Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Am nevoie de ajutor la PSP. Doar pt. cei cu cfw 3.80-m33

  1. #1 SP
    Junior Member nimica's Avatar

    Am nevoie de ajutor la PSP. Doar pt. cei cu cfw 3.80-m33

    am facut o prostie si imi trebuie tot folderul vsh (flash0). cine are acest fw sa imi trimita pe pm adresa lui de mess si sa imi deie folderul. Am nevoie neaparat de el. Multumesc

    ---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

    mai exact imi trebuie folderele module si resources din flash0.

  2. #2 SP
    Junior Member nimica's Avatar
    up.

  3. #3 SP
    Member verde's Avatar
    prietenul meu vreau sa te anunt ca asa ceva nu exista ,flas0 este diferit la fiecare psp in parte ,nu exista 2 psp-uri cu acelasi flas0 ,poti sa tzil recuperezi doar daca tiai facut nand back-up la modare ,daca nu ....poti sati iei la revedere de la psp ,sau sa ti-l remodezi ,daca nu ai facut brick definitiv

  4. #4 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    @Kagula,tin sa te corectez.Poti face din nou nand-damp,dar numai cu Pandora.Ii dai sa scrie altul nou,o sa-ti zica ca e corupt sau ceva de genul,dar il scri oricum,ca nu ai ce pierde.Apoi instalezi nand-ul ala nou creat si cam asta e.
    Eu asa am procedat cu un PSP care nu mai citea nici un fel de joc,nici macar cele de pe UMD.In rest mergea totul.

    @Nimica: poti apela la Pandora,si faci cum am scris mai sus.Nand-ul este UNIC pentru fiecare PSP in parte,este riscant sa incerci cu backup-ul altui PSP.

  5. #5 SP
    Junior Member nimica's Avatar
    sa inteleg ca exista posibilitatea sa-mi fi stricat psp definitiv ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Am si eu nevoie de putin ajutor :D By Gammrich in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 13-05-2015, 19:21
  2. Am nevoie de ajutor! By StarKiller in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 2 Last Post: 18-07-2011, 00:00
  3. Am nevoie de ajutor cu o problema de psp By DrDeath in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 04-07-2011, 12:34
  4. Replies: 26 Last Post: 24-08-2010, 14:02
  5. Am nevoie de ajutor la un concurs :) By Honord in forum Offtopic
    Replies: 10 Last Post: 08-05-2009, 08:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts