Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 35 of 35

Thread: Uncharted: Golden Abyss

  1. #21 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    dar sunt multi care ar fi dezamagiti daca ar afla ca jocurile astea facute special pentru consola ar fi portate.
    Repet: imi poti spune de ce sa fie dezamagiti? Sa inteleg ca toti userii de PSP ar trebui sa fie dezamagiti ca GOW Chains of Olympus si GOW Ghost of Sparta (ca sa dau doar 2 exemple) au fost portate (si inca refacute cu detalii mai bune) pe PS3?

    As intelege poate daca ar aparea instant pe ambele console, dar asa... Ai avantajul ca le joci atunci. Daca esti dezamagit ca apare un joc pe alta consola cum te simti cand iei un joc la 50-60 lire si dupa cateva luni il gasesti (tot nou) la 10-15 lire?

    Oricum eu nu cumpar jocul acum, o sa astept sa vad ce se intampla, daca mai apare un Uncharted pt PS Vita si eventual si alte jocuri bune si niciun joc nu e portat... da, atunci voi cumpara si PS Vita si jocurile. Dar as prefera sa fie portate

  2. #22 SP
    Member Swift's Avatar
    Jocurile nu sunt 50 de lire..
    Deci sa zicem ca daca tu ai avea un PS Vita si ai cumpara Uncharted in prima zi la 30 de lire,ti-ar placea sa cumperi jocul din nou intr-un an sau doi?
    Si pentru ce ? O grafica putin mai buna?Doar colectiile astea nu imbunatatesc cu mult grafica.

  3. #23 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    De unde ai tras concluziile astea? Daca as avea PS Vita si as cumpara Uncharted m-as juca si gata. Daca ar aparea remasterizat si mi-a placut foarte mult si pretul nu e mare l-as lua din nou si l-as rejuca. Dar nu ma obliga nimeni sa fac asta. Ideea e ca nu pierzi nimic daca-l iei la aparitie si apare mai tarziu si pe alta consola. Nimeni nu pierde nimic, insa castiga cei care nu au consola portabila. Si poate si aia care au consola portabila castiga, mai joaca odata jocul remasterizat, asta daca vor.

  4. #24 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  5. #25 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    din ce am vazut review-uri majoritatea au spus ca nu exista momentele acelea care sa te tina cu sufletul la gura sau cele care sa te lase cu gura cascata ,cum era lupta din camioane sau din tren prezente in U2, s.a.m.d...adica exact punctele forte ale seriei Uncharted..insa nu ma pronunt pana nu-l joc..

  6. #26 SP
    Member szabi90's Avatar
    Din pacate nu prea exista momente extreme in acest joc.
    Ar fi fost interesant sa poti sari cu parasuta din avion , sa sari de pe o cascada in rau , nici innota nu poti , ce ironic , iti petreci timpul in jungla , langa rauri , cascade etc.. "
    Ca in jocurile Uncharted , scene cu lupta din camioane , tren , masini etc nu se regasesc in acest joc.

    Oricum , jocul este foarte interesant , merita jucat.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am jucat aproximativ două ore, jocul e superb, arată foarte bine. E un pic greu pana ma obişnuiesc cu ţinta. Are nişte peisaje superbe. Cine nu l-a incercat până acum nu ştie ce pierde.

    PS este gratuit pt abonaţii PS Plus, deşi cred ca deja toata lumea ştie

  8. #28 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    @Dant3 - da e chiar ok jocul, are niste momente epice.

    Cu ocazia asta am schimbat si numele thread-ului, era trecut tot Uncharted Portable de atata timp.

  9. #29 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Il joc si eu de cateva ore si am facut o pauza pt. ca ma dor degetele...
    Imi place la nebunie modul in care jocul se foloseste de toate functiile consolei, am ajuns la capitolul 13 si mi se pare

  10. #30 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Faza din spoiler e foarte tare. Mi-a plăcut foarte mult jocul. 10 de la mine chiar daca nu e facut de ND

  11. #31 SP
    Junior Member raparta's Avatar
    ieri l-am terminat. a fost foarte tare . o sa las psv deoparte un pic ca sa pot termina the last of us.

  12. #32 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A facut careva platina de aici? Stiti cumva daca e nevoia sa incep new game sau pot face pe rand capitolele pe crushing?

  13. #33 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A terminat careva de aici jocul pe crushing?


  14. #34 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Trebuie să exersezi până înveți pattern, trebuie să fi pregătit pt următoarea mișcare.

  15. #35 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu reusesc, alte 2 ore pierdute. Am observat un lucru, cand apare sageata e direct rosie, nici macar portocalie...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Uncharted: Golden Abyss Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 23-08-2011, 11:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts