Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 73 of 73

Thread: Custom firmware pentru TA-088v3

  1. #61 SP
    Junior Member UltraGamer's Avatar

    3000 & 3004 video

    Baieti check this out arata cum sa faceti update la consola special pentru ChickenHEN R2


  2. #62 SP
    Junior Member TeQsen's Avatar
    Ultragamer...sunt si pe site aici tutoriale.Poti simplu sa il updatezi la firmware 5.03,dupa care folosesti ChickHEN R2 si ultimul CFW Enabler...nu ai nimic de pierdut.

  3. #63 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    dude da-mi un add pe messenger si-ti dau un site bun
    (nu-l dau pe forum ca e de prost gust )

  4. #64 SP
    Junior Member bobollyno's Avatar
    pt Fw 5.51 nimic inca ???

  5. #65 SP
    Junior Member Chitilina's Avatar
    Ba da, check this out
    Astea sunt vesti bune, verifica site-ul periodic, trebuie sa apara un ChickHEN in curand pt 5.5X

  6. #66 SP
    Junior Member fluber's Avatar
    Pentru un psp 3000 8d merge din prima FW 5.03, ChickenHenMode (cu R2 nu a vrut in 10 incercari) CFWEnabler 3.30, sunt curios daca la modelul asta merge si CFWEnabler 3.50si cred ca cei care chiar nu se pricep ar trebui sa ia legatura cu Donely...are omul asta o rabdare... eu personal n-as fi asa... cu multumiri


  7. #67 SP
    Junior Member ChCristian's Avatar
    Quote Originally Posted by UltraGamer View Post
    Mersi dude dar cu psp-u chiar n-am experienta mi l-am luat acum 3 zile si nu stiu cum sa fac upgrade, mai mult, mi-e frica s-o fac pentru ca nu cumva sa nu-l upgradez prea mult, (5.5) si apoi sa nu mai mearga deloc sau cine stie.Imi trebuie fiecare pas in parte!Daca ar face cineva un tutorial pentru 3000 & 3004 ar fi much apreciated...multi au inceput sa revina la 3000 & 3004 de cand pot fi modate sau altii isi cumpara direct din magazine!
    Lasa-l pe saracu Donely ca are la clienti cu stivele! Da add la YM:chbycristi ca te ajut eu cu tot!

  8. #68 SP
    Junior Member bobollyno's Avatar

    Bate vantu in ograda ...

    pt noi cei oropsiti(OFW 5.51) nu mai apare nimic exista sanse sa apara si pt noi ceva ?

  9. #69 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bobollyno View Post
    pt noi cei oropsiti(OFW 5.51) nu mai apare nimic exista sanse sa apara si pt noi ceva ?
    Speranta moare ultima. O sa iasa ceva si pt versiunea asta de FW. Rabdare....

  10. #70 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu a aparut nimic pentru OFW 5.51? Uff

  11. #71 SP
    Junior Member bobollyno's Avatar
    OFW 5.51 nimic ? stie cineva daca se mai lucreaza in aceasta privinta ? am vazut ca a aparut OFW 6.x :-s aici exista vreo sansa daca in 5.51 nu ... banuiesc ca in asta nici atat . oricum nu fac up la OFW 6 .
    Astept un raspuns si sper sa fie unu pe placul utilizatorilor de OFW 5.51

  12. #72 SP
    Junior Member BigG's Avatar

  13. #73 SP
    Member tudort's Avatar
    Un site foarte bun unde gasiti tot ce va trebuie si explicatii foarte ok: AICI

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Update firmware pentru Symbian By Teo in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 14-09-2014, 18:44
  2. Ce promite urmatorul firmware pentru PS4? By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 26-03-2014, 00:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts