Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce harti jucam?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Afghan

    49 39.84%
  • Derail

    19 15.45%
  • Estate

    28 22.76%
  • Favela

    38 30.89%
  • Highrise

    37 30.08%
  • Invasion

    22 17.89%
  • Karachi

    28 22.76%
  • Quarry

    26 21.14%
  • Rundown

    19 15.45%
  • Rust

    29 23.58%
  • Scrapyard

    23 18.70%
  • Skidrow

    25 20.33%
  • Sub Base

    33 26.83%
  • Terminal

    46 37.40%
  • Underpass

    16 13.01%
  • Wasteland

    31 25.20%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 42 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 838

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 2 Championship PS3

  1. #21 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Daca e numai Deathmatch nu cred ca voi participa,nu prea imi place modul ala deloc din pacate.Cei cu care am jucat stiu ca nu m-am prea bagat la meciurile cu deathmatch.Si cum a zis si Wikyz o sa fie mult camping in modul ala.Eu is mai mult genul run&gun nu ma intereseaza de cate ori mor ci sa am un obiectiv care sa-l urmaresc.
    L.E. ar fi fain un Domintion 3v3 sau "bombsquad" nu stiu daca asa-i zice exact

  2. #22 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Problema la 3v3 in modurile alea e ca nu sunt destui oameni sa tina o pozitie calumea (fiind doar 3 sau 4). Deathmatch ar fi ok dar jucat doar pe o harta mica fara mult locuri de campat nesimtite (Invasion, Karachi, Skidrow sunt infernale si pline de camperi).

    ---------- Post added 02-12-2009 at 04:24 PM ----------

    Oricum, nu mă pl�ng at�t de mult de mod, dacă organizatorul a decis ca jucam TD atunci asa sa fie. Sa mă apuc de skilat clasa ghost. Mentionez doar ca Model 1887 shotgun Akmbo ar trei intezise.

  3. #23 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    wowowow suntem inca in stagiu de "design" deci, nu vrea lumea tdm? ok, atunci mergem pe moduri alternative, ce credeti ca s-ar potrivi cel mai bine (nu uitati ca formatul e 3vs3 max 4vs4)

    Si apropo de ce zice Rasko, S&D implica cea mai multa strategie de joc, most tactics, therefore brainz n stuff asta asa ca o mica paranteza

  4. #24 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Capture the flag maybe ? or maybe headquarters ?

  5. #25 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu facem si pe 360?

  6. #26 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    pai ce ne zici noua noi suntem cu PS3 dute pe threadul xbox360 si vezi acolo

  7. #27 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ar fi frumos sa se joace Domination. Ar merge si Sabotage, Demolition.

  8. #28 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    kobayashi -zilele astea il iau si eu duty , suntem iar pe ei ?

  9. #29 SP
    Member Atrium's Avatar
    Ca sa te inscrii trebuie sa ai un anumit nivel ? Nu de alta dar am vazut ca sunt unii la nivel 50+, cu "n" arme deblocate, iar eu unul nu prea am atata timp sa joc pentru a ajunge la asa performante.

  10. #30 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ca sa te inscrii trebuie sa-ti gasesti 2 prieteni care vor sa participe, sa va intelegeti si sa ma anuntati. Ideal ar fi sa fie 2 grupe de 4 echipe x 3 jucatori. Primele 2 clasate din fiecare grupa ajung in semifinale samd. Modul de joc il propun sa arate cam asa(ca sa nu fie discutii):
    Fiecare meci sa contina 3 jocuri a cate 10 minute. Modurile de joc constau in Team Deathmatch, Domination si Search&Destroy. Asta inseamna ca dupa 35-40 min ar fi gata 1 meci. Dupa aceste jocuri e destul de evident care e echipa mai bine pregatita, asadar nu e nevoie de tur-retur si nu o sa intinda campionatul pe o perioada extrem de lunga (max 4-5 sapt). Primele 3 harti iesite la poll vor fi si cele jucate astfel tactica/antrenamentul va fi restrans si nu vor consuma mult timp. Harta jucata va fi stabilita de cele 2 echipe competitive si va fi comunicata pe thread. Alaturi de noul partener jack aka aallex vom stabili si un mod de notare a competitiei si o metoda de afisare a rezultatelor.

    Lasand astea la o parte, tin sa imi cer scuze fata de CG, in fata comunitatii si a adminilor pentru ca m-am grabit cu threadul si nu m-am gandit sa fac lucrul firesc si anume sa vorbesc intai cu unul din admini. Asadar va rog dear red-name beholders sa oferiti sprijin si ne ajutati sa facem o competitie MW2 a CG-ului. Daca am inceput asa ceva, am sa gasesc timp si pentru disputarea eventualului campionat si pentru organizare alaturi de jack.

  11. #31 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    kobayashi -zilele astea il iau si eu duty , suntem iar pe ei ?
    Suntem suntem,intra in paine sa te incalzesti si poate facem o echipa

  12. #32 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Unica solutie pentru a compensa diferentele de level esta sa fie permise doar clasele default, dar si in cazul asta cei fara Perkurile pe Pro vor fi dezavantajati. . Sa stii totusi ca cele mai bune arme le cam ai pana la nivel 20.

  13. #33 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    De ce nu jucati un Search and Destroy cu 24 de runde? e perfect modul pentru 4v4.

  14. #34 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eee...daca nu ma asteptati si pe mine sa il iau..va omor!
    Tocmai i-am dat mesaj unui user de pe forum ca vreau sa il cumpar,sambata cred ca il am,daca nu luni.

  15. #35 SP
    Member caine_rau's Avatar
    ma bag si eu doar sa spuneti cand

  16. #36 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Ca sa te inscrii trebuie sa ai un anumit nivel ? Nu de alta dar am vazut ca sunt unii la nivel 50+, cu "n" arme deblocate, iar eu unul nu prea am atata timp sa joc pentru a ajunge la asa performante.
    Lasa ca eu am rank 2 M-am enervat dupa primul meci, deci...

    P.S La campionat o sa joc, bineinteles!

  17. #37 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    M-as baga si eu , daca ma ia cineva , am lvl 27 , nu e mare ..

  18. #38 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    ma bag si eu,Level 20 Prestige 1

  19. #39 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Super nu-mi spuneti mie vorbiti intre voi, alcatuiti o formatie, veniti cu ceva unic la ea (like a name or sumtin ) si numa dupaia anuntati. Oricum suntem deocamdata in standby pentru ca se discuta "la nivel inalt" soarta acestui concept de campionat

  20. #40 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Imediat se rezolva daca era pe treishaizeci

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 42 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  2. Recrutam jucatori clan Call of Duty:Modern Warfare 3 PS3 Online By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 25-05-2012, 15:02
  3. Replies: 14 Last Post: 24-05-2012, 20:43
  4. Replies: 66 Last Post: 02-04-2010, 13:46
  5. Replies: 13 Last Post: 18-12-2009, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts