Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 55 1 2 3 11 51 ... LastLast
Results 1 to 20 of 1096

Thread: Demon's Souls

  1. #1 SP
    Member Witchalok's Avatar

    Demon's Souls

    Prima oara de pe consolegames am aflat de el, intre timp am inteles ca a si aparut in asia, insa nu reusesc sa gasesc mare lucru pe net. M-ar fi interesat un review, pentru ca sunt destul de tentat sa-l achizionez. Stie cineva mai multe despre el?

    Pt cine a ratat trailerul
    .

  2. #2 SP
    Member yoyokid's Avatar
    WOW..ce misto e

  3. #3 SP
    Member reikkoo's Avatar
    din ce am vazut pe youtube gameplay e cam ca la oblivion

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Prima oara de pe consolegames am aflat de el, intre timp am inteles ca a si aparut in asia, insa nu reusesc sa gasesc mare lucru pe net. M-ar fi interesat un review, pentru ca sunt destul de tentat sa-l achizionez. Stie cineva mai multe despre el?

    Pt cine a ratat trailerul YouTube - Demon's Soul PS3 Trailer (HD).
    Super trailerul. Din pacate nu se cunoaste o data de lansare pentru US/EU, sau cel putin eu nu am gasit

  5. #5 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Vb cu Webpredator el il aduce multa baftaVezi ca este si in EN .

  6. #6 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Pai de la el vroiam sa-l iau. Problema este ca din ce am vazut din filmuletele cu gameplay, nu prea m-a impresionat (combat-ul pare foarte repetitiv, nu are un sistem de lock-on-target, astfel incat dai cu sabia intr-o directie si speri sa nimereasca). N-as vrea sa dau banii pe el si apoi sa regret alegerea.
    Pe de o parte am citit ca a primit review-uri mediocre, insa in acelasi timp a avut vanzari foarte bune. Chiar m-ar interesa un review in engleza ca sa-mi dau seama mai bine, dar din pacate n-am gasit nimic conclusiv pe google. Ma gandeam ca poate altii au urmarit jocul mai de mult timp si au mai multe informatii.

  7. #7 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    si l-a cumparat cineva?
    cum e?

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    l-am comandat la alex. abia astept.

  9. #9 SP
    Junior Member GraX's Avatar
    Witchalok, ti-am dat pe PM un link cu mai multe detalii despre Demon's Souls. Am jocul si l-am jucat, insa, din pacate, din cauza regulilor acestui site, nu pot posta acest link aici.

    Poti sta insa linistit, jocul are lock on pe inamici.

  10. #10 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    si eu il am comandat la alex. intre timp puteti citi citeva impresii aici.

    PS unde scrie ca nu poti posta linkuri?

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Imi vine si mie zilele acestea tot de la Web.

  12. #12 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    si eu am de ales intre asta si rezident evil, sincer mi se pare mai naspa decat rezident evil 4 asa ca m-am dus cu demon's soul

    Am cateva intrebari daca puteti sa imi raspundeti va rog
    Ntsc-asia nu este tot una cu ntsc-usa content wise daca nu , am vazut niste carduri pt psn jap alea oare merg sau trebuie sa fie psn china.
    Are ceva moduri online parca am auzit ca are asta si white knigth chronicals.Mersi.

  13. #13 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Niste gheimplei:


  14. #14 SP
    Member Witchalok's Avatar
    @Grax: multumesc pentru link.
    Este acelasi cu cel postat de h0stile pentru cine e curios
    @Tavitzu: vezi ca in linkul de mai sus spune ceva si despre multiplayer

    Pana la urma l-am comandat si eu de la alex. Trebuie sa recunosc ca am un chef "nebun" de un rpg bun.
    Sper sa nu ma dezamageasca.

  15. #15 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    @Grax: multumesc pentru link.
    Este acelasi cu cel postat de h0stile pentru cine e curios
    @Tavitzu: vezi ca in linkul de mai sus spune ceva si despre multiplayer

    Pana la urma l-am comandat si eu de la alex. Trebuie sa recunosc ca am un chef "nebun" de un rpg bun.
    Sper sa nu ma dezamageasca.
    Same here, is la al 2-lea run de fallout dar ii prea ,,messy'' jocu animatii naspa ii booring sa tot mergi sa descoperi fara nici un transport nu este nici o diferenta mare daca am ultimu gear si ultimu level fata de un gear mediocru si 5 levele mai mici...anyway acum ma uit peste link mersi sper sa fie ceva mai clean si un story aceptabil mersi

  16. #16 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    si eu am de ales intre asta si rezident evil, sincer mi se pare mai naspa decat rezident evil 4 asa ca m-am dus cu demon's soul

    Am cateva intrebari daca puteti sa imi raspundeti va rog
    Ntsc-asia nu este tot una cu ntsc-usa content wise daca nu , am vazut niste carduri pt psn jap alea oare merg sau trebuie sa fie psn china.
    Are ceva moduri online parca am auzit ca are asta si white knigth chronicals.Mersi.
    Ntsc asia e compatibil cu dlc-urile de pe psn usa daca la asta te referi

  17. #17 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Astea sunt si clasele. Sunt ceva informatii pe site-ul asta pentru cine e curios.

    Sper am timp sa trec sa iau azi jocul. Al naibii master, trebuie neaparat sa ma duc maine si joi

  18. #18 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Ntsc asia e compatibil cu dlc-urile de pe psn usa daca la asta te referi
    ata voiam sa stiu, multumesc din pacat l-am amanat 2 saptamani sper sa gasesc pe cineva sa joace un online cu mine peste 2 sapt

  19. #19 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    ata voiam sa stiu, multumesc din pacat l-am amanat 2 saptamani sper sa gasesc pe cineva sa joace un online cu mine peste 2 sapt
    Cum as putea sa iau legatura cu tatal tau pentru 5 minute? As dori sa am o conversatie cu dansul.

    Scuzati offtopicul.

  20. #20 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    asta cred ca e cel mai tare offtopic pe care l-am citit anul asta. nu am inteles nimic...sau poate nu caut in directia in care trebuie

    PS mie de ce mi se misca smailiurile in slow-motion?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 55 1 2 3 11 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 01-02-2011, 23:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts