Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 53 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #361 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    am dat comanda pe oleole.pl....... mi-au trimis mail ca nu au pe stoc produsul si daca vreau sa anulez. varianta simpla

  2. #362 SP
    Member VictusG's Avatar
    Eu am primit mail de la DHL ca au fost informati de comanda mea, sper ca am nimerit adresele pe acolo, am facut cu EshopWedrop, oricum am vazut ca Ole e ceva magazin mare la ei, in cel mai rau caz primesc banii inapoi.
    Ceea ce ma preocupa pe mine daca reuseste EshopWeDrop sa primeasca coletul pentru ca nu am putut adauga numele companiei(EshopWeDrop) cum ziceau ei acolo

  3. #363 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    Tocmai am primit mail de la DPD ca-l livreaza azi. Plecarile de la eswd polonia sunt maine, in teorie saptamana viitoare luni-marti ar trebui sa-l ridic.

  4. #364 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by fakeish View Post
    Tocmai am primit mail de la DPD ca-l livreaza azi. Plecarile de la eswd polonia sunt maine, in teorie saptamana viitoare luni-marti ar trebui sa-l ridic.
    Eu nu am reusit sa bag codul client ce ziceau ei la Adresa 1, tu ai reusit ?
    Hai Pm ca ti-am scris, sa nu poluam pe aici

  5. #365 SP
    Junior Member mariusdmx's Avatar
    Au ajuns consolele de la mediamarkt. Tocmai am ridicat, am vazut ca mai erau 2 ce asteptau sa fie ridicate ������

  6. #366 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by mariusdmx View Post
    Au ajuns consolele de la mediamarkt. Tocmai am ridicat, am vazut ca mai erau 2 ce asteptau sa fie ridicate ������
    ai facut prin EshopWedrop ?

  7. #367 SP
    Junior Member mariusdmx's Avatar
    Da, doar cu eshopwedrop poti comanda. Joi pleaca alt camion spre romania

  8. #368 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by frostyrca View Post
    am dat comanda pe oleole.pl....... mi-au trimis mail ca nu au pe stoc produsul si daca vreau sa anulez. varianta simpla
    Este varianta cu 2 controllere in stoc, acuma sincer si eu astept sa vad cum decurge, e prima data cand cumpar din Polonia si cu EshopWedrop, dar ziceau alti colegi ca le-a ajuns consolele din Polonia

  9. #369 SP
    Junior Member mariusdmx's Avatar
    Pentru mine este a 3-a oara cand comand cu ei. Super profi, totul a ajuns la timp sau chiar mai devreme. Am comandat un kindle de pe amazon germania, vineri a plecat camionul din germania, luni dimineata era coletul in bucuresti. Nici nu credeam ca este fizic posibil sa ajunga asa repede.

  10. #370 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Salut. Colegii care au completat adresa de livrare pe oleole....ma puteti ajuta si pe mn va rog?

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  11. #371 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    XXXXX=numarul vostru de identificare.

    Am primit confirmarea de la Eswd c-au primit coletul.
    Attached Images Attached Images screenshot-2020-11-24-17.53.13.jpg

  12. #372 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by fakeish View Post
    XXXXX=numarul vostru de identificare.

    Am primit confirmarea de la Eswd c-au primit coletul.
    Pai nu asa imi aparea mie, si nici nu ma lasa sa adaug acel 8 si acel nume de identificare, vedem ce a fi, Eu sper ca sa se inteleaga ei la telefon ca sa ajunga le EsWd, ca apoi de acolo vedem, daca nu asta e.
    Am primit mail de la Dhl-ul,ca mi-au ridicat coletul, maine ar trebui sa ajunga le acel sediu EsWd
    LE: am avut optionea pe situl DHL sa modific adresa cu intarziere de o zi asa ca am preferat sa modific sa fiu sigur ca nu sunt probleme.

  13. #373 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Cu ce ati platit? Google pay?

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  14. #374 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    La ce se discuta mai nou, cred ca se poate face thread separat - "Xbox Series - achizitie din Polonia".
    Oh well... mai asteptam. Initial eram "imi iau la lansare", apoi "de Craciun". Urmeaza "de ziua mea, in Februarie", "de Pasti", "la Pastile cailor".

  15. #375 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Da...scuze...poluam dar...ar fi plictiseala prea mare de Craciun daca tot avem cateva zile libere....

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

    ---------- Post added 24-11-2020 at 17:49 ----------

    Da...deci mai este doar precomanda la varianta cu Cyberpunk...in rest nu mai gasesc stoc...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  16. #376 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by blackjack2150 View Post
    La ce se discuta mai nou, cred ca se poate face thread separat - "Xbox Series - achizitie din Polonia".
    Oh well... mai asteptam. Initial eram "imi iau la lansare", apoi "de Craciun". Urmeaza "de ziua mea, in Februarie", "de Pasti", "la Pastile cailor".
    Chiar deloc, daca te uiti pe prima pagina sunt si siturile poloneze, e vorba despre cum se poate achizitiona consola Xbox si din alte tari dar de pe teritoriul Romaniei

    Aaa si apropo, consola ca si consola dar nu am tinut cont de un lucru....... Garantia....... sper sa nu fie probleme ca apoi o sa fie cam nasol

  17. #377 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Am reusit sa comand. Am platit. Am trimis comanda spre eshopwedrop. Lor cum le platesx transportul? Sau ce trebuie sa mai fac?

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  18. #378 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Procedura prin eshopWeDrop:
    1. Iti faci cont pe site-ul respectiv;
    2. Confirmi identitatea (poti alege prin upload de poza sau prin efectuarea unui OP de 1-2 lei care iti vor fi apoi introdusi pe cont);
    3. Plasezi o comanda pe un site din Polonia (ex. MediaMarkt) si completezi adresa cu cea oferita de eshoWeDrop cu atentie; -> Daca nu ai locc sa introduci acel cod client, atunci introdu toate celelalte date cu atentie (nume, prenume, adresa, cod postal) si va fi livrat la depozitul lor. Daca nu reusesc sa asocieze coletul cu contul tau dupa nume, atunci il vor pune la pachete neindentificate si le poti da un email.
    4. In momentul in care coletul ajunge la ei, vei primi un email;
    5. Pachetul pleaca la intervale fixe din Polonia catre sediul din Romania -> primesti un pret estimativ de livrare dupa dimensiunile coletului si greutate;
    6. Urmaresti statusul comenzii pana ajunge in Romania;
    7. O data ajuns in depozitul din Romania, vei fi informat si vei putea plasa o comanda pentru a ridica coletul sau a il livra catre tine;

    P.S. Exista si ceva promotie cu livrare gratuita de Black Friday, dar nu cunosc toate detaliile.

  19. #379 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Intre ti.p am primit mail ca de fapt nu au varianta aia in stoc si ca imi anuleaza comanda. Banii sunt blocati pe card. Le am scris sa trimita alta varianta dar probabil...vor refuza. Ori am facut comanda in graba si am gresit ceva ori a fost ceva bug pe site...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  20. #380 SP
    Member VictusG's Avatar

    Xbox Series - achizitie din Romania

    Nu stiu, varianta ce am luat eu cu Valhalla si Legion acu juma de ora aparea pe stoc, pai daca au de ce sa refuze, apare in stoc varianta cu jocul Legion

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 53 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts