Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Multumit de Vita

Voters
82. You may not vote on this poll
  • Da

    63 76.83%
  • Nu

    19 23.17%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: Poll: Esti multumit de PS Vita?

  1. #21 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    @Monky - this might do the trick ...in caz ca se adevereste zvonul

  2. #22 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    @Monky - this might do the trick ...in caz ca se adevereste zvonul
    Minim 550$ zic eu.
    Dar cine stie, poate se merita pt Sony sa vanda Vita cu 100$.
    Attachment rate-ul pentru consola asta e foarte mare si cardurile (care sunt necesare) costa destul de mult

    Quote Originally Posted by Darku View Post
    culmea caut niste joculete mai vechi: AC Liberation si NFS Most Wanted, dar nu sunt dispus sa dau 170 lei/buc noi din magazin.
    Din jocurile noi astept cu nerabdare Rayman Legends si Killzone Mercenary.
    Most Wanted gasesti la zavvi cu aproximativ 76RON (cu tot cu shipping).
    Dar cred ca astea doua le vom vedea foarte curand pe PS+.

  3. #23 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Darku - need for speed a fost la oferta la zavvi - cu 13 lire (sau 14 lire) - deci 80 ron nu stiu daca mai este dar poti incerca zavvi.com

    Later edit (inca este - 14 lire):

    http://www.zavvi.com/games-ps-vita/n.../10616575.html

  4. #24 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Darku - need for speed a fost la oferta la zavvi - cu 13 lire (sau 14 lire) - deci 80 ron nu stiu daca mai este dar poti incerca zavvi.com
    Multumesc sexbobomb91 cat si rodarkone, am facut comanda ieri de pe zavvi.
    PS: darkie esti adaugat acolo ca referal, sper sa te ajute la ceva

  5. #25 SP
    Senior Member tray's Avatar
    NU, am jucat cam tot ce era de jucat si deja ma exaspereaza jocurile care sunt si pe ps3 si pe psv. Nu voi cumpara niciodata versiunea de Vita.

  6. #26 SP
    Member ununou's Avatar
    Eu l-am vandut pe al meu deoarece a inceput sa ma plictiseasca.Putine jocuri bune.Probabil imi voi cumpara altul peste vreo 2 ani dupa ce vor mai aparea jocuri faine pentru vita.

  7. #27 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Eu unul sunt foarte multumit de consola sunt o gramada de jocuri, nu stiu cum ati apucat voi sa le jucati pe toate ca eu nu as fi avut atat timp Oricum consola nu prea ofera ce promite: adica grafica de PS3 si toate astea din purul motiv ca jocurile AAA sunt destul de inexistente, doar cateva dar bune. In schimb pt cei carora le place sa se joace pt gameplay si le plac jocurile indie, PS Vita este pt voi. Ah, si sa nu uit, majoritatea jocurilor care sunt pe consola pot sa spun cu mana pe inima:BEST ON VITA

  8. #28 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, nu ma aşteptam sa aibă jocuri atat de bune.

    PS vad ca e cineva care a votat si nu are Vita...

  9. #29 SP
    Junior Member CrappyNukem's Avatar
    Nu prea am ce sa comentez despre consola ... Daca deja aveti un abonament PS+, consola este un Must Buy.

  10. #30 SP
    Junior Member macrou's Avatar
    Parerea mea e ca un joc ca Uncharted aparut in feb 2012,nu o s-al joci pe ceva portabil (iphone,ipad si ce o mi fi ) nici peste 10 ani de acum in colo (ma refer la complexitate comenzi/,grafica etc

  11. #31 SP
    Junior Member alex2_ar's Avatar
    Eu sunt asa de multumit ca am luat si vita 2000 pe langa 1000 care il am, numai in caz ca se strica unul. Dar am o mare tristete, nu sunt jocuri AAA, nu ma pasioneaza din astea japoneze, vreau un GTA sau ceva bun.

  12. #32 SP
    Junior Member higara's Avatar
    In general multumit si totusi am un gust amar pentru ca jocurile nu sunt ceea ce ma asteptam cand au anuntat psv. Au si un pret piperat pentru ce ofera. Mai nou vad ca se recicleaza jocurile vechi de pe ps2 pe psv la un pret indecent. Inca astept sa curga exclusivitatile si AAA-urile gen un god of war facut pentru psv si nu portat de pe ps2. De obicei cine are psv sigur a avut sau are ps2,3,4 , nu inteleg de ce se recicleaza jocurile pentru ca majoritatea din noi le-au jucat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Esti pregatit pentru maine? By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-04-2012, 16:21
  2. Cat de gamer esti ? By Vladutz20 in forum Console Club
    Replies: 52 Last Post: 03-09-2011, 12:18
  3. Cat de tare gamer esti ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 28 Last Post: 20-12-2010, 21:59
  4. Stii ca esti gamer atunci cand... By trickz in forum Offtopic
    Replies: 127 Last Post: 21-06-2010, 15:06
  5. Primul poll By MonkY in forum Polls
    Replies: 60 Last Post: 21-12-2009, 21:12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts