Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 53 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #381 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Ai luat-o pe cea cu watch dogs ?

  2. #382 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Prima data mi a aparut si mie aia...apoi cea cu Black ops...acum la anulate imi apare cea cu Legion...desi apare in stoc...nu mai inteleg nimic...
    Edit: mi au raspuns. Cica e lack of payment desi banii sunt blocati pe cont. Sa dau o noua comanda. Nu onteleg ce se intampla.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  3. #383 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Oare ajunge mâine la timp la depozitul lor în așa fel încât tot mâine să se trimită spre Romania? Daca nu v-am trebui sa aștept alte 7 zile până joia viitoare.

  4. #384 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Da...stoc 0...www.oleole.pl nu mai raspund la mesaje si mi au anulat comanda iar banca mi a blocat banii. Intre timp nu mai au nici stocuri. Nu inteleg de ce s a intamplat asta...nu e prima data cand platesc online cu cardul asta. Ceva idei/sfaturi? Multumesc.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  5. #385 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei260191 View Post
    Da...stoc 0...www.oleole.pl nu mai raspund la mesaje si mi au anulat comanda iar banca mi a blocat banii. Intre timp nu mai au nici stocuri. Nu inteleg de ce s a intamplat asta...nu e prima data cand platesc online cu cardul asta. Ceva idei/sfaturi? Multumesc.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Probabil ca ieri dupa ce am intrebat colegii si am zis ca am comandat si eu, au incercat mai multi sa comande de la ei
    Eu pana acuma nu am avut nici o problema, dupa tracking, imediat ar trebui sa ajunga la EshopWd Polonia, la mine a mers totul lin pana acuma, acuma sper sa nu fie alte probleme

    Da, apare stoc 0, dar din cand in cand reapare pe stoc, si azi dimineata era ceva versiune pe stoc

  6. #386 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Da...problema e cu banii cica...cand am vorbit cu ei mi au spus ca au anulat o pt ca nu am efectuat plata...banca se misca mai greu si ei au anulat o...momentan sunt si fara bani si fara comanda...imi pare rau ca nu am putut plati cu paypal...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  7. #387 SP
    Member VictusG's Avatar
    Au bagat mai multe in stoc, sunt vreo 4 tipuri de Bundle-uri pe site acuma.

  8. #388 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    Pana la urma imi trimit maine varianta simpla cei de la ole . Sa vedm cat dureaza pana ajunge in tara( prin eshop).

  9. #389 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Deci numai eu am avut ghinionul sa am probleme cu plata....poate reusesc sa sun la BRD dupa amiaza...3D secure pe naiba...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  10. #390 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    @frosty joia este zi de plecare din polonia si ajunge in 3-5 zile in tara.
    cel mai probabil ajunge in doua saptamani.

  11. #391 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    da, am vorbit cu eshop si au confirmat ca nu pleaca maine daca comand astazi!

  12. #392 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei260191 View Post
    Deci numai eu am avut ghinionul sa am probleme cu plata....poate reusesc sa sun la BRD dupa amiaza...3D secure pe naiba...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Se pare ca Da, eu cumva am facut si vreo 3-5E plata sa mearga cu DHL asa intr-o zi ar trebui sa ajunga la Eshop Polonia, deja este in Delivery si am comandat ieri dupa masa. Iar daca maine pleaca din Polonia si ajunge undeva miercuri ar fi perfect, Luni si Marti sunt sarbatori nationale.

    Pana ajunge Xbox-ul am sa ma bucur de PS5, eu m-am aruncat pe siturile din Polonia ca am vazut ca erau zile la rand in stoc, iar daca functioneaza toata treaba macar stim o pe viitor toti ca mai sunt si alte optiuni.

  13. #393 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Da...tocmai am primit mail care ma instiinteaza ca voi primi refund in 3-5 zile...per ansamblu nu a fost o experienta chiar foarte ok...si nici nu i a interesat prea mult mai ales ca eu nu am cerut refund ci am cerut produsul care apare in continuare in stoc...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  14. #394 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    Eswd confirmă că nu lucrează de sărbători și ridicările încep de miercuri

  15. #395 SP
    Member VictusG's Avatar

    Xbox Series - achizitie din Romania

    unde vorbiti cu ei? mail sau fb etc.
    Eu sincer acuma astept sa predea Dhl la EsWd din Polonia, asta mi se pare partea mai naspa.

    LE: Gata, apare ca a fost predat EsWd

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #396 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    La numărul de telefon de pe site

  17. #397 SP
    Junior Member kidofwar's Avatar
    Salutare, a aparut xobx series s pe emag o mica speranta ca o sa fie si series X la emag in curand?

  18. #398 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Slabe sanse, xbox series s gasesti peste tot, inclusiv la noi. Xbox series X e sold out peste tot, mai putin prin cateva magazine din Polonia, iar stocurile noi sunt asteptate in decembrie - presupunerea mea este ca si acelea se vor duce rapid.

  19. #399 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu cred, in conditiile de stocuri mici. eMag Ungaria a primit X pentru ca in Ungaria Xbox este oficial. Pe eMag Bulgaria si Romania, doar S momentan.

  20. #400 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Abia prin Aprilie se vor rezolva problemele cu stocurile , parca asa spunea Phil .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 53 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts