Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 38 of 38

Thread: Best PsP games 2009-2010

  1. #21 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu joc EXIT , Litle Big Planet si cel mai mult FieldRuners sunt posesor de psp de 2 zile un 1003 Phat White , vechi dar sunt f multumit .

  2. #22 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    Eu joc assassins creed bloodlines,pirates of the caribbean...si nu mai am idei ce alte jocuri as putea lua....
    ca tot vad Little Big Planet acolo... nu stiu ce drq vi se pare asa ceva superb la jocul asta de toata lumea il cumpara!?


    In fine, sa pastram threadul Ce jocuri jucati,ce jocuri se merita?

  3. #23 SP
    Member PumaS's Avatar
    FieldRuners imi mananca zilele nu pot trece de 1 nivel

    ---------- Post added 26-02-2010 at 08:44 AM ----------

    Quote Originally Posted by NeXuS View Post
    Eu joc assassins creed bloodlines,pirates of the caribbean...si nu mai am idei ce alte jocuri as putea lua....
    ca tot vad Little Big Planet acolo... nu stiu ce drq vi se pare asa ceva superb la jocul asta de toata lumea il cumpara!?


    In fine, sa pastram threadul Ce jocuri jucati,ce jocuri se merita?


    Cum am spus sunt posesor de 3 zile acum si nu ma mai joc LTB . Nu stiu a fost ceva haios la inceput dar acum nu ma mai atrage si nici nu ma atrag jocurile gen Assasin Creed deoarece din punctul meu de vedere jucate pe psp nu au acelasi farmec ca si p xbox360 sau ps3 . Eu am jucat AC p xbox360 si dupa pe psp , nu mi-a mai placut asa mult , dc? Controlul este destul de dificil grafica destul de slaba (In comparatie cu xbox360 ) . Prefer jocurile care stiu ca nu mi le voi lua niciodata pe ps3 sau xbox cum am spus si mai sus FieldRunners , Lemings si caut si ceva gen Mario fiind un fan pe vremea cand detineam un Nintendo N64 si Contra nu stiu denumirea jocurilor dar stiti la ce ma refer . Ma bate gandul sa imi cumpar si un GBA pentru astfel de jocuri dar vom vedea pana atunci caut ceva fun pentru psp . Am incercat sa joc si EXIT am jucat vre-o 5 nivele dar cam atat , m-am plictisit . Repet , constant ma joc FieldRuners mi se pare un joc haios e un RTS nice nu are grafica cine stie ce dar e super ok . Si ce ma atrage la el este ca nu pot trece de nivelul 1 . Si la prima vedere parea genul de joc care il termini in maxim 2,3 ore , dar nu a fost asa . Am incercat Rainbow Island aseara dupa vre-o 20 de minute am descoperit ca nu este genul meu cu toate ca dupa un filmulet pe youtube puteam sa spun ca este cool , but NOT ! . Am mai luat BUZZ Brains of UK la fel super tare dar au multe intrebari specifice U.K , Intrebari despre show-uri tv locale , emisiuni, actori, seriale , sport etc . Ar fi fost mult mai fun daca ar fi fost inrebari universale .

  4. #24 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    Haidetzi sa postam toate jocurile bune jucate pe psp(2009-2010)
    My LIST: GoW,Tekken,WWE and more others ! what's URS?

  5. #25 SP
    Member Ayrton's Avatar
    GOW,Asassin's Creed,ROCK BAND UNPLUGED ,spider-man 3,Mortal Kombat Unchained ,DAXTER(THX mosule ).Pes 2010,si AVP Requiem e fost putin distractiv.Si nu in ultimul rand:Sillent Hill nustu mai cum Memories(nu vreau sa spun vreo tampenie).Genial jocul,eu unul fara ajutor de la fratele YouTube nu reuseam sa trec nici un nivel.Ma impresioneaza dificulatatea acestui joc.La primele 2-3 nivele bine,dar de la 4-5 in jus..IMPASABAL !

  6. #26 SP
    Member PumaS's Avatar
    Asa sa revenim a mai aparut un joc care imi place tot in stilul FIELDRUNNERS si anume Pixel Junk Monsters daca mai stie cineva jocuri de acest fel sunt rugati sa imi dea un PM . Sunt genul de jocuri care cum a spus si "parcel" te tin la nivelul 1 cat m-a tinut ModernWarfare la veteran sa il termin

  7. #27 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    a aparut dante's inferno bft all

  8. #28 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    am vazut un gameplay pe youtube... si acum am dante's inferno in lista de download Ce pot sa zic ... se aseamana cu God Of War extrem de mult, mai ales la gameplay. Mai revin cu impresii dupa ce-l butonez putin

    ---------- Post added 28-02-2010 at 07:49 PM ----------

    Cum am banuit ... se aseamana cu God Of War la gameplay... iar story-ul e interesant, dupa parerea mea. Am dat deja comanda pe Amazon.co.uk: Low Prices in Electronics, Books, Sports Equipment & more eu zic ca merita , asta dupa ce l-am ,,testat'' aproape 2 ore

  9. #29 SP
    Junior Member nomad171832's Avatar
    Baieti, eu mi-am luat un psp destul de recent..pana acum am jucat Assassins Creed si Avatar. Sunt bestiale ambele jocuri. Pls imi ziceti si mie niste jocuri faine?Imi plac jocurile rpg,action gen god of war, assassins creed etc..mi-ar placea tot ceva de genul asta sa joc.... astept raspunsurile voastre. Bafta baieti!

  10. #30 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Pei de ce nu joci GOW?
    -Prince of Persia
    -Dante's Inferno
    Amandoua sunt gen GOW

  11. #31 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Sau poti incerca Crisis Core : Final Fantasy VII daca nu l-ai jucat inca.

  12. #32 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    nu mai stiu ce sa joc...

  13. #33 SP
    Member bartonn's Avatar
    Am facut rost de un code pentru ModNation Racers Psp demo cine vrea sa imi dea un PM.Primul venit primul servit.

  14. #34 SP
    Junior Member Amy Rose's Avatar
    Eu asi zice sa jucati jocuri cu Camera PSP ca si Invizimals si Eyepet sunt ultrarealitate.

    ---------- Post added 26-01-2011 at 07:12 PM ----------

    Recomandez si Sonic Rivals 2 eu un joc de curse cu Sonic(sunt un fan MARE al lui)Bafta!Oh are vreo 6 niveluri cu 4 actiuni.8 caractere multe moduri si peste 100 de Carti de colectat.

  15. #35 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Quote Originally Posted by Amy Rose View Post
    Eu asi zice sa jucati jocuri cu Camera PSP ca si Invizimals si Eyepet sunt ultrarealitate.

    ---------- Post added 26-01-2011 at 07:12 PM ----------

    Recomandez si Sonic Rivals 2 eu un joc de curse cu Sonic(sunt un fan MARE al lui)Bafta!Oh are vreo 6 niveluri cu 4 actiuni.8 caractere multe moduri si peste 100 de Carti de colectat.
    "asi" se scrie "as" si "Recomandez" se scrie "recomand" Multi care nu stiu ca vorbeasca romaneste

  16. #36 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    minel90 - ce este ala beginnar?

  17. #37 SP
    Junior Member nebunu1's Avatar
    Mai scrie cineva o lista de jocuri PSP bune Plz...am ramas in urma si nu mai stiu ce sa iau.
    Ty

  18. #38 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Quote Originally Posted by nebunu1 View Post
    Mai scrie cineva o lista de jocuri PSP bune Plz...am ramas in urma si nu mai stiu ce sa iau.
    Ty
    Incearca:
    Burnout (sunt 2, la fel de bune)
    God of war (tot 2)
    Killzone
    Fifa Street
    Gangs of London
    Gta (Lcs sau Vcs)
    Final Fantasy Crissis Core

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Top 5 best DS games By Gokuva in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 33 Last Post: 31-08-2016, 14:37
  2. Best Xbox 360 games 2010 By i.gamer in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 34 Last Post: 25-06-2011, 00:36
  3. Best games PS3 2010 By FishyBon3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 04-01-2011, 15:13
  4. Best of E3 2009 Awards By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 9 Last Post: 19-06-2009, 09:38
  5. Best Wii Games (recomandari) By ShpioOn in forum Nintendo Wii
    Replies: 14 Last Post: 05-12-2008, 12:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts