Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 55 FirstFirst ... 5 45 53 54 55
Results 1,081 to 1,084 of 1084

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

1. #1081 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita cumparata consola psp ?
    As vrea sa cumpar dupa olx si as dori sfaturi la ce ar trebui sa fiu atent.

2. #1082 SP
    Member Rukax's Avatar
    Merita din plin daca o gasesti modata/modabila la un pret decent si daca iti asumi pentru ce o cumperi. Eu de exemplu regret ca am vândut-o pentru cateva jocuri: FF Crisis Core, DBZ Shin Budokai si Tekken. Da, da, pot fi emulate la rezolutie mai buna dar not the same feeling.

3. #1083 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Rukax View Post
    Merita din plin daca o gasesti modata/modabila la un pret decent si daca iti asumi pentru ce o cumperi. Eu de exemplu regret ca am vândut-o pentru cateva jocuri: FF Crisis Core, DBZ Shin Budokai si Tekken. Da, da, pot fi emulate la rezolutie mai buna dar not the same feeling.
    O cumpar fiindca vreau sa renunt sa ma mai joc pe telefonul mobil , iar emulate nu imi place fiindca am renuntat la pc pentru ps4 .
    Eu initial vroiam sa imi iau consola nintendo fiindca psp nu e sansa sa gasesc sigilat , dar e prea scump si vreau inlocuitor pentru telefon mobil.
    Pai si la ce ar trebui sa fiu atent cand o cumpar in afara de ecran,baterie?

4. #1084 SP
    Member Rukax's Avatar
    La butoane/triggere și în special la analog, având în vedere vechimea consolei. De aceea ți-aș recomanda 3004/3004 street fiind mai noi iar în cazul în care nu gasesti poți căuta un Psp GO, care e și mai compact/light și apărut ulterior după primul concept al consolei. Bineinteles, cauta sa fie predare personala sa o poti testa si sa vezi daca persoana de la care vrei sa o achizitionezi pare in regula. Acum postul tau imi trezeste atatea amintiri legate de consola asta...

//Eu am vazut în Reșița și în Timișoara o gramada de modele in pietele de vechituri deci daca exista si in orasul tau asa ceva poate reusesti sa gasesti si acolo dar mare atentie la starea consoli si incearca sa negociezi pentru ea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 55 FirstFirst ... 5 45 53 54 55