Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 91 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast
Results 341 to 360 of 1816

Thread: Killzone 3

  1. #341 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Imouthes ai primit email? Am luat si eu tema la 22:00:07 dar nu am primit email inca..
    pe 25 primim mail, asta daca am avut noroc si am fost in primii 10.000

  2. #342 SP
    Member maweryck's Avatar
    am luat thema la 22:00 si poate cateva secunde .....am de unde sa stiu daca am prins si eu loc printre aia 5000-10.000?

  3. #343 SP
    Member justamodel's Avatar
    Nvm emailul il primesti pe 25.

    After you’ve downloaded the Killzone 3 XMB Theme, you will receive an email on Oct. 25th containing the Public Beta Trial promotion code and further instructions through the address you registered as your PSN Sign-In ID. Make sure you’ve set your notification preferences to accept emails from SCE, or we won’t be able to contact you.

    Daca ai downlodat thema ai 100% sansa sa primesti keyul.

  4. #344 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Nvm emailul il primesti pe 25.

    Daca ai downlodat thema ai 100% sansa sa primesti keyul.
    100% daca esti in primii 10k ... sunt convins ca multi fani si nu numai, au stat cu degetu' pe buton la ora 10 ... sper totusi ca am prins trenu, cu toate ca am intarziat 15 sec ...

  5. #345 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    LOL, ati luat tema la 15 secunde dupa ce au urcat-o si va faceti griji ca nu o sa aveti loc in beta? Eu am luat-o acum 5 minute si sunt sigur ca o sa primesc cod. Sa fim seriosi, chiar credeti ca sunt atatia oameni care sa o ia fix cand apare si mai ales, atatia oameni cu PS+. Aici nu e ca la alte beta unde poate unu sa intre de pe 20 de conturi si sa ia tema. E 1/1 (om/cont). Sunt curios cati oameni au PS+ din Europa. Ma indoiesc ca au avut vanzari rasunatoare.

  6. #346 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Eu stiu o gramada de oameni care au luat + doar pt. KZ3 beta si asteapta tema de azi dimineata.

  7. #347 SP
    Member justamodel's Avatar
    Oricum au content foarte bun chiar si daca nu era betaul de kz. <offtopic>

  8. #348 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Vedem �n 25 dacă a meritat + . Din punctul acesta de vedere cel putin

  9. #349 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by adiandrei1 View Post
    Hmm....Chiar nu stiu ce sa zic... Sunt mai multe lucruri rele decat bune. Adica nu chiar rele, inutile. Oricum nu pot sa-mi dau seama de prea multe lucruri din ce facea ala acolo.
    Si care ar fi alea multe, rele si inutile?

  10. #350 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Mai putine gloante ca sa omori pe cineva,mai putin recul, scrisul ala oribil, sangele dp ecran a fost modificat si vocile alea g@y.
    Acum vad ca scorurile apar "00" deci o sa fie peste 10 misiuni intr-un joc, cred.
    Si wow ...cate puncte au aia... peste 2000 si era 3-0 si probabil sunt si noobi si nu cunosc jocul. Ultimul rank la kz3 o sa fie echivalentul generalului de la kz2
    Au adaugat si scope la sta-14 ca nu puteau noobi tinti cu ea.

  11. #351 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Dacă ati descărcat tema �n prima jumătate de oră( p�nă la 22 30) atunci aţi intrat �n beta.
    Read and weep.

  12. #352 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Like I said!

  13. #353 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #354 SP
    Member justamodel's Avatar
    Can`t wait!!1

  15. #355 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    dap... o sa fie nebunie la inceput.. poate daca kz3 o sa prinda mai mult decat kz2 si o sa avem si noi mai multi jucatori facem un clan micut sa le dam lectii la straini (desi nu prea cred.. din pacate)

  16. #356 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by adiandrei1 View Post
    dap... o sa fie nebunie la inceput.. poate daca kz3 o sa prinda mai mult decat kz2 si o sa avem si noi mai multi jucatori facem un clan micut sa le dam lectii la straini (desi nu prea cred.. din pacate)
    eu tind sa te contrazic. cand a aparut kz2 multi au fost sceptici si nu prea stia lumea cu ce se mananca multiplayer-ul. dupa atata timp kz2 a ramas cel mai real shutter din multe pcte de vedere, si daca 3 o sa fie cel putin la fel multa lume n-o sa mai stea pe ganduri pana sa-l cumpere. eu cel putin am stat pe ganduri pana sa-l cumpar pe 2 si dupa ce l-am luat mi-a picat efectiv fata din cauza multor pcte pozitive pe care toti le stiti.
    eu cred c-or sa fie multi romani care o sa-l ia si n-o sa incapem de clanuri pe forum

  17. #357 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    nu man...sunt sigur ca o sa-l ia multa lume. eu ziceam ca sper sa fie multi care o sa il joace serios sa avem cu cine sa facem un clan. ( ca o sa fie destui care o sa-l lase dupa 2-3 luni de joc.

  18. #358 SP
    Member caine_rau's Avatar
    azi se poate download-a killzone 3 theme de pe psn us.
    stie careva la ce ora?
    pls spuneti-mi si mie

  19. #359 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Trebuie ai Plus ca sa poti downloada tema

  20. #360 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Beta pentru cei care nu au ps+
    agegate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 91 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts