Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 51 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #201 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hai ca in Iulie chiar baga un joc cu adevarat bun (fata de mizeriile de XBLA de pana acum) - Xbox Live Games with Gold for July 2015 |

    Assassin’s Creed IV: Black Flag
    So Many Me

  2. #202 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Jocul e bun insa nu cred ca sunt multi oameni care sa nu-l fi jucat mai ales ca il gasesti pe olx sub forma de voucher la 50lei.

  3. #203 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intr-adevar. Eu l-am luat cu 35 ron. Dar asta nu inseamna ca nu este un joc foarte bun, pe care-l dau gratis

    Trebuie sa invatam sa si apreciem cand e cazul, nu doar sa blamam.

  4. #204 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Super lună

  5. #205 SP
    Member solaru's Avatar
    Si mai zice ceva acolo ca incepand din iulie, vom primi 2 jocuri de Xbox One in fiecare luna. Ceea ce era bine... devine si mai bine!

    "As a special thank you to our Xbox fans, we’re announcing that starting in July, Games with Gold will offer two new games on Xbox One every month."

  6. #206 SP
    Member luciteck's Avatar
    Very good news

  7. #207 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by ButchX View Post
    Si eu am primit Limbo cadou, banuiesc ca se datoreaza faptului ca am avut "Day One Edition", am avut si alti amici care l-au primit si de aceea am tras aceasta concluzie. Eu l-am primit acum 2 - 3 luni (nu mai tin minte exact).

    Legat de jocurile noi de aceasta luna, eu sunt unul dintre cei care nu a jucat "Assassin’s Creed IV: Black Flag ", ba mai multe nu am jucat niciunul din aceasta serie, probabil va fi primul pe care il voi juca, eu apreciez gestul cu mentiunea ca sunt unul dintre cei care nu au fost multumiti de jocurile gratuite (cu toate ca nu am jucat niciunul din ele ), dar luna urmatoare pot sa spun ca aduc un joc foarte bun.


    AlexB

  8. #208 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nici eu nu am jucat niciodata Assassin...chiar vroiam sa l iau...luna asta parca a fost NHL15 free nu?

  9. #209 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Nici eu nu am jucat niciodata Assassin...chiar vroiam sa l iau...luna asta parca a fost NHL15 free nu?
    Luna a aceasta nu a fost gratuit NHL15, poate a fost la EA Acces .


    AlexB

  10. #210 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    So Many Me on Xbox One, free July 16 - August 15

  11. #211 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  12. #212 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, daca am doar Xbox One, cum pot sa iau Gears of War 3 care este free la Gold pe X360 ? Ca ma astept sa-l bage in cele 100 de jocuri BC pana la sfarsitul anului si as vrea sa-l am in catalog.

    Am incercat de pe site, dar nu recunoaste ca as avea Gold si apare doar contra cost.

  13. #213 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai nu are cum sa nu recunoasca, daca ai gold, trebuie sa-l poti lua. Daca nu reusesti, lasa-mi contul pe pm, si diseara ti-l activez eu pe xbox 360, si incerci din nou dupa (poate asa merge).
    Ciudat anyway, e prima data cand aud asa ceva.
    Hmm, l-au bagat deja la GWG? Azi dimineata nu era, poate de aceea apare ca trebuie sa platesti. Eu vad doar Plants vs Zombie momentan.
    Edit: acum vad ca apare ca free (la cautare), insa imi da eroarea: Sorry
    Your purchase cannot be completed at this time. Please try again. lol

  14. #214 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah, poate asta e problema. O sa mai incerc diseara sau zilele urmatoare, ca e pacat sa-l ratez in colectie, daca tot e faza cu BC. Acum regret ca n-am luat din jocurile trecute, ca sigur or sa intre in BC unele din ele.

    ---------- Post added 16-07-2015 at 19:06 ----------

    LE: Gata, l-am luat fara probleme de pe site

  15. #215 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Si eu am ratat cateva jocuri de 360 ..primesc mesajul "Your purchase cannot be completed at this time. Please try again." .... acum tot asa,mai incerc zilele urmatoare.

  16. #216 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    La mine nu vrea deloc, o sa incerc de pe consola sa vad daca reusesc. Jeeez...

  17. #217 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu reusesc sa iau gears 3 de pe site.

  18. #218 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am reusit. Dar nu dupa cautare. Intra la Games with Gold, da-i la Gears, Download from Xbox Store si nu da in stanga, sus, ca acolo e cu bani. O sa fie in dreapta-jos, sub imagini, FREE with Gold.

    La mine asa a fost.

  19. #219 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Asa am dat, dar imi da mesajul ala destept "Your purchase cannot be completed at this time. Please try again"

  20. #220 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    io nu stiu cum dreac n-aveti gears 3 in colectie...wtf? Mo u serious?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 51 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts