Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 60 of 60

Thread: De cat timp aveti PSP-ul

  1. #41 SP
    幸運な男 DubluVe's Avatar
    Am avut si 09 dar nu reuşesc să ajung mai departe de nivelul ăla. �n orice caz, boala mea de a face schimburi, a cumpăra şi vinde jucătorii e... Nu pot să mă las, efectiv Tekken e simpatic, dar sunt prea multe combinaţii pentru mine

  2. #42 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by stefwinner View Post
    dar nu ma prea descurc cu modarea,
    Daca vrei sa-l modezi,id-ul meu este PspFkGod,te pot ajuta eu daca se poate.

  3. #43 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    am psp 1004 phat de knd o aparut, adik de acum 3 ani si ceva l-am cumparat cu 200 euro, +,- ceva e alb, dupa ce am cumparat vreo 20 de jocuri pe el l-am modat... si acum merge super cu 5.50gen D3 nu am avut nici o problema niciodata, in stare perfecata, deloc zgariat. Singuru lucru mai urat e ca e folosit foarte mult si sa cam ingalbenit carcasa, acum nu ma mai joc pe el decat jocurile care merita, dar la inceput 4-5 ore incarcam si inca o data!

  4. #44 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Primul meu psp a fost varianta slim aparuta dupa cel phat,nu mai tin exact cati ani sunt de atunci,model 2004.
    Acum mi am mai luat inca unul slim,tot culoare neagra modelul 3004 ,versiune 6,20 ,si mi am cumparat si cateva jocuri originale

  5. #45 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    am psp 3004 slim&lite de 1 an si jumatate si merge ca nou

  6. #46 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Am avut un psp 1000 de la lansare pana acum 1 ora cand mi-a venit Go-ul

  7. #47 SP
    Member iUser's Avatar
    PSP 1004 , din 2006 . Merge perfect , nu am avut nicio problema cu el. Daca reusesc sa vand Wildfire-ul , imi voi lua un Go sau 3000.

  8. #48 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    psp phat cred ca din vreo 2007 cam asa...merge perfect insa nu ma joc foarte mult pe el,numai cand este nevoie (scoala)

  9. #49 SP
    Member i.gamer's Avatar
    ianuarie 2009

  10. #50 SP
    Junior Member mikidan96's Avatar
    Am un PSP 3004 primit cadou de ziua mea acum aproape 2 luni. Merge impecabil. Il folosesc mai mult la jocuri si muzica.

  11. #51 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Un psp 3004 pe care mi l-am facut cadou putin dupa Craciun.Merge perfect si nu da semne de oboseala, dar mi-am ales cam prost momentul.Puteam sa mai astept pana se lanseaza NGP.

  12. #52 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    PSP-2000 din 2008 cred... nu mai stiu exact... mi l-am luat cand am intrat la master... si sunt 3 ani de atunci... wow... time flies...

  13. #53 SP
    Member Game101's Avatar
    Am un PSP de cand a fost lansat,a mers impecabil pana acum 2 luni cand s-a rupt joystickul in interior,discul acela care il tinea inauntru.Deocamdata e pe standby,dar in viitorul apropiat sper sa il repar.

  14. #54 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Am un PSP 1004 de la jumatatea lui 2006.Consola inca duce totul,fara cea mai mica problema.
    Nu i-am schimbat absolut nici o piesa,si l-am folosit la greu (inca o fac) in fiecare saptamana.
    Arata exact ca si in prima zi,iar pixelii morti,spre surprinderea mea inca nu m-au ajuns.

  15. #55 SP
    Junior Member Fantastik's Avatar
    eu sunt la al 2-lea .. am avut unul cand a aparut prima data si l`am vandut la scurt timp si acum am altul de vreo 2 ani

  16. #56 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    eu am un psp 3004 negru de 5 zile

  17. #57 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    le fel si eu un PSP piano black 3000 de cateva zile,cu modarea putin mai greu dar vad eu

  18. #58 SP
    Junior Member petro's Avatar
    Eu am un 3004 din dec 2008, si functioneaza ireprosabil. Fara pixeli morti, fara sa am probleme cu bateria... A meritat investitia.

  19. #59 SP
    Junior Member alin18's Avatar
    Eu am un PSP GO de vreo 3-4 luni.Mai am un PSP 2004 Slim de vreo 2-3 ani, dar l-am scapat de mii de ori, si cu timpul mi s-au dus pixelii.In rest nu s-a stricat nimic la el.
    Si in legatura cu modarea, e super usor, uitati-va pe net si luati-va programul respectiv.Eu am reusit cu un prieten si l-am modat singuri.As moda si Go-ul dar nu se poate..

  20. #60 SP
    Banned shenglu's Avatar
    Mi-am schimbat din nou la un aparat de ras, singura problema este o nouă coltul din dreapta sus al ecranului, �n colţul din dreapta jos al ecranului există două pixeli verzi, dar chiar nu mă deranjează.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 17-10-2012, 17:41
  2. Replies: 30 Last Post: 15-10-2010, 00:29
  3. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts