Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 53 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 781 to 800 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #781 SP
    Junior Member TheCryHD's Avatar
    Au listat cei de la PCGarage consola Xbox Series S.

  2. #782 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Probabil cei de la altex au cateva zeci de console xsx pe stocul intern ( pe site-ul magazinului nu figureaza ) si vor sa ii prioritizeze pe ''ghinionistii'' de la tombola avuta
    Cat de legal sau ilegal.....a fost acea tombola ( ca si altele ) in RO poti scrie cateva pagini aici
    Idea mi-se pare buna ( cel putin personal ) , mai ales ca si eu deja imi luasem gandul de la consola , fiind altele mai prioritare in prezent ( vine pastele.... ) si ei mi-au readus aminte......

  3. #783 SP
    Junior Member Leopardu's Avatar
    Parca vad ca pana la anu nu mai se baga stoc si imi expira Gamepass-ul degeaba..

  4. #784 SP
    Member VictusG's Avatar
    Pe mine m-au sunat azi de la Altex daca mai sunt interesat de consola ca cica au pe stoc, nu mai stiu ce numar aveam la tombola

  5. #785 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Azi de dimineata , m-au anuntat printr-un mesaj ca au predat consola curierului
    Insa cei de la altex nu fac livrari directe cu masinilor ( inscriptionate altex ) ?

  6. #786 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ba da, in Bucuresti. E posibil sa-ti ajunga azi, daca stai in Bucuresti, prin curier Altex.
    Daca nu, luni.

  7. #787 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Sper sa ajunga az i ( sunt din Bucuresti ) , mai am niste drumuri de facut , dar.......

  8. #788 SP
    Member miculas10's Avatar
    Cam greu face livrarea pentru X box seriei X , și eu numa ieri am primit mesaj coletul predat pentru curier Cargus , astăzi am verificat și cred ca numa luni-mari o sa ajungă. (A fost plătit marți)

  9. #789 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu am primit consola astazi prin curier intern Altex (Bucuresti). Probabil o sa ajunga luni pentru cei din alte orase.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  10. #790 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Da si eu am primit-o sambata dupa amiaza , cred ca era un curier propiu/ de la altex
    La prima impresie , doua chestii ''nasoale/dubioase'' .... - http://www.consolegames.ro/forum/f12...eries-x-facts/

  11. #791 SP
    Member miculas10's Avatar
    A sosit si pentru mine X box-ul de la Altex

  12. #792 SP
    Member marv's Avatar
    succes la scapling, miculas!

  13. #793 SP
    Member miculas10's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    succes la scapling, miculas!
    Mulțumesc , deja și am dat pentru colegul meu , la preț ce am luat eu Ps5 de la el asa e correct nu ������

  14. #794 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Am fost contactat de Gamers pentru XSX. Mai doreste cineva? eu Cred ca raman doar cu Ps5 pentru urmatoarele luni ..

  15. #795 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Unitatea externa de stocare pentru Series X/S se gaseste pe undeva?
    EDIT: Am gasit o lista cu stocuri, macar teoretice. E vreunul din magazinele alea mai de incredere?
    https://www.price.ro/preturi-seagate...es-x-s-3014064

  16. #796 SP
    Senior Member dronology's Avatar

  17. #797 SP
    Junior Member kidofwar's Avatar
    Salut, sunt eu interesat de xbox series x daca ai disponibil.

    ---------- Post added 06-05-2021 at 10:17 ----------

    Quote Originally Posted by gabridinu View Post
    Am fost contactat de Gamers pentru XSX. Mai doreste cineva? eu Cred ca raman doar cu Ps5 pentru urmatoarele luni ..
    Salut, sunt eu interesat de xbox series x daca este disponibil. Multumesc!

  18. #798 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Ți-am dat și eu PM, înainte celui de mai sus

  19. #799 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Legat de ssd-ul extern pentru xbox series x , eu intai m-as documenta mai bine , daca se merita sa dau peste 1.000 lei pe cel dedicat/personalizat sau sa gasesc o solutie pe usb - https://www.youtube.com/results?sear...st&sp=CAI%253D

  20. #800 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Quote Originally Posted by mario08 View Post
    Legat de ssd-ul extern pentru xbox series x , eu intai m-as documenta mai bine , daca se merita sa dau peste 1.000 lei pe cel dedicat/personalizat sau sa gasesc o solutie pe usb - https://www.youtube.com/results?sear...st&sp=CAI%253D

    Ar fi o solutie de moment probabil, dar pe un SSD extern normal nu o sa mearga jocurile native de Series X (The Medium si care vor mai fi). Merg doar cele de One, rulate in backwards compatibility.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 53 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts