Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Sugestii?

  1. #1 SP
    Junior Member reven's Avatar

    Sugestii?

    Sunt nou in domeniu si as vrea sa imi achizitionez un psp dar cum e la inceput habar nam care e mai bun mai performant merita sa iau nou apoi sal modez sau unul SH?
    slim plath? model astept pareri si bine inteles pretul uitasem sal precizez
    mz anticipat

  2. #2 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Ia-ti unul nou,adica psp slim 3004,sau mai astepti pana in octombrie cand apare PSP GO (documenteaza-te pe forum ca ai specificatii si descrieri la amandoua).
    Cu modatul nu o sa reusesti nimic,pentru ca nu se modeaza astea noi.
    Pretul depinde de unde-l achizitionezi,un sh e cam de pe la 400 in sus,depinde de starea lui si ce accesorii are,iar unul nou din cate imi aduc eu aminte era vreo 700 ron ...
    mai gugaleste si tu (google).

  3. #3 SP
    Banned Mario's Avatar
    sincer?Mai bine decat sa dai 7 mil pe un psp mai bine iti cumperi un x360 si ai mai multe jocuri...dar daca te deplasezi mult si acasa nu te joci e ok un psp,recomand sa-ti cump. sh dar sa stii de unde sa nu-ti traga vreo teapa.

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    si eu sugerez un psp 3004si cred ca ala ar fi cel mai bun . sincer nu iti sugerez psp go . mai bune is celelalte modele . plus ca nu am vazut psp go in magazine . daca ai mai mutli bani iti sugerez sa iti iei unu nou , daca nu iti iei unu SH ca si cum a facut un prieten deal meu si si-a luat de la un tip din cluj in stare impecabila la numa 400 de lei .

  5. #5 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    PSP GO apare in Octombrie,logic sa nu il vezi in magazine pana acum,iar PSP GO este alta consola,destinata altor useri fata de PSP 3000.PSP GO este bazat mai mult pe multimedia decat pe jocuri ...
    http://www.engadget.com/photos/psp-g...fight/2320507/

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    PSP GO apare in Octombrie,logic sa nu il vezi in magazine pana acum,iar PSP GO este alta consola,destinata altor useri fata de PSP 3000.PSP GO este bazat mai mult pe multimedia decat pe jocuri ...
    Engadget
    nu ii alta consola . tot o consola hand held facuta de firma sony ii . tot ce au schimbat o fost in primu rand designul si au marit un pic memoria lui . face cam tot c face psp 3000 . si mie sincer nu mi-ar conveni sa dua mai multi bani pt o consola care arata doar diferit si nu are ceva in plus care chiar merita (gen inca un analog sau touchscreen )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii By RvsS in forum Console Club
    Replies: 9022 Last Post: 20-02-2023, 15:36
  2. Sugestii pret consola By Zadawn in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 08-01-2014, 09:40
  3. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  4. Jocuri Strategie..SUGESTII!!! By jeff93 in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 30-08-2010, 16:58
  5. Sugestii telefon pls By Mario in forum GSM
    Replies: 5 Last Post: 21-08-2009, 11:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts