Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 77

Thread: Ati avut probleme cu PSP-ul pana acum?

  1. #21 SP
    Member leggollas11's Avatar
    of of mai mai... nu`mi spune ca te`ai simtit jignit eu doar ti`am raspuns cu aceeasi moneda.
    Hai sa iti raspund pe rand la ce ai scris tu acolo.
    Eu mai sus vorbeam cu david4uta , care chiar are probleme cu aparatul... Nu problema "generala" de care vorbesti tu.
    -> cred ca tu habar nai ce postezi pe forumul asta... tind sa cred ca uneori postezi in somn sau in stare de ebrietate. iti amintesc ca tu mi te`ai adresat in mod direct (vezi postul 16 al thread`ului), intr`un stil mai aparte, acelasi stil in care ti`am dat si eu replica. De asemenea, cum poti sa spui ca vorbeai cu un anumit user cand de fapt tu ai postat aici pe thread, unde multi intra sa citeasca cam ce probleme are consola IN GENERAL. Ca a ta merge perfect rep. 0.0000001% din consolele produse. Alta data cand vrei sa vb. cu un singur user, foloseste PM cu incredere.
    Habar nu ai cate console detin/ am detinut ... Stai in banca ta.
    -> chiar crezi ca ma intereseaza pe mine ce console ai mai detinut tu? sincer acum.. respectul meu va ramane la acelasi nivel in privinta ta si daca ai inceput ori de la pong ori de la ps3.
    Nu sunt nici un fanboy, sunt constient de marea "problema" de care se tot vorbeste pe forumurile oficiale.
    Faza este, ca EU NU VAD ACEASTA PROBLEMA >.. Comprende ? ...
    -> sigur prietene, nu esti fanboy. e posibil sa nu realizezi, aici as fi de acord cu tine. Daca spuneai frumos o parere de genu` : "Desi am auzit de aceea problema, mie si altor 2 prieteni de`ai mei ne merg consolele foarte bine. Nu am avut probleme, si sper ca toti sa aveti parte de norocul meu; oricum, ca sa nu va treziti cu defectele acasa cel mai bine le testati la fata locului", era sincer de apreciat. dar cum tu te`ai bagat in seama "domne, eu am un psp dasta si merge perfect si mai am inca 2 prieteni carora le merge perfect... nu va luati dupa "paranoicu` si ofticatu`" asta de leggollas11 ca mananca *****. Ale noastre merg perfect deci produsul este foarte bun! Nu exista nici o problema majora, luati cu ochii inchisi ca nu aveti cum sa gresiti!".... in fine... nu stau sa`ti mai dau exemple de fanboysm pt. ca daca le cauti cu atentie, cred ca le gasesti si tu usor
    Din acest moment eu ma retrag din aceasta polemica incantatoare cu tine, deoarece tu refuzi sa vezi esentialul.

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    leggollas11 si eXist: guys, nu va inteleg. Aveti opinii si puncte de vedere diferite, dar chiar e necesar sa va jigniti unul pe celalalt cand aduceti argumente pro sau contra ? Nu mai bine va intalniti voi, fiecare cu consola in manuta si faceti o comparatie/test (beti si o bere impreuna ) ? Poate de fapt unul dintre voi nu a observat defectul, sau unul dintre voi are o consola fara probleme... Poate aveti amandoi dreptate si va jigniti inutil. Aveti warning "verbal", ca sunt sarbatorile prin preajma si nu vreau sa apas botonul "caruia nu-i spunem numele"

  3. #23 SP
    Junior Member david4uta's Avatar
    am fost la flanco de unde am luat psp-ul (si bine ca l-am luat de acolo, pt garantie nu de alta) si mi-au dat altul...

    baietii de acolo au zis ca au vandut in jur la 200 de aparate, printre care doar 5 au fost cu probleme...

  4. #24 SP
    Senior Member huber's Avatar
    cei de la flanco sunt baieti seriosi am avut o problema cu aparatul foto si imediat mi-au dat altul,nu cum au fost cei de la altex care cand am fost cu tata sa luam un tv ne-au zis ca ni-l rezerva pana ziua urmatoare si cand ne-am dus lau dat .

  5. #25 SP
    IEN
    Junior Member IEN's Avatar
    Salut,
    Am un PSP2004 si nu pot juca Harry Potter and the Goblet of Fire (ambele sunt originale) cu memoria instrousa in PSP.
    Daca incerc sa il jos cu memoria in PSP apare intai un ecran in care sunt informat ca este recomandat sa am memorie pentru salvari intermediare. Dupa ce aleg "Accept", de fapt singura optiune, trece la un al doilea ecran in care sunt informat ca a memoria a fost accesata si ca nu este indicat sa o scot din PSP pentru ca pot pierde informatiile.
    Apoi ramane in acest ecran si nu trece mai departe numai daca inchide jocul.
    Daca joc alt joc PSPul salveaza pe memory stick.
    Am incercat cu alt joc Harry Potter and the Goblet of Fire si am aceeasi problema.
    Jocul meu Harry Potter and the Goblet of Fire poate fi jucat pe alt PSP fara problema.
    Ma poate ajuta cineva cu vreo parere?
    Multumesc.

  6. #26 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Este Magic Gate ? memoria ?

  7. #27 SP
    Junior Member david4uta's Avatar
    @IEN: incearca sa formatezi cardul...

  8. #28 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    sal la toata lumea..tocmai mi-am modat psp-u si nu imi merge nici un joc descarcat...am versiunea 3.90 m33-3 nici macar 1 joc asa ceva...ma puteti ajuta va rog...cu ceva soluti pentru a rezolva treaba astapsp-u e slim 2004,deci nu pot sa-mi explic de ce nu merge
    va rog care stiti cu asa ceva, modari sau dak atzi putea sa ma ajutati peace

  9. #29 SP
    Member leggollas11's Avatar
    da`i un PM lui Donely. El te poate ajuta cu siguranta.

    p.s. Discutiile despre Warez sunt interzise pe forum. sorry.

  10. #30 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    da`i un PM lui Donely. El te poate ajuta cu siguranta.

    p.s. Discutiile despre Warez sunt interzise pe forum. sorry.
    poi i-as fi dat dak eram in romania si scuze k am deschis discutiile asteamy bad

  11. #31 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Nu are nici o legatura cu locul in care te afli... PM nu inseamna ca te duci sa ii sufli in ureche in Bucuresti.... Ii descri detaliat ce problema ai; omul este foarte amabil. Daca va putea sa te ajute fara sa ajunga consola la el o va face, crede`ma. Poate e din setari ce ai tu, el iti va spune unde/ce sa schimbi.

  12. #32 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    @eXist... vad ca o ti pe a ta. Am impresia ca esti si putin fanboy sony . In fine.. Ma bucur ca va merg psp`urile perfect tie si prietenilor tai ai mei nu au fost asa norocosi ca voi vad ca desi esti la primul psp... esti atotstiutor in domeniu Tin sa te anunt ca nu am avut la nici un psp probleme de display, ci doar un analog stricat , care am specificat ca a fost la cel phat, care nu mai are mult si face 3 ani;( posibil mai multi decat ai tu contact cu lumea consolelor.)

    am specificat mai sus ca nu eu am 'descoperit' aceasta problema, nu e ceva ascuns, ci ceva recunoscut si de sony. de asemenea, am specificat ca NU TOATE sunt asa, posibil cele noi sa fi fost rectificate, dar nu ai de unde sa sti ce data de fabricatie au cele din magazinele de la noi, si am recomandat sa testeze fiecare produsul la fata locului.

    Eu nu am nimic impotriva psp`ului, si nu ma oftic pe nimic. Ambele modele detinute si`au facut treaba foarte bine si consider ca si`au meritat banii. Acum acumuleaza praf pana apare ceva (joc) care sa le resursciteze; dar asta nu inseamna ca ar trebui sa jignesc in stanga si`n dreapta pe oricine spune ceva de rau (cu dovezi) de PSP , si sa ma foiesc ca mai am si eu prieteni si nu se plange nimeni si e cea mai buna consola si sony nu are cum sa scoata rebuturi pe piata domne ca e sony .

    p.s. te rog sa citesti macar atent alta data cand mai ai de gand sa postezi; eu am dorit decat sa informez pe cei interesati de psp la ce defecte sa se uite cand testeaza unul inainte de cumparare, daca tu vrei sa anunti ca e de fapt flawless ultimul model, cel mai bun dintre psp`uri, nu ai decat, dar asta e un topic unde se discuta problemele consolei, nu altceva;
    p.p.s. end of story; nu vreau sa transformam topicul asta intr`o cearta... ca nah.. stii bancul cu cearta pe internet.

    mai usor cu improscatul, te rog

    Dude eu il am de 1 an jumate.Am versiunea Phat White.....l-am primit cu versiunea 1.60...Si nu am avut decat o problema..si anume...am mancat in timp ce ma juca si s-au adunat frimituri si mi-au blocat <= si => ...dar s-a rezolvat cu 2 palme.

  13. #33 SP
    Junior Member Eduard's Avatar
    Salut la toata lumea! De 2 sapt juma sunt si eu fericitul posesor al unei console Sony PSP 3004 piano black! E prima mea consola si tb sa recunosc ca e destul de bun! Am in schimb o singura pb: am incercat sa pun un film sa'l vad, dar consola nu mi'l vede, desi cand il conectez la pc, e acolo; ca sa nu mai zic ca imi arata ca ocupa spatiul si pe card! Am incercat diverse formate cu un convertor cu care nu am avut pb! In rest, cu pozele, muzik, jocurile netul nu am avut nicio pb! Dak ma puteti ajuta, as fi bucuros! Sper sa nu fie ceva grav! Multumesc

  14. #34 SP
    Junior Member candya76's Avatar
    am cumparat si eu un psp 2004 slim modat cu versiunea 5.00m33 si am o graza de probleme.se blocheaza la unele jocuri ,ca sa ies din joc trebuie sa-l opresc ca nu functioneata tasta stanga dupa ce apas home nu merge nici start ....help

  15. #35 SP
    iNk
    Junior Member iNk's Avatar

    Psp piano black 3004 pb

    salut david4uta tu ai psp piano black 3004 PB dak da zimi si mie dak e decodat sau baga id meu smiley_4u95

  16. #36 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Bai voi nu intelegeti ca PSP-urile noi nu se pot moda?adica cele 2004 cu placa de baza noua si cele 3004.
    Nu mai speculati atat ca inca nu se modeaza si daca se va face,stati linistit ca o sa aflati atunci.
    Ma mai aburea unu azi dimineata ca el a facut pe youtube PSP 3004 modat,ca-i vezi doamne ii mergea jocurile.
    A-Be-Ra-tiiiii

  17. #37 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Gresit,se pot moda exista "tool batery'' inventatade DATEL si cu aceasta baterie poti moda orice psp de la 2004 in sus.

  18. #38 SP
    Senior Member huber's Avatar
    cat ar costa modarea cu acesta baterie ?

  19. #39 SP
    iNk
    Junior Member iNk's Avatar

    Piano Black 3004 PB

    decetiva la uniri si intrebati pe acolo la magazinul uniri undeva la etajul 3 se modeaza ori c fel de psp ducetiva acolo e 70 lei modarea adica 700 de mi de lei vechi bafta yo ma duc maine sa mil fac sau dupa sarbatori

  20. #40 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by iNk View Post
    decetiva la uniri si intrebati pe acolo la magazinul uniri undeva la etajul 3 se modeaza ori c fel de psp ducetiva acolo e 70 lei modarea adica 700 de mi de lei vechi bafta yo ma duc maine sa mil fac sau dupa sarbatori
    Intrebati`l pe Donely ce se poate moda si cum se poate moda.. daca el zice ca nu se poate, el stie mai bine. Nu va lasati consola pe mana oricui; pt. cei noi in breasla sa stiti ca cei din unirii (playcom) nu au o reputatie prea buna (modeaza prost, ofera o garantie verbala de care nu se tin s.a.m.d.). Nu e Don singurul expert in domeniu, dar e cel mai bun. Daca e foarte ocupat, va poate indruma catre oameni in care are incredere si stie el ca fac treaba buna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Nintendo - in sfarsit a avut un an bun! By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 27-02-2015, 02:36
  2. Ce probleme ai avut cu consola? By MonkY in forum Polls
    Replies: 47 Last Post: 26-08-2011, 09:00
  3. Replies: 87 Last Post: 02-03-2010, 16:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts