Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Campionat Fifa 09 PSP

  1. #1 SP
    Member octav's Avatar

    Campionat Fifa 09 PSP

    Salut. Mi-as dori sa avem si noi, detinatorii de psp un campionat de fifa 09.Pana acum avem 3 inscrisi(eu si 2 baieti dupa computergames).Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati pe id-ul [email protected] .Echipele deja luate sunt:Liverpool,Chelsea,Barcelona

  2. #2 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Doresc si eu sa intru in acest campionat cu echipa Manchester United.

  3. #3 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Intru si eu cu Juventus.

  4. #4 SP
    Member octav's Avatar
    manchester este deja luata.am specificat mai sus.pe langa echipa as dori si un id de-al vostru ca sa va pot da acolo mai multe detalii
    L.E: Imi pare rau dar imi statea gandul la meciul dintre Liverpool si Chelsea si am scris din greseala Chelsea. Greseala mea.

  5. #5 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Unde scrie ca echipa Manchester united este luata ? Chiar tu ai scris ca sunt luate decat chelsea barcelona si liverpool. Totusi .. nu mai bine faceti un campionat de PES ?

  6. #6 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Octav joaca cu Manchester,dar a uitat sa specifice.Oricum daca esti bun la jocul asta,nu cred ca conteaza cu ce echipa joci.

  7. #7 SP
    Member octav's Avatar
    nu eu sunt cu manchester.eu sunt cu liverpool.s-au mai inscris doi baieti dupa forumul computergames.am facut o greseala pentru ca imi statea gandul la liverpool-chelsea,atata tot.asteptam noi doritori!
    ai dreptate bitza2408.in curand am sa fac si un regulament

    ---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

    Dupa cum am promis am facut un regulament.Rog toti membrii campionatului sa citeasca acest regulament.Daca x incalca regulile de 3 ori atunci va fi suspendat pentru restul campionatului si locul ii va fi luat de liderul ligii a 2-a.
    1.Se vor face mai multe ligi:
    liga I(primii 5 vor participa in aceasta liga)
    liga II(ultimii 5 vor participa in aceasta liga)
    Daca vor fi mai multi de 10 inscrisi atunci ultimii inscrisi vor participa in liga a II-a si daca vor fi 15 se va forma o noua serie.Daca vor fi 20 se va crea automat liga a II-a.
    2.Se va stabili o data pana la care meciurile vor trebui disputate.Daca nu se va disputa vreun meci nu se va acorda niciun punct celor 2 jucatori.
    3.Se va juca TUR-RETUR.
    4.Din urmatorul sezon ultimul clasat dintr-o liga se va duce in urmatoare si primul clasat dintr-o liga se va duce in locul urmatorului.
    5.Daca un jucator va primi cartonas rosu urmatoarea etapa nu va putea juca.Daca totusi membrul campionatului il va pune in teren echipa va pierde cu scorul de 3-0.
    4.Se va juca si o cupa.Eu voi trage la sorti si sistemul este acelasi ca in Cupa Romaniei.
    5.Echipele sunt permanente.
    6.Daca cineva se retrage locul ii va fi luat de liderul seriei inferioare.
    7.Daca va exista vreo dovada care incrimenieaza unul sau mai multi jucatori de blat acestia vor fi retrogradati.
    8.Daca x il jigneste pe y pe messenger il rog pe y se imi arate convorbirea si daca vor exista cu adevarat injurii in acea conversatie x sau ambii jucatori vor pierde urmatoarea partida cu 3-0.
    9.Cand cineva se va inscrie in campionat rog jucatorul sa isi specifice si adresa de messenger pentru a-l contacta si acolo.
    Cam astea sunt regulile.Daca mai are cineva vreo ideee sunt dispus sa i-o iau in considerare.

  8. #8 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Intru si eu cu Liverpool

  9. #9 SP
    Member octav's Avatar
    din pacate este luata.

  10. #10 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Scuze acum am vazut atunci intru cu Arsenal id ul meu : ciuchie_vlad

  11. #11 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Atunci imi aleg Ac Milan.

  12. #12 SP
    Member octav's Avatar
    ok.

    ---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

    Pana acum suntem 6.Prima liga este formata din: octav11-Liv.(ym octavitza_tare_2000),lucadarius-Man.U.(cs_happy),hellblood - fc barcelona(voldemortharry2008),Christien-A.C. Milan,Pastilutza-Juventus.Va rog pe ultimii 2 sa imi dati si id-ul vostru de messenger.
    Liga a 2-a:steauacroitoru-Arsenal(ciuchie_vlad)

  13. #13 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Scrie si tu mai citet, ca sa se inteleaga mai bine ce vrei sa zici.

    Si cred ca ai vrut sa zici grupa nu liga...

  14. #14 SP
    Member octav's Avatar
    nu liga.Liga I si liga a II-a.Si te rog sa imi dai id-ul tau de messenger.

  15. #15 SP
    Member verde's Avatar
    si eu ,si eu ,intru cu bayern munchen ,id:kagula_89

  16. #16 SP
    Member octav's Avatar
    ok.deocamdata esti in liga a 2-a doar cu steauacroitoru.va rog ca fiecare membru sa isi bage toate id-urile in lista.

  17. #17 SP
    Member octav's Avatar
    suntem 10. va voi contacta prin yahoo cand vom incepe si va voi da id-urile fiecarui jucator. nu incepem de acum deoarece trebuie sa mai discut cu cativa jucatori

    ---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

    Prima Liga:
    octav11-Liv.(ym octavitza_tare_2000),lucadarius-Man.U.(cs_happy),hellblood - fc barcelona(voldemortharry2008),Christien-A.C. Milan(crystybest_crt),Pastilutza-Juventus(pastilutza_dani)
    A doua liga:
    steauacroitoru-Arsenal(ciuchie_vlad), kagula_89-B Munchen(kagula_89), vintila alin-inter(alin1921985), magnus-R. Madrid(old_magnus), eugeana(eugeana1)
    Nu dam drumul acum la campionat deoarece nu am vb inca cu hellblood, magnus si eugeana

  18. #18 SP
    Member bartonn's Avatar
    mai e loc de inca 1?

  19. #19 SP
    Member octav's Avatar
    da, deoarece s-a retras un jucator

  20. #20 SP
    Member bartonn's Avatar
    iiieiii.Io voi fii cu Romania..daca se poate

    Era mai bine daca faceam campionat pe PES 2009...fifa 09 nu prea arata asa de bine dar in fine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. Campionat Fifa 10 CG - inscrieri By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 106 Last Post: 22-10-2009, 11:53
  5. Campionat FIFA 09 pt PS3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 46 Last Post: 11-05-2009, 12:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts