Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 55 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #1001 SP
    Junior Member cIpRi's Avatar
    Salut!Ma gandesc sa imi iau un PSP,dar nu stiu care este cel mai bun:1004,2004 sau 3004?
    si unde pot sa gasesc un bundle in europa(fara cel cu hannah montana sau fifa)?
    Multumesc anticipat.

  2. #1002 SP
    Member szabi90's Avatar
    PSP-ul a ramas la ultimul "6.60 "patch ? nu o sa mai apara altul ?sau alte jocuri importante ? Ceva imbunatatire

  3. #1003 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Clubul PSP

    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    PSP-ul a ramas la ultimul "6.60 "patch ? nu o sa mai apara altul ?sau alte jocuri importante ? Ceva imbunatatire
    Nu prea cred ca o sa mai apara ceva.Acum cu aparitia PS Vita si 3ds au indreptat industria consolelor portabile in alte directii.

    Sent from my X8 using Tapatalk 2

  4. #1004 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Pai Vita aduce multiple avantaje publisherilor, inca nu se modeaza (desi nu mai are mult, cica se vor lansa niste exploituri dupa OFW 1.8), touchscreen-ul si joystick-urile ofera mai multe posibilitati si o mai mare deschidere iar PSV are mare nevoie de jocuri ce pot atrage cumparatori. PSP e din alta generatie, e batran. In curand ai sa vezi jocuri pe smartphone-uri cu o grafica mai buna ca Psp-ul.

  5. #1005 SP
    Member szabi90's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Pai Vita aduce multiple avantaje publisherilor, inca nu se modeaza (desi nu mai are mult, cica se vor lansa niste exploituri dupa OFW 1.8), touchscreen-ul si joystick-urile ofera mai multe posibilitati si o mai mare deschidere iar PSV are mare nevoie de jocuri ce pot atrage cumparatori. PSP e din alta generatie, e batran. In curand ai sa vezi jocuri pe smartphone-uri cu o grafica mai buna ca Psp-ul.

    Sunt sigur de asta , Technologia se dezvolta rapid , insa jos palaria pt. Sony. In 2004 PSP-ul era singurul gadget care iti oferea pe langa experienta de Gaming " Singleplayer & Multiplayer " ,si experienta de " Web-browser , Muzica , Filme , Poze si aplicatii "
    Pe vremea aia nu existau smarthphone-uri , PSP-ul era ceva nemaintalnit , iar probabil din aceasta cauza PSP-ul la lansare a avut succes mai mare decat PS VITA la lansare.
    Momentan prefer un PSP , deoarece pe langa toata jocurile , ai si emulatoare , aplicatii si Update-uri care de-a lungul timpului au facut PSP-ul sa devina consola si mai buna.

    Inca mai are succes pe piata

  6. #1006 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Clubul PSP

    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Sunt sigur de asta , Technologia se dezvolta rapid , insa jos palaria pt. Sony. In 2004 PSP-ul era singurul gadget care iti oferea pe langa experienta de Gaming " Singleplayer & Multiplayer " ,si experienta de " Web-browser , Muzica , Filme , Poze si aplicatii "
    Pe vremea aia nu existau smarthphone-uri , PSP-ul era ceva nemaintalnit , iar probabil din aceasta cauza PSP-ul la lansare a avut succes mai mare decat PS VITA la lansare.
    Momentan prefer un PSP , deoarece pe langa toata jocurile , ai si emulatoare , aplicatii si Update-uri care de-a lungul timpului au facut PSP-ul sa devina consola si mai buna.

    Inca mai are succes pe piata
    De mult am pus ochii pe un PSP dar mereu am cheltuit pe altceva.

    Sent from my X8 using Tapatalk 2

  7. #1007 SP
    Junior Member dragunov502's Avatar
    am o intrebare, deci am descarcat de pe net un umd video format.iso si nu pot sa il pun in games sau in iso sau in video ma ajutati va rog sa pun acest fisier?

  8. #1008 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Daca vrei sa vezi filme pe Psp trebuie sa fie in format Mp4 si puse in folderul Video. N-o sa-ti citeasca un film .iso.

  9. #1009 SP
    Junior Member dragunov502's Avatar
    nu-i chiar raspunsu corect sau la care ma-s fi asteptat dar asta stiam cu mp4 dar am sa iti arat o poza cu fisierul

    ---------- Post added 27-08-2012 at 02:07 PM ----------

    nam putut pune poza pt ca telefonul meu are o eroare si am gasit un tutorial in engleza dar ma zapaceste de cap si nu stiu cum sa fac daca dau pe google translate e cam aceasi poate ma ajutati voi cu pasi pe care trebuie sa ii parcurg ca sa pun acel video-umd.iso
    How to Put UMD Videos on a PSP | eHow.com poate ma puteti ajuta ca sunt disperat sa pun acel fisier iar acolo zice exact numai ca eu nu imi dau seama

  10. #1010 SP
    Member szabi90's Avatar
    Quote Originally Posted by cIpRi View Post
    Salut!Ma gandesc sa imi iau un PSP,dar nu stiu care este cel mai bun:1004,2004 sau 3004?
    si unde pot sa gasesc un bundle in europa(fara cel cu hannah montana sau fifa)?
    Multumesc anticipat.

    Cumpara PSP 3000 , sau GO.

    PSP 1000 : 34 MB RAM ; Greutate : 280 g ; Nu are TV output , Nu are Microfon internal , Nu are Skype.

    PSP 2000 : 64 MB RAM ; 33 % - ecran mai deschis , 19 % mai subtire " comparat cu 1000 " ; 189 g ; TV output ; Skype ; Nu are Microfon internal

    PSP 3000 : 64 MB RAM ; 33 % - ecran mai deschis ; 19 % mai subtire " comparat cu 1000 " ; 189 g ; Tv output ; Microfon Internal ; Skype

    Contrast mai mare , rezolutie mai buna. " comparat cu 1000-2000 "


    PSP GO - 64 MB RAM ;
    - 43% ecran mai deschis si cu 56% mai mic decat PSP 1000 "
    - 16% ecran mai deschis si cu 35% mai mic decat PSP-3000
    - Are Bluetooth
    - 16 Memorie interna " Nu are UMD "
    - Ecran mai mic " 3.8 inchi "
    - 158 g " greutate "

  11. #1011 SP
    Junior Member dragunov502's Avatar
    De ce psp-ul meu se blocheaza cand joc gta vice city stories si spiderman 3 ca nu is pe card is pe umd

  12. #1012 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Salut! Am o problema cu net-ul pe PSP atunci cand vreau sa joc online. De fiecare data dupa ce introduc id-ul si parola de PSN pentru a putea juca, imi spune ca a aparut o eroare si conexiunea le net s-a intrerupt . Cine stie cum pot rezolva aceasta problema?
    Si pe PS2 mi se intampla la fel. Mai exact acolo imi apare: DME Error 45

  13. #1013 SP
    Junior Member esso71's Avatar
    Am un PSP E1004 Street fabricatie 2011 cu bateria incorporata in el. Cum s-ar putea schimba bateria?

  14. #1014 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu cred ca este posibil. Poate daca desfaci consola.

    Pacat ca ti-ai cumparat acest model , nu are nici wifi , nici removable battery.

    Nu inteleg de ce au lansat cei de la " Sony " aceasta consola.

  15. #1015 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by dragunov502 View Post
    am o intrebare, deci am descarcat de pe net un umd video format.iso si nu pot sa il pun in games sau in iso sau in video ma ajutati va rog sa pun acest fisier?
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Daca vrei sa vezi filme pe Psp trebuie sa fie in format Mp4 si puse in folderul Video. N-o sa-ti citeasca un film .iso.
    discutiile despre piraterie sunt interzise pe acest forum

  16. #1016 SP
    Junior Member robert01's Avatar
    Nu stie nimeni daca GTA San Andreas o sa apara si pt PSP?

  17. #1017 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu mi se mai incarca PSP GO - ul. Il pun la incarcat , se incarca in jur de 3 minute , apoi se stinge beculetul portocaliu.

    Am incercat sa il incarc cu un alt incarcator , dar fara succes.

    Ce as putea face ? Bateria nu il pot scoate

  18. #1018 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu mi se mai incarca PSP GO - ul. Il pun la incarcat , se incarca in jur de 3 minute , apoi se stinge beculetul portocaliu.

    Am incercat sa il incarc cu un alt incarcator , dar fara succes.

    Ce as putea face ? Bateria nu il pot scoate

  19. #1019 SP
    Member szabi90's Avatar

  20. #1020 SP
    Junior Member MetaleV's Avatar
    Incearca cu o alta baterie!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 55 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts