Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 65 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1299

Thread: Clubul Xbox Series X

  1. #261 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu inteleg, daca au zis ca arata doar gameplay, de ce nu arata absolut deloc gameplay si totul este rulat in engine, reprezentative of expected XSX visuals...
    Also, daca au zis ca e doar gameplay, de ce ne arata cinematic trailers?

  2. #262 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    The Medium pare interesant .

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  3. #263 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie mi-a plăcut până acum Bright Memory Infinite, restul meh, nu par next gen deloc.

    LE: Poate AC sa fie ceva mai wow, sper, probabil arată la sfârșit

  4. #264 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Da, pana acuma unele chiar zici ca-s old gen! Nimic wow! Bright Memory nu am prins, o fost primul aratat cred.

  5. #265 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Astia fac exact ca la E3-ul de acum cativa ani, cand aveau "cea mai puternica consola" si ne-au aratat doar indie-uri pixelate si minecraft. Si Medium ala a fost cea mai mare teapa, ca dupa primele note muzicale credeam ca e Silent Hill XD

  6. #266 SP
    Banned wd87's Avatar
    da, 30 minute de CGI, am vazut ce pot 12 teraflopi
    Attached Images Attached Images _111836284_8cb5e2f6-de17-4868-8c80-dbfefe6bd7c8.jpg

  7. #267 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Mda , nimic spectaculos . Ne-am overhyped degeaba . Probabil in iulie vor fi the goodies .

    P.S. Ma bucur sa vad mai multe weeb games pe xbox .

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  8. #268 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @wd87 Așa e, Microsoft e de vina că atât pot unii să facă...Unele vin și pe platforma cealaltă, mă uit cu greață la Vampire ăla. Mi se pare penibil pentru o generație noua.

    AC Valhalla unde dracu e gameplay-ul ăla mă?

  9. #269 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    S-au batut cu pumnii in piept si au aratat un mare nimic. Cat despre AC, un scurt trailer si dupa o lectie de istorie, good job MS!

    Am detinut ambele console generatia trecuta, la fel si asta. Ce o sa zic, nu e ceva spus cu rautate sau cu gandire limitata de fanboy, dar daca Sony arata maine un teaser la God of War 2 sau la Horizon Zero Dawn 2, vor inclina instant balanta in favoarea lor.

    Nu contest ca MS detine consola mai puternica, dar nu o sa dau 2500 lei (sa speram ca nu mai mult) pe o consola ca sa joc indi-uri, serios!

  10. #270 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Toate vin pe platforma cealalta nu ? Nu am vazut nimic exclusive .

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  11. #271 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Au zis ca toate jocurile prezentate azi sunt 3rd party, deci le vom vedea si pe PS4/5, dar acolo domnu' wd87 probabil o sa spuna ca sunt chiar misto si arata foarte bine

  12. #272 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Bright Memory = Ghost of Tsushima cu pistoale si mașina din Back to the Future, lool.

  13. #273 SP
    Banned wd87's Avatar
    pai eu am auzit atata despre mai multa putere, smart delivery, etc. etc. si TLOU2 pe ps4 2013 arata o generatie peste tot ce au aratat ei acolo

    ^totusi sa nu insultam Ghost Of Tsushima asa, ca nu are el treaba cu mizeria de azi

  14. #274 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    mă uit cu greață la Vampire ăla. Mi se pare penibil pentru o generație noua.
    Pai developerii jocului s-au concentrat si ei pe ce e mai important

    https://www.vg247.com/2019/03/21/vam...acter-creator/

    (Si da, DESIGUR ca e un articol de pe VG247 )

  15. #275 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Multumim MS pentru Smart Delivery! Sony, e randul tau, mersi!

  16. #276 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    pai eu am auzit atata despre mai multa putere, smart delivery, etc. etc. si TLOU2 pe ps4 2013 arata o generatie peste tot ce au aratat ei acolo

    ^totusi sa nu insultam Ghost Of Tsushima asa, ca nu are el treaba cu mizeria de azi
    Sau poate arata asa pentru ca trebuie sa mearga si pe tigaia aia de PS5

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  17. #277 SP
    Banned wd87's Avatar
    arata mai prost ca un joc de ps4 model 2013 pt ca trebuie sa ruleze pe ps5? nici glume nu stiu sa faca astia de la Microsoft

  18. #278 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nimic spectaculos, insa, au spus de la inceput ca vor arata multiplatforms.
    Bai, macar MS misca ceva, am vazut consola, am avut acest event, slab asa cum a fost el.
    What the?

    Vor veni si exclusivele, nu au cum sa arate gameplay de Halo daca nu este gata inca, nu-si permit sa se compromita.

    De la prezentarea de azi, m-a impresionat ala primul, combinatia aia de Ryse cu DarkSouls si cu Cyberpunk. Arata demential. Vreau sa vad mai mult.

    @WD, conferintele SONY mi-au placut mai mult, doar ca in absenta.

  19. #279 SP
    Member tudort's Avatar
    The Medium arată bine. Vampire Bloodlines cu siguranță va fi fun ca și gameplay și posibilități. Cam atât a ieșit în evidență pentru mine momentan dar este clar că e abia începutul și ei lasă chestiile grele pentru iulie. Au spus că abia atunci vor arăta gameplay din studiourile exclusive.

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  20. #280 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Bright Memory chiar arata bine, pare o combinație de DOOM+Vanquish+Cyberpunk.
    The medium are asa un vibe de Alan Wake, este posibil sa fie o surpriza placuta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 65 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox Series S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 164 Last Post: 17-02-2024, 00:44
  2. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Xbox 360 By Mika in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 15756 Last Post: 18-09-2021, 00:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts