Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Am facut o prostie ca mi-am luat PSP GO?:-S

  1. #1 SP
    Junior Member alin18's Avatar

    Am facut o prostie ca mi-am luat PSP GO?:-S

    Acum cateva luni mi-am achizitionat un PSP GO.Atunci nu eram foarte bine informat despre aceasta consola , dar am auzit ca au stopat deja productia si ca nu e bun deloc.Ce ziceti? Eu mai am un PSP 2004 dar am multi pixelii dusi si nu prea se mai intelege nimic.

  2. #2 SP
    Member sensamur's Avatar
    Nici eu nu stiu multe despre PSP GO dar dupa parerea mea e mai mult de fete,e foarte slim si mic,are ecranul mai mic decat PSP normal si mi se pare putin aiurea faptul ca nu are UMD pt ca cei de la PSN nu au toate jocurile in lista(asta daca alegi sa joci jocuri original si sa nu modezi consola),ca sa nu mai zic ca este destul de scump sa iti incarci contul de PSN.Din imaginile si video pe car le-am vazut pe net mi se pare si foarte incomoda pozitia butoanelor,dar asta e doar parerea mea altora poate le place si li se pare o consola buna.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by alin18 View Post
    Am facut o prostie ca mi-am luat PSP GO?
    Da. Din pacate...

  4. #4 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Consola PSP Go nu este nicidecum un lucru de care sa iti fie rusine, cand ai decis sa o cumperi in mod sigur ai avut niste motive bine intemeiate.

    Eu folosesc respectivul gadget de ceva vreme si pot spune ca sunt multumit (am achizitionat niste jocuri de PS gen final fantasy 7, Castlevania Symphony of the night, Wild Arms, am primit odata cu consola 3 jocuri, am mai castigat niste redeem cod uri pentru altele - in total pe jucarie s-au adunat jocuri aproape cat sa-i umple cei 16 GB) Pot spune ca o prefer vechiului PSP - cand vine vorba despre portabilitate, m-as hazarda in a spune ca si pozitia thumbului este mai buna decat cea "originala" si degetul mare nu mai este la fel de intepenit.

    Per total - daca nu esti colectionar si preferi jocurile in format fizic, este un pas inainte.

  5. #5 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Parearea mea ca da,am avut 2 PSP-uri si le-am vandut pe ambele,primul l-am cumparat cum a aparut,jocuri bune nu erau ,pe al doilea am zis hai sa ii mai dau o sansa si am fost la fel de dezamagit ...probabil trebuia sa mai astepti si sa iti cumperi NGP-ul cand o sa apara (stiu ca nu o sa apara curand) decat sa dai banii pe un PSP Go pe care nu prea ai ce sa joci.Oricum asta este doar opinia mea,tie poate sa iti placa ,eu sincer am fost dezamagit(si inca sunt) de PSP.

  6. #6 SP
    Junior Member D3mm0n1k's Avatar
    Da...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce impresie v-a facut E3 2012? By MonkY in forum Polls
    Replies: 34 Last Post: 07-06-2012, 00:49
  2. Ce v-a facut sa va doriti o consola ? By zinodaur in forum Console Club
    Replies: 64 Last Post: 25-03-2010, 22:28
  3. Idei de facut bani... By MonkY in forum Funny
    Replies: 21 Last Post: 28-02-2010, 20:46
  4. EndWar merita luat ? By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 22 Last Post: 26-02-2009, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts