Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 55 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #941 SP
    Member florent's Avatar
    Pro Duo sunt toate , asta este formatul de card

    Memory Stick ( cel mai mare ) >> Memory Stick Pro Duo ( mediu , pentru PSP ) >> Memory Stick Micro M2 ( mic , pentru telefoane )

    Atentie mare la ce ti-am scris mai sus , daca scrie pe el Pro Duo nu inseamna ca nu e contrafacut . Abia daca il bagi in PSP si scrie Magic Gate : Supported poti sa spui ca e un produs de calitate ( nu neaparat produs de Sony ,ti-am spus , mai sunt si alte firme care fac carduri foarte bune cum ar fi SanDisk sau Lexar..etc.. )

  2. #942 SP
    Junior Member shooter's Avatar
    Am si eu un psp 3004 cu fw 6.39 se poate moda vreau rasp cu un pm pls

  3. #943 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Nu prea ma pricep cu compararea hardware-ului consolelor, asa ca m-am gandit sa intreb aici.
    Care este mai puternic, Vita sau Wii?

  4. #944 SP
    Junior Member tudo303's Avatar
    mai se joaca cnva jocuri online pe psp,daca miati putea spune care,hai sa facem o comunitate de psp si sa fie solida

  5. #945 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Am o intrebare care ma bothereaza: De ce majoritatea oamenilor din Romania cred ca PSP-ul are o valoare de 600-700 de lei?
    Intreb deoarece am vazut pe okazii si oameni care dau modelul 1000 cu acel pret...

  6. #946 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Persona 2: Innocent Sin and Legend of Heroes: Trails in the Sky dated for Europe | VG247
    Ghostlight has announced European dates for Persona 2: Innocent Sin and Legend of Heroes: Trails in the Sky. Both will be released on November 4 for �39.99. There’s also the The Trails of Innocence Combo Pack which includes the Collector’s Editions of both with a T-Shirt and poster for �69.98. There’s also The Persona Package which has the Collector’s Edition of Persona 3 Portable and the Collector’s Edition of Persona 2: Innocent Sin and the Persona 2: Innocent Sin 2 T-Shirt for the same price. Thanks, D’toid.
    Aveti mai jos si o poza la collector's edition-ul de la Persona 2.
    Attached Images Attached Images glamshot-gl-site_blog-9-9-2011.jpg

  7. #947 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Imi poate spune cineva care este diferenta dintre cardurile Sony Memory Stick Pro Duo si Sony Memory Stick-HG Pro Duo?

  8. #948 SP
    Member sensamur's Avatar
    Stie cineva cand va aparea Monster Hunter Portable 3 in engleza?

  9. #949 SP
    Junior Member abymixxx's Avatar
    Salutari , am un psp 2004 MODAT ; soft : 5.50 Gen-D3 .
    Vroiam sa va intreb care este ultima versiune la care pot upgrada softul. Si daca exista vreun risc de a pierde modarea .

  10. #950 SP
    Junior Member Rootz's Avatar
    Hello
    Am un psp 2004 cu ecranul spart, ma puteti indruma unde as putea cumpara si monta un astfel de ecran?

  11. #951 SP
    Junior Member valigruia's Avatar
    va rog sa imi ziceti cine are un ecran de psp 2004 pot sa ofer pe el 100 lei id sefu_valy

    ---------- Post added 05-12-2011 at 09:07 PM ----------

    ce inseamna 7c scris sub baterie?

  12. #952 SP
    Junior Member Xplicit's Avatar
    vb cu mr Donnely el va poate ajuta

  13. #953 SP
    Junior Member Rad00's Avatar
    Va salut ! Mi-am luat PSP recent -->PSP SLIM 2004 ! Nu inteleg de ce nu ma tine mai mult bateria ! ! ! ?? Ma tine cred ca 1h sau 1:30 h , hai sa zic maxim 2h (dar nu cred) , nu inteleg ??? I-am cumparat si o alta baterie noua...Poate fi de la incarcator ?? Am un psp slim 2004 , help pls !
    P.S: Inca ceva -> nu ma prea pricep la PSPuri , : vroiam sa va spun ca dupa ce il las la incarcat (vreo 1h) cam asa , ledul acela portocaliu se inchide , este normal ?
    Este foarte FRUSTRANT sa mi se descarce asa repede !!! Ce se intampla ? Este stricat PSPul ? Este problema la cablu de incarcare ? Nu stiu , ma enerveaza de nu mai pot faza asta !!!!!

    ---------- Post added 20-12-2011 at 01:52 PM ----------

    Raspundeti si voi VA ROG , ESTE FOARTE IMPORTANT ! ! !

  14. #954 SP
    Member sensamur's Avatar
    Stie cineva cand o sa apara mh portable 3rd pe psp in engleza??Am citit pe un forum cum ca ar aparea pe 31 decembrie 2011.

  15. #955 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    @Rad00 Timpul de incarcate al unui psp este undeva in jur de 3 ore de la zero la full (Testat de mine la un PSP 1004) si il tinea bateria cand era nou vreo 3-4 ore minim cu luminozitate mare si sunet.
    PSP-ul daca se incarca e ok ... incearca alta baterie cu cat sunt mai batrane cu atat se descarca mai repede si se incarca mai usor.Asa patesc si eu dar al meu e batran.
    In concluzie PSP-ul nu are nimic doar bateria e cam batrana sau formatata prost(lin prima saptamana trebuia lasat sa se descarce de tot si dupaia incarcat la full fara pauza)

    @sensamur Monster Hunter s-ar putea sa fie doar pentru Japonia.Trebuie sa fiu realist chiar daca ... nu prea imi place.

  16. #956 SP
    Junior Member Rad00's Avatar
    Poate din cauza modarii este 6.60 PRO-B10 ...este prea noua modarea ?? si consuma prea mult bateria ??

  17. #957 SP
    Junior Member Silee3's Avatar
    Salut!imi spuneti si mie unde as putea pune un anunt de vanzare pe site?

    MULTUMESC

  18. #958 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Silee3 View Post
    Salut!imi spuneti si mie unde as putea pune un anunt de vanzare pe site?

    MULTUMESC
    Salut! Ai aria de Bazar Console aici: Bazar Console - Vinzi, Cumperi sau Schimbi

  19. #959 SP
    Junior Member Silee3's Avatar
    Salut!am si eu un batran 1004, este modat ,dar cand vreau sa vad filmele pe el(mp4) imi spune Unnsported data. , iar filmele sunt mp4 !! ,mi s-a intamplat ca unele filme sa mearga ....nu stiu ce are (filmele sunt luate de pe 2 torrente diferite..) nu stiu daca este in regula sa dau numele ,oricum in comm-urile de la acele torrente nimeni nu se plangea de aceasta erroare

  20. #960 SP
    Member sensamur's Avatar
    Nu stiu daca asta este problema dar din cate stiu psp citeste mp4 atata timp cat sunt modificate pentru rezolutia lui(480x272).Eu imi convertesc fiecare film, video pe care il bag pe el cu Xilisoft Video Converter Ultimate 6.Incearca-l si tu ,modifica rezolutia pentru orice telefon si psp.O sa dureze cam mult convertirea dar merita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 55 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts