Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Problema comanda Jocuri psvita

  1. #1 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar

    Exclamation Problema comanda Jocuri psvita

    Buna ziua.Pe 20 luna aceasta am dat comanda de cateva jocuri psvita de pe Media galaxi.in aceeasi zi am dat comandta tot de cateva jocuri de vita pe un alt site.Cele de pe celalalt site au ajuns de acum 2 zile insa cei de la media galaxy nimic.Incerc sa sun dar nu prind decat robotul ce mi spune ca toti operatorii sunt angajati intr o alta convorbire.Am trimis si mesaj dar nu a raspuns nimeni
    Mentionez ca am primit pe mail confirmarea comenzii cu nr comenzii.Ce sa fac?

    Va rog sa ma scuzati daca am gresit categoria dar chiar sunt dezamagit si frustrat in acelasi timp

  2. #2 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Stai linistit ca iti ajung in vreo cateva zile, poate chiar la anu' . Si eu astept un joc de 6 zile, am confirmarea comenzii dar cam atat. Nu iti mai bate capul ca nu o sa iti raspunda nimeni. Bafta

  3. #3 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Dar celalalt magazin a livrat comanda fa uta la doar 1 minut diferenta acum 2 zile.este ultima data cand mai iau ceva de la MG

  4. #4 SP
    Member florent's Avatar
    Celalalt magazin poate nu are atatea comenzi de livrat cate are Media Galaxy . Una e o firma de apartament , una e ditamai lantul retail

  5. #5 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    E vorba de emag.Nu cred ca nu au comenzi in perioada asta

  6. #6 SP
    Member florent's Avatar
    Inseamna ca emag au mai multi oameni angajati pe partea de livrari online , lucru de inteles . Nu iau apararea nimanui , nu am nici o legatura cu nici una dintre firme

  7. #7 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Nici eu.De aceea am ezitat sa dau nume la cel de-al 2-lea magazin

  8. #8 SP
    Junior Member catamaryo's Avatar
    Nici acum nu a sosit comanda si tot nu raspund la telefon ori la mesajele trimise de la sectiunea de pe propriul site.....

  9. #9 SP
    Junior Member timberland0910's Avatar
    nu te mai obosi , cand vor veni refuzale la curier pe motiv de intarziere si gata daca esti nemultumit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts