Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 66 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1302

Thread: Clubul Xbox Series X

  1. #721 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stiu ca a fost postat mai sus, dar aici e higher res. Pe bune, astia le-au "furat" si culorile?

    P.S. Si nu, nu-mi place deloc.
    Attached Images Attached Images xbox_series_x_controller_blue.jpg

  2. #722 SP
    Junior Member nicugoalkeper's Avatar
    Chiar arata urat pe aceasta culoare

  3. #723 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai nah, sunt fix culorile Sony...
    Attached Images Attached Images sony.jpg

  4. #724 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt culorile Sega, shhh, Sonic

  5. #725 SP
    Junior Member nicugoalkeper's Avatar
    Pai na dar nici macar Sony nu foloseste atata albastru ca pe acele controlere. Defapt mai nou se pare ca Sony iubeste mai mult alb si negru lol.

  6. #726 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Daca mai cumpara Sega si Square Enix si le fac exclusive Xbox le dau sah mat la Sony.
    Bine pentru jucatori nu e ok dar pentru Microsoft ar fi excelent.

  7. #727 SP
    Manager paul's Avatar
    Now, it’s time to take an up close and personal look at the way our new Xbox consoles were designed, sharing some of the process and inspiration that shaped them.
    Xbox Series X and Xbox Series S: Designing the Next Generation of Consoles - Xbox Wire
    Attached Images Attached Images xsx_xss_design_hero.jpg xsx_xss_design_inline1.jpg xsx_xss_design_inline2.jpg xsx_xss_design_inline3.jpg xsx_xss_design_inline4.jpg xsx_xss_design_inline5.jpg xsx_xss_design_inline6.jpg xsx_xss_design_inline7.jpg xsx_xss_design_inline8.jpg xsx_xss_design_inline9.jpg xsx_xss_design_inline10.jpg xsx_xss_design_inline11.jpg xsx_xss_design_inline12.jpg xsx_xss_design_inline13.jpg xsx_xss_design_inline14.jpg

  8. #728 SP
    Member codpin's Avatar
    Randarile alea arata f misto: curat, minimalist, scandinav aproape. Fix ce trebuie. Pt o randare!

    Ce ma deranjeaza pe mine e ca generatia asta se pare ca ambele companii au gandit consola sa fie pusa deasupra masutei de TV si nu undeva sub/in interior. Si fix aici apare problema: cum ascunzi cablurile alea sa nu se vada ditamai carnatul acolo? Ca in randari zici ca au facut totul wireless, de la hdmi si pana la alimentare. Not cool!

  9. #729 SP
    Manager paul's Avatar
    Major Nelson interviews Phil Spencer, Todd Howard and Pete Hines:

    Previews, soon:

  10. #730 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    QUICK REMINDER: Xbox Showcase + Nier Livestream - TGS 2020 (In Japanese)




  11. #731 SP
    Manager paul's Avatar


  12. #732 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Primul bundle Special Edt.img-20200924-wa0016.jpg

  13. #733 SP
    Manager paul's Avatar


  14. #734 SP
    Junior Member catacatalin's Avatar
    Salutare! Postez aici pentru ca sunt nou pe forum si nu stiu unde sa postez pentru a obtine niste informatii in legatura cu Microsoft Rewards.
    Am avut pana acum Playstation , dar generatia asta vreau sa fac trecerea la Xbox, in primul rand m- a atras Game Passul. In legatura cu Microsoft Rewards, mi se pare foarte tare, insa am vazut ca nu poti da reedem la Gift Carduri daca nu ai un numar de telefon valid din tara in care ai facut contul, in cazul meu U.S. , acolo am avut contul de atata timp si pentru Playstation datorita pretului in USD.
    Intrebarea mea este daca exista vreo cale sa pot lua din rewarduri daca nu am numar de telefon din U.S.? Daca nu exista , imi recomandati sa imi creez cont pe UK , acolo as avea posibilitatea de a face rost de un numar de la prieteni ... Si inca ceva, avand in vedere ca pentru a obtine punctele de la rewards nu exista alte cale decat cu un VPN, vi s- a intamplat sau ati auzit vreodata ca cineva sa fie banat de catre Microsoft?
    Multumesc anticipat!

  15. #735 SP
    Manager paul's Avatar
    Ar trebui sa mearga cu VPN si cu un numar real de telefon, dar mai bine nu risca. Ramai pe US, ia-ti 36 luni de Gold si converteste-le in Xbox Game Pass Ultimate.
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Primul bundle Special Edt.Attachment 290065
    Al doilea special edition:
    Attached Images Attached Images yelafvz.png

  16. #736 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Ar trebui sa mearga cu VPN si cu un numar real de telefon, dar mai bine nu risca. Ramai pe US, ia-ti 36 luni de Gold si converteste-le in Xbox Game Pass Ultimate.

    Al doilea special edition:
    Super! Urmatoarea editie va avea ceva ce ps nu are....nu stiu....ceva de la Bethesda

  17. #737 SP
    Junior Member catacatalin's Avatar
    Mersi mult de raspuns ! Ca sa upgradez la Ultimate Game Pass trebuie card ceva sau paypal de US? Sau cum pot proceda sa fac upgradeul?

  18. #738 SP
    Manager paul's Avatar
    Pe cont de UK am PayPal cu card romanesc. Nu stiu cum e pe US.

    Motivul pentru care folosim subscriptia de 12 luni Gold e pentru ca e cea mai ieftina.
    Conversia functioneaza si pentru lunile de Game Pass for Console.

    Ghid: Cum sa ai Ultimate la cel mai bun pret folosind metoda conversiei!

    Iei 12 luni Gold cod digital de pe cdkeys.com (Worldwide, EU, Brazilia, MEA) sau siteuri asemanatoare.
    (Pentru Brazilia si MEA, in Windows 10 setezi Brazilia/tara din MEA ca regiune inainte de a da redeem code)

    Pentru 12 luni:
    1. dai redeem la cod
    2. lasi Recurring billing pe On si primesti o luna Gold gratis
    3. mergi pe Services & Subscriptions si dai turn off la Recurring billing pentru Gold
    4. activezi oferta de $1/luna Ultimate
    5. se convertesc si o sa ai 12+1bonus+1oferta, adica 14 luni de Ultimate
    6. mergi pe Services & Subscriptions si dai turn off la Recurring billing pentru Ultimate

    Pentru 12+12:
    1., 2., 3. de mai sus de doua ori
    4. activezi oferta de $1/luna Ultimate
    5. se convertesc si o sa ai 12+1bonus+12+1bonus+1oferta, adica 27 luni Ultimate
    6. mergi pe Services & Subscriptions si dai turn off la Recurring billing pentru Ultimate

    Pentru 12+12+12:
    1. activezi codurile fara bonusuri
    2. activezi oferta de $1/luna Ultimate
    3. se convertesc si o sa ai 36 luni Ultimate pentru ca 36 e limita
    4. mergi pe Services & Subscriptions si dai turn off la Recurring billing pentru Ultimate

    In cazul in care nu aveti oferta cu $1/luna, puteti folosi o luna sau un cod de o luna la pretul normal. Eventual va faceti un alt profil, va abonati pe acela si o sa mearga beneficiile subscriptiilor pe toate conturile de pe consola.
    Cat timp ai Ultimate, conversia e ~3:1. Doar dupa ce expira revine la 1:1.

    Microsoft tot modifica si reseteaza ofertele, asa ca verifica-ti contul:
    - Xbox Live Gold: https://www.microsoft.com/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj
    - Game Pass for Console: https://www.microsoft.com/p/xbox-gam...e/cfq7ttc0k6l8
    - Game Pass for PC: https://www.microsoft.com/p/xbox-gam...c/cfq7ttc0kgq8
    - EA Play: https://www.microsoft.com/p/ea-play/cfq7ttc0k5dh
    - Ultimate: https://www.microsoft.com/p/xbox-gam...e/cfq7ttc0khs0

    Cele mai bune oferte, de obicei, sunt la evenimentele importante sau de sarbatori.

    Daca sunteti confuzi sau nu va descurcati, scrieti pe http://www.consolegames.ro/forum/f12...box-game-pass/ si lamurim.

  19. #739 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Si daca a fost folosita oferta la 1usd/1lira? Eu de exemplu am activ game pass ultimate pana pe 5.10.2020. Am activat inițial pe US cu 1dolar, vorbind cu cineva de la suport MS pe chat, apoi am activat cu o lira GamePass PC și apoi cu inca o lira Game Pass Ultimate.
    Se mai poate activa? Din câte am înțeles se poate insa nu mi-e clar cum. Si am mai inteles ca pentru a face pașii descriși de tine ar trebui sa aștept sa se termine perioada în care e activ Game Pass. Adica sa expire ce am eu acum.
    Oricum multumim pentru procedura foarte detaliat descrisa.

    Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

  20. #740 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca ai Ultimate, conversia e 3:1, asa ca mai bine lasa-l sa expire.
    Dupa, in cazul in care nu-ti mai da oferta de $1, poti lua o luna sau un cod de o luna Ultimate la pret normal ca sa folosesti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 66 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox Series S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 164 Last Post: 17-02-2024, 00:44
  2. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Xbox 360 By Mika in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 15756 Last Post: 18-09-2021, 00:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts