Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: WipEout HD

  1. #1 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar

    WipEout HD

    Aseara a aparut WipEout HD pe PS Store, pe care l-am cumparat instant.
    Nu am apucat sa joc mai mult de 3 curse deocamdata, dar jocul arata extraordinar, iar senzatia de viteza e $$.

    Parerea mea e ca isi face toti banii, aka 19.99$.

  2. #2 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Domnu Badea,nu va intereseaza un schimb de joace psn acum si in viitor.M-ai am 2 sloturi pt schimburi si ma intereseaza cineva ce ar fi deschis si pe viitor pt astfel de trade-uri.Acum am ratchet and clank quest for booty si locoroco,m-ar interesa wipeuot.

  3. #3 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Eu mai am Elefunk.

    Nu stiu ce sa zic acum, ma mai gandesc.

  4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Okei,daca e vorba de incredere poti sa-mi citesti trade ratingurile de pe computergames,sau sa-l intrebi pe Catallin cum a decurs cu mine un schimb de psn,de pe foruml acesta doar cu el am mai facut schimb.Daca esti interesat intra tu pe id meu de yahoo.

  5. #5 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    In principiu as fi interesat, dar tu mai ai de gand sa cumperi chestii si pe viitor? Asa pt doua jocuri nu m-as complica.

  6. #6 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    schimbu de jocuri de pe psn este un fel de piraterie, nu stiu sigur ce sa fac, am bani ori pentru un abonament qore de 13 luni, ori wipeout (ca sezonu este plin de jocuri si am calculcat totu)
    Astept niste reviewuri+gameplay mai mult gameplay

  7. #7 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    schimbu de jocuri de pe psn este un fel de piraterie, nu stiu sigur ce sa fac, am bani ori pentru un abonament qore de 13 luni, ori wipeout (ca sezonu este plin de jocuri si am calculcat totu)
    Astept niste reviewuri+gameplay mai mult gameplay
    Man,cum sa fie piraterie?Sony ingaduie lucrul acesta,am deschis eu un thread pe tema asta si am postat un,link catre o pagina oficiala sony unde cineva intreba de acest lucru.Care joc nu vor ei sa fie shar-uit fi sigur ca nu-l poti impartii,vezi warhawk.

    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    In principiu as fi interesat, dar tu mai ai de gand sa cumperi chestii si pe viitor? Asa pt doua jocuri nu m-as complica.
    Pai si eu caut om cu care sa colaborez si in viitor,normal ca voi mai cumpara joace.

  8. #8 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    pai sa zicem ca tu iti cumperi jocuri in valoare de 300 de dolari de pe psn, intr'o zi ti se strica ps3-u (doamne fereste) ce te faci?
    Si warhawk si gran turismo , burnout paradise merg sharuit doar ca merg jucate de pe un singur cont, deci sony sa gandit ca maxim 5 ps3-uri poti sa pierzi pe viata (tu ai voie sa le joci doar pe un ps3 deodata , daca te joci pe mai multe se cam numste piraterie)
    Sorry de off-topic.

  9. #9 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Burnout cica se poate impartii cu 5 ps3. Si crede-ma sony nu sa gandit ca iti schimbi ps3-urile de 5 ori. Ceva purtator de cuvant de la sony a afirmat ca este ok sa imparti jocurile.Au ei strategie de management buna,stai linistit.Pana la urma o sa se zica ca si sa dai imprumut un disc bluray cu ceva joc este piraterie.Ah si daca mi se strica ps3-ul scot hdd-ul din el cu tot cu jocurile de 300 de dolari si il bag in ala nou,nu stiu daca mai merg jocurile asa dar.....se poate incerca.

  10. #10 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi-am cumparat ieri Wipeout Fury addon!! Superb! Va recomand cu multa caldura sa achizitionati - parca e alt joc: noi trasee, nave, 4 moduri noi, o campanie singleplayer la fel de lunga ca si prima etc... Modul "eliminator" - care de fapt este deathmatch, e incredibil de addictive!!

  11. #11 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    L-am cumparat si eu, am stat 10 minute in el, am iesit. Se pare ca nu ma pasioneaza lol.

  12. #12 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu am stat 3 ore si abia astept sa ma apuc din nou in seara aceasta.

  13. #13 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Tocmai ce am primit noul card bancar, am achizitionat si eu Furia. momentan nu am apucat sa-l joc, dar imi place noul meniu

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sunt pe la 50% din noua campanie....

    Cine se baga la Eliminator??

  15. #15 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #16 SP
    Member Razielim's Avatar
    Salut!Eu mi-am luat HD/Fury editia pe BlueRay din Altex la 110ron, eu zic ca e un pret f.bun.
    WipEoutHD il aveam si de pe PSStore.Fury nu am apucat sa ma joc, din lipsa de timp (nu imi place sa incep mai multe jocuri consecutiv)

    De mentionat ca sunt fan al seriei inca de pe vremea PS1.Varianta HD e mindblowing, muzica........parca as fi la TMBASE........

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Se lucreaza la un nou Wipeout By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 26-03-2010, 02:56
  2. WipEout HD update 1.1 By Bobby in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 05-05-2009, 10:04
  3. Wipeout HD Gameplay By paul in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 17-09-2008, 11:53
  4. Wipeout HD screens By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 26-08-2008, 15:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts