Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 60

Thread: De cat timp aveti PSP-ul

  1. #21 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Am psp 3006 ( editie din Hong Kong ) pe verde, de 5 zile si sunt multumit de el.

  2. #22 SP
    Junior Member JohnnRO's Avatar
    Salutare,
    am un PSP GO de 4 zile.
    Acum sa vad cum sa imi instalez FIFA 10?

  3. #23 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Pei trebuie sa ai cont pe PSN,sa-ti iei jocuri de acolo platind cu card.

  4. #24 SP
    Junior Member qubikxxl's Avatar
    de azi sunt si eu fericitul posesor al unui psp 2004

  5. #25 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Felicitari! Ma gandesc cum de-ai obtinut un 2004... Eu l-am nimerit chiar aproape de scoaterea de pe piata - in decembrie 2008. Totusi, iti spun din toata inima, sa-l stapanesti sanatos !

  6. #26 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    PSP-ul meu peste 2 luni face 4 ani.Este editia white ceramic (1004).

  7. #27 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    PSP-ul meu peste 2 luni face 4 ani.Este editia white ceramic (1004).
    Da "bosorog" ti-e psp-ul

  8. #28 SP
    Junior Member qubikxxl's Avatar
    Razvi multumesc. Mi l-a adus cineva din Franta.

  9. #29 SP
    Junior Member Jedimkey's Avatar
    Eu �l am de prin decembrie 2009... să fiu sincer m-am cam plictisit de el şi aş vrea să-l v�nd. Am un PSP 1004.

  10. #30 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Nici eu nu ma mai joc pe Psp la fel de mult ca la inceput... Totusi nu-l voi vinde nicioadata, deoarece:
    1.M-am atasat prea mult de el.
    2.Multe jocuri care au legatura cu cele de pe Ps3 apar pe Psp - ex.: God of War Chain Of Olympus, Resistance : Retribution.

  11. #31 SP
    Member freezy's Avatar
    Eu il am din dec 2009, l-am luat sa ma joc cand sunt plecat de acasa ca sa nu mi se faca dor de PS3

  12. #32 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cred ca cel mai vechi il am din 2006 (29.11 mai exact) ... si n-am avut nici o problema cu el - mentionez ca m-am jucat exclusiv de pe UMD si folosesc wireless si USB ul existent - de asemeni faptul ca a fost cumparat SH

    Din pacate insa nu l-am mai folosit cam de multisor (cam de la jumatea lui 2009) pentru ca mi-am cumparat PSP slim si apoi PSP GO.

  13. #33 SP
    Junior Member caram3l80's Avatar
    Il am de cateva zile (03.05) este PSP slim si am avut norocul sa-l gasesc cu firmware 4.21 si am reusit sa-l modez

  14. #34 SP
    Banned Patrunjelu''s Avatar
    Il am de vreo doi ani, luat din Constanta de la Tomis Mall. E un PSP 2004 Piano Black.

  15. #35 SP
    Junior Member salem's Avatar
    salutare tuturor
    am o problema
    miam luat de la unu un psp 2004 modat vanzatorul il avea de 2 ani si a spus ca sa jucat multe jocuri pe el si nu a patit nimic
    dar la mine (nu stiu poate imi explicati de ce ) cand ma joc, ma joc aproximativ 10-15 min s se blocheza apoi se stinge
    poate ma ajutati
    va multumesc mult

  16. #36 SP
    Junior Member d0ny's Avatar
    cum sa sara butoanele

  17. #37 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    Am PSP de cel putin 4 ani.

    Acum sunt la al 2lea deoarece primul PSP (Phat) 1004 i l-am dat fratelui meu. Acum am tot PSP Phat) 1004 piano black.

    Are atatea jocuri bune, astfel ca iti mai trebuie si timp sa le parcurgi pe toate.

    Bafta.

  18. #38 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Am consola de peste un an (varianta 3000).
    Din pacata nu l-am prea folosit in ultima vreme deoarece am fost "ocupat" cu fratele lui mai mare-PS3.
    Acum ca a venit vara si am de facut cateva drumuri plictisitoare cred o s-o scot "de la naftalina".

  19. #39 SP
    幸運な男 DubluVe's Avatar
    Eu, p�n' acum, am avut două prima dragoste, cum a fost pentru mulţi, a fost un 1003 ceramic white, �ntr-o condiţie nu prea spectaculoasă (luat de pe un site de licitaţii). Nu-i mergea wireless-ul, joystick-ul avea probleme, avea mici crăpături... Dar am ţinut la el ca la un animăluţ �nsă c�nd am vrut să-i schimb faceplate-ul, l-am... *censored* rău , şuruburile fiind deja ruginite şi făcute varză. Oricum, �şi făcea treaba din plin am terminat pe el Ghost Rider, Fight Night Round 3, Spider-Man: Web of Shadows şi alte c�teva.

    Am trecut apoi la un Slim&Lite argintiu, şi m-a prins din nou �ncă �l mai am, şi odată cu el titlul de campion absolut la FIFA 10... ...pe nivel Amateur Cert e că ambele modele mi-au plăcut mult, şi au reuşit imposibilul: să mă scoată din faţa calculatorului, la care n-aş fi renunţat

  20. #40 SP
    Junior Member stefwinner's Avatar
    eu am un psp 3004 slim&late merge tot-u bine dar nu ma prea descurc cu modarea, eh alta treaba.dar am term inat multe jocuri pe el gen naruto si ff sau tomb raider si multe altele.lam luat pe 22 august 2009.deci face in curand un an.succes la jocuri

    P.S.ubluVe eu am fifa 09 recunosc nu 10 dar am ajuns la world class si inca ii mai bat cu vreo 2-3-4 zero.dar mam cam plictisit.akum sunt nebun dupa tekken dark ressurection.SUCCES in continuare!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 17-10-2012, 17:41
  2. Replies: 30 Last Post: 15-10-2010, 00:29
  3. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts