Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Romanian Tactic Assault Clan [RTAC] !

  1. #1 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar

    Romanian Tactic Assault Clan [RTAC] !

    Dupa ce istrategie a dat disband la CGR am facut un nou clan care este intr-un fel continuarea CGR.Deja am dat cateva invite-uri fostilor jucatori din CGR.Cine vrea sa intre in clan este bine venit.O sa revin si cu banner-ul pentru clan.
    O sa bagam pe hard de pe 8 august.Let's kick some asses !

  2. #2 SP
    Member ramusg's Avatar
    Bravo.Ma bucur. Eu sunt printre invitati?

  3. #3 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Normal ! O sa te fac si ofiter cand ajung acasa!

  4. #4 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Bravo baieti,daca nimeni nu se mai ocupa de CGR,faceti meciuri de cate 10 valor prima data pana ajungeti la 25 de victorii si ce mai ramane din valor bagati intr-un meci si lichidati valoarea din CGR IN RTAC!Sa va vedem la un meci!

  5. #5 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Nu cred ca mai merge sa muti valor-ul daca a dat disband la clan ...

  6. #6 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Uite, asta da idee buna, pacat ca nu merge lol (l-am pus pe istrategie sa incerce).Oricum il mai facem noi inca odata(DMC and RSA be ready, we are coming after you).

  7. #7 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Abea astept, cand facem un meci?

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Voi juca si eu cand ma intorc din vacanta asta lunga.

  9. #9 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    daca organizati meciuri 'de incalzire' sa postati si voi parola aici ca sa intram si noi...ce daca suntem in alt clan, e frumos sa ne stringem cit mai multi.

  10. #10 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    DMC and RSA be ready, we are coming after you.
    Gresit. Intai vin botii si pe urma apareti si voi

  11. #11 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Am si eu o intrebare. Cam ce fel de clan este, deschis tuturor care vor sa intre, indiferent de activitatea pe care o vor avea, sau vreti doar useri "seriosi" care sa se prezinte meci de meci, etc?
    Pentru ca mi-ar place sa joc cu lume de pe forum, dar nu vreau sa-mi fac program in fiecare zi pentru ca e meci. De asemenea, cum am luat jocul am jucat destul de mult, dar am renuntat complet la el cand am luat demon's souls, apoi am terminat campania, apoi iar demon's souls, si de abia acum ce am mai inceput din nou sa joc

  12. #12 SP
    Shalashaska Adamska16's Avatar
    uhmmm nimeni nu a specificat jocul in care este facut clanul...dar dupa avatare presupun ca e Killzone?

  13. #13 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Indeed ... Killzone 2.Sunt mai multe clanuri ale baietilor de aici de pe forum,cum ar fi RTAC,DMC,RSA ...

  14. #14 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Azi am vazut si eu invite-ul. Scuze te intarziere si mersi ! Voi da accept !

  15. #15 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Clanul este deschis tuturor.Cine vrea sa intre in clan sa imi dea un pm si ii voi da invite.Momentan sunt plecat din Bucuresti, dar cand voi veni pe 8 august va dau invite-ul si bagam pe hard.

  16. #16 SP
    Member ramusg's Avatar
    Merci pt propunere Andrei, cand ne incalzim? Ps: am primit posterul, absolut superb.Multumesc din suflet.

  17. #17 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Guys haideti sa incepem si noi usor usor sa strangem ceva valor ! As vrea sa fac maine seara un tournament , cine se baga ?! Cei care inca nu au dat accept in clan ii rog sa o faca cat mai repede. Cine vrea sa intre in acest clan sa imi trimita un PM si ii voi da invite.

  18. #18 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Maine cand ajung acasa voi da si eu accept la invite. Mersi Andrei.

  19. #19 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Guys este ok daca facem un tournament maine seara de la 21:00 ?! Mai sunt 3 oameni care inca nu au acceptat invitatia.Stie cineva daca mister_juice este in vacanta sau nu mai are jocul (cu toate ca nu cred) ?!

  20. #20 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am jocul, doar ca nu am mai intrat in el de mult Astept sa apara Batman : Arkham Asylum
    Am dat acum accept la invite !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Elder Scrolls Online - Romanian guild By Anubis8502 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 26-09-2017, 12:24
  2. Dovahkiin Misheard Romanian By lupumariuseugen in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 14-03-2012, 19:03
  3. Romanian Strategic Alliance [RSA-] - Killzone 3 Clan By ffocus in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 421 Last Post: 18-08-2011, 18:01
  4. Trial Pentru Clubul De Fifa 10 Romanian Stars By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 24 Last Post: 09-06-2010, 08:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts