #54 SP
    Junior Member b0n3s's Avatar
    Folositi cont de PayPal si nu plata cu cardul. Mie asa mi-a mers sa cumpar 1 luna Game Pass.

    Bafta

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cont de paypal facut pe Argentina?

    Ideea e ca in store de Argentina, la payment options, cand alegi sa adaugi o noua metoda de plata pentru Argentina, nu se poate adauga decat card, nu si paypal.

  16. #56 SP
    Junior Member b0n3s's Avatar
    Cont PayPal facut pe RO cu card debit la RF.
    Eu ma folosesc de un proxy/vpn pentru a ma conecta la store-ul de Cehia unde mi-am modificat peste tot adresa.

  17. #57 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O sa incerc si eu cu VPN. Desi am rugat un prieten din Danemarca sa incerce si nu a mers nici de la el.

    Si o zic din nou, efectiv nu exista optiune sa adaug cont de paypal pe store de argentina.

  18. #58 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Mortal Kombat X, Ashen, Hellblade: Senua’s Sacrifice, and more are coming to @XboxGamePass in December. See the full list and schedule here: http://mjr.mn/Ie33e

  19. #59 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Shadow of the Tomb Raider, colectia Return To Arkham, Walking Dead Season 1 si altele:

  20. #60 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  2. Vand Cont de Xbox cu Game Pass Ultimate valabil pana in 2024 By MareleVlad in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 18-01-2021, 01:48
  3. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 150 Last Post: 24-09-2020, 19:07
  4. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-02-2017, 18:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts