Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: 2004-3004

  1. #1 SP
    Junior Member point's Avatar

    2004-3004

    care este diferenta dintre psp 2004 si psp 3004. in afara de faptul ca 3004 nu poate fi modat.
    ce are in plus 3 de 2 ..?

  2. #2 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    nu neaparat nici unele 2004 nu se pot moda
    PSP 3004 are Mai multe culori si se vede mai bn + niste chestii la internet + microfon incorporat si altfel de carcasa astea sunt diferentele in rest niciuna

    cheers

  3. #3 SP
    Senior Member huber's Avatar
    ar mai fi ca s-ar putea sa iti moara pixeli la 3004 si sa se ducat tot display-ul.

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar

  5. #5 SP
    Junior Member point's Avatar
    ok ,ma-m lamurit .Am avut ocazia sa iau un psp 3004 ..o oferta f buna si m-i se pare foarte ok .singuru lucru deranjant este ca inca nu poate fi modata ..chiar ce se mai aude cu asta? se mai lucreaza ? stiu ca trebuia sa iasa cv pe la sfarsitu ianuarie..

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Bateria aceea de la Datel nu pune PSP 3000 in service mode ci e o simpla baterie, insa la PSP 2000 merge in service mode.

  7. #7 SP
    Junior Member YakuZaStefaN's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Bateria aceea de la Datel nu pune PSP 3000 in service mode ci e o simpla baterie, insa la PSP 2000 merge in service mode.
    ok daca pe 3000 nu il pune in service mode doar modele 2000, atunci un psp 2004 cu TA-088 V3 motherboard va intra in service mode cu bateria de la datel ?

  8. #8 SP
    Member mihaikid's Avatar
    nu dupa cate stiu io

  9. #9 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Gata, deja ati dat-o in discutii despre modare. Am avut ambele variante in fata (martor mi-e Spike) si pot, "point", sa-ti spun urmatoarele: Culorile la 3000 sunt mai accentuate fata de 2000 (ai o setare in meniu), un lucru bun parerea mea, in filme si jocuri la varianta 3000 ai cateodata o senzatie de blur datorata constructiei ecranului, dar nu mai ai senzatia de... nu stiu cum sa-i spun..., time shift ca la varianta 2000. Constructiv vorbind, 3000 este mai rotunjit un pic, mai slim, mai frumos dupa parerea mea. Are microfon incorporat. Este mai lucios, il consider bijuterie. Ma doare-n cur ca nu se poate moda. In afara de jocuri piratate nu pierzi nimic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts