Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 53 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast
Results 561 to 580 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #561 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    La ce accesorii te referi? Ce acumulatori ai luat? XSX foloseste tot AA, la fel ca One si 360.
    Foloseste tot AA dar acumulatorii care vin cu tot cu capacel nu se potrivesc. Are alte puncte de fixare capacelul...putin mai inguste parca. Este un charging station cu acumulatori de la Myria. Il postez cand ajung acasa.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  2. #562 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, pentru ca noul controller e putin mai mic decat cel de One. Asta au zis de la inceput.

    Ei cand au zis ca toate accesoriile de la One se potrivesc la Series, nu se refereau la lucruri de genu asta, aftermarket, ci la chestii gen controllers, casti si ce ar mai putea fi.

  3. #563 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Ehhh...eu am intrebat in magazin si mi au spus ca se potrivesc...teapa

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  4. #564 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar

    Xbox Series - achizitie din Romania

    Este cineva din Cluj , care doreste un series x? Este comanda de la Flanco .

    L.E Pretul este cel cu cat l-am comandat (2700 lei)

    L.L.E S-a dat

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #565 SP
    Member marv's Avatar
    salut, stiu eu pe cineva din Cluj care l-ar vrea, iti scriu in privat.

  6. #566 SP
    Junior Member muggs2's Avatar
    Daca mai e cineva care s-a trezit cu o consola in plus in Bucuresti, happy sa va scap de ea

  7. #567 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Pai dincolo sunt 31 de oferte de xsx si 15 dintre ele sunt din Bucuresti , insa cel mai mic pret e de 3100 lei , daca vrei sa dai ''apa la moara''.......
    Eu unul mai astept ceva oficial/in magazine , fiindca numai e mult si trec sarbatorile
    Sa vezi ''foamete'' dupa banii la anu dupa sarbatori
    Acum inca mai tin la pret ca de.....sunt sarbatorile si mosul la unii inca nu a venit

  8. #568 SP
    Junior Member muggs2's Avatar
    Am banii necesari pt "dincolo" dar refuz sa ii dau la ghertzoi.

  9. #569 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Este in stoc pe amazon.co.uk pt cn e interesat.
    EDIT: se pare ca e sold out! a tinut stocul cateva minute.
    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  10. #570 SP
    Junior Member danscaf's Avatar
    La Multi Ani pe 2021,
    Noutăți ceva pe piața din Romania legat de stocurile Xbox Series X?

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  11. #571 SP
    Junior Member Guembal's Avatar
    La Multi ani !

    Credeam ca si-a luat toata lumea si eram singurul care am ramas fara.
    Am tot verificat, nu am gasit nicaieri stoc nou.

  12. #572 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Si eu astept ... dar nimic . Mi se pare mizerabil - cred ca nu mai cumpar nimic . Am ONE X .

  13. #573 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Si eu astept ... dar nimic . Mi se pare mizerabil - cred ca nu mai cumpar nimic . Am ONE X .
    Macar tu esti norocos ca ai Xbox One X, eu am un Xbox 360 S si nu gasesc nicaieri un Xbox Series X, nimic. Jur mai am putin si dau 3000 de lei pe Olx la consola ca vad oferte din Decembrie.
    Daca apar noutati va rog sa ziceti aici.

  14. #574 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Nu dati fratilor banii nu incurajati jegurile societatii . XBOX SERIES X 1TB a costat 2315 Lei cel mai putin la JRC si la Gamers.ro si in rest a fost 2499 si 2599 la toti ceilalti retaileri . In EU exista pe stoc la Mediamarkt.de , dar nu am pe nimeni care sa faca drumul in perioada urmatoare , drept urmare nu ma complic .

    Ca sa dau sumele vehiculate peste 3000LEI ca sa manance o paine in plus scursurile - jegurile de speculanti . Nu suport .

  15. #575 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Xbox Series - achizitie din Romania

    A fost 2700 la flanco. As zice ca cine vrea, are bani si gaseste la 3000 ar putea. E bun pretu, daca are garantie.

    Dar doar daca arde. Personal nu as da nici cei 2700 la Flanco. Eu oricum voi astepta eMag, chiar daca si ei le dau la 2600 vs Altex la 2500.

  16. #576 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Sa incurajez un bijnitar ca sa faca el 300 - 650lei profit . NICIODATA ! STAU LIN ... ca nu e musai - e un moft mai bine-mi iau de la nemti si livrez prin eshopwedrop si tot ies mai ieftin .

  17. #577 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Culmea e ca am stat cu refresh la greu pe emag de sarbatori. Si am ratat cand au avut ei la 2600. Dar stii ce repede s-au dat cele de la gamesline si cine mai avea, la 4200?
    Ireal...

  18. #578 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Eu am One S. Sincer, faptul ca nu prea exista jocuri care sa ceara Series X ma ajuta sa nu ma stresez. Pe Cyberpubk nu am de gand sa pun mana pana la foarte probabilul Enhanced Edition oricum. Joc chestii indie de pe Gamepass si open world-uri Ubisoft intre timp. Still having tons of fun.

  19. #579 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ceva stoc la supra pret (3600 lei) la seller eMag in caz ca intereseaza pe cineva (desi nu prea inteleg cum intra la promotie eMag, un produs vandut de un seller ).

  20. #580 SP
    Member VictusG's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 53 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts