Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 53 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast
Results 321 to 340 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #321 SP
    Junior Member madd0x2u's Avatar
    Doar pe JRC.ro am vazut ca se poate da precomanda, pe gamers.ro nu este disponibil. Totodata JRC are optiunea de plata ramburs, dar specifica ca prioritate vor avea cele achitate din momentul precomenzii.

  2. #322 SP
    Junior Member volt's Avatar
    Experienta proasta legat de situl JRC,am facut precomanda series x la ei,trimis mail sa intreb daca achit precomanda primesc 100% consola in ziua lansarii ei imi trimit innapoi "Din pacate neavand stocul exact de la Microsoft pentru Day 1, nu putem garanta 100% nici daca achiti in avans.
    Doar ai sanse mai mari avand in vedere ca se prioriteaza precomenzile achitate.
    La momentul de fata sunt destul de putine comenzi achitate in avans, deci sanse mai mari."

    Practic comanda era facuta,nu am achitat pentru ca nu au dat garantie ca primesc comanda,in aceeasi perioada se putea face si pe gamers.ro cu plata ramburs si am pierdut practic fereastra din cauza celor de la jrc(am stat sa raspunda la mail timp in care pe gamers.ro s-au epuizat precomenzile)

  3. #323 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Volt . anuntul in cauza numai exista din cauza ca li-sa interzis unor astfel de useri sa vanda consola la super pret
    Insa cine mai are putina rabdare si urmareste site-urile autohtone sigur vor aparea ocazii de a o comanda/cumpara on-line
    Se merge pe idea de a cumpara/comanda on-line din cauza COVID-ului , altfel......
    Asa este la orice inceput a oricarui produs nou , cererea este mai mare decat oferta , insa in timp.......
    Cat despre cei care dau sume ''astronomice'' sunt destui si in RO , mergand pe idea de a fi primii care o au si nu se uita la bani

  4. #324 SP
    Member marv's Avatar
    daca ar baga ai nostri in magazine Series X in ziua lansarii PS5 ar fi destul de amuzant. Neverosimil, dar amuzant.

  5. #325 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Orice este ''posibil'' in RO si nu trebuie sa gandesti logic , fiindca te ia durerea de cap

  6. #326 SP
    Junior Member mariom99992000's Avatar
    PLAYTECH : Când pui mâna pe Xbox Series X: majoritatea doritorilor sunt dezamăgiți.
    https://playtech.ro/2020/cand-pui-ma...nt-dezamagiti/

  7. #327 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Wow... Ce gunoi de articol.

  8. #328 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Tipic mioritic mass-media , una denota din titlu si alta e stirea din articol
    Oricum stirea legata de intarzierea noi console este pe net de vreo 2 zile
    Insa cum mass mediei ii place sa ''rastalmaceasca'' stiriile.......
    In plus , aceste intarzieri vad ca sunt inevitabile la orice model nou de device
    Vezi procesoare/pl video s.a.m.d si atunci nici in domeniul consolelor NU reprezinta o noutate/exceptie
    La fel sa intamplat si cand a aparut xox , cu greu si dupa cateva luni sa putut cumpara de pe rafturile comerciantilor si tineti cont ca atunci NU era pandemia cu restrictiile de rigoare
    Nu degeaba e a 4 putere in stat - mass media te ridica , mass media te ''ingroapa''

  9. #329 SP
    Junior Member muggs2's Avatar
    Salut, pana la urma exista undeva in Bucuresti Series S direct in magazin ? Am vazut ca e disponibil online la Altex/Flanco dar nu sunt foarte sigur de data livrarii. In ultima instanta o sa iau un S si il vand ulterior cand o sa fie disponibil si X pe undeva.

  10. #330 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Slabe sanse sa exista console "next gen" in magazinele mari undeva, pt ca sunt atat de putine incat daca s-ar deteriora vreo cutie ar insemna paguba pentru magazin si lipsa stoc pt clienti.

  11. #331 SP
    Member marv's Avatar
    Am vazut Series S pe raft in Altex in Cluj, deci nu se pune problema sa le fie frica sa le afiseze.

  12. #332 SP
    Junior Member Spy0nu's Avatar
    Aviz la anunturile de pe OLX cu consolele noi.
    Am vorbit cu un vanzator si da detalii putine, garantia cica e la Microsoft, de unde o are nu explica si daca ceri detalii in plus se enerveaza.
    Deci teapa, mare grija!

  13. #333 SP
    Junior Member muggs2's Avatar
    Facut comanda pe Altex...revin cu feedback legat de ea.

  14. #334 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Am dat si eu azi la Media Galaxy ( xbox series S). Consola plus Game Pass Ultimate pe urmatorii 2 ani.

  15. #335 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Salut, mi-am luat inima in dinti si am comandat si eu un Xbox Series X de pe mediamarkt.pl prin eshopwedrop. Marti l-am comandat de la mediamarkt, astazi dimineata a fost primit si inregistrat in depozitul eshopwedrop din Polonia urmand ca joi sa fie trimis spre depozitul lor din Bucuresti si apoi prin fancourier spre mine. La o prima privire pare totul ok chiar daca o sa dureze putin pana il primesc personal.

  16. #336 SP
    Junior Member mariusdmx's Avatar
    Al meu este deja pe drum, marti ajunge in Bucuresti. Vad ca acum pe mediamarkt.pl da si gratis jocul AC Valhalla la achizitia Xbox Series X.

  17. #337 SP
    Manager paul's Avatar
    Am adaugat mediamarkt.pl in lista. Cat v-a costat in total in RON?

  18. #338 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Bundle Xbox Seris X + Assasin's Creed Valhalla: 2399 Zloti = 2715 Ron + 63 Ron transportul eshopwedrop (la prima comanda se beneficiaza de transport gratuit in limita a 50 RON)

  19. #339 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si cum este AC Valhalla gratuit, daca teoretic consola ar trebui sa fie 500 euro - 2500 lei?

  20. #340 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    E sold out si pe MediaMarkt acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 53 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts