Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 90

Thread: Mortal Kombat vs. DC Universe

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Arrow Mortal Kombat vs. DC Universe


  2. #2 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    misto

  3. #3 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Parca mai era un topic despre MK.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveam doar in News: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...verse-renders/
    Desi, nu stiu daca e bine plasat in aria de PS3... avand in vedere ca va fi multiconsole. Dar, asta este

  5. #5 SP
    Senior Member eXist's Avatar

  6. #6 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Tare, tare....

  7. #7 SP
    Member SiCK's Avatar
    FFS..zici ca e PS2.
    http://s1.ginx.eu/images/8827.jpg



    Astept SFIV,pana la Tekken e cale lunga.

  8. #8 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Sick nu vreau sa o dau in flame asa ai zis si de Saint Row 2 si jocul are grafica super ok... Eu zic ca ai nevoie de ochelari sincer daca vezi grafica aia de ps 2...Tu joci Grafica?

  9. #9 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Sick nu vreau sa o dau in flame asa ai zis si de Saint Row 2 si jocul are grafica super ok... Eu zic ca ai nevoie de ochelari sincer daca vezi grafica aia de ps 2...Tu joci Grafica?
    Flame on brotha,e OK. Freedom of speech n sh!t.

    Fata de GTAIV,SR2 e PS2. Uita-te la review-ul de pe GT.com,spun clar ca daca il vezi in comparatie cu GTA = fail.Trebuie sa-l vezi ca pe un "funny arcade" atunci e OK.

    Avem standarde diferite,atata tot...mentorica si nu ma supar daca vine cineva sa spuna ceva impotriva opiniei mele,deloc.Ar fi plictiseala ca toti sa fie de acord zilnic cu orice reply,monoton si lipsa de interes pentru "log in". Numai sa nu fie prostii care zgarie ecranul...

  10. #10 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK� View Post
    Flame on brotha,e OK. Freedom of speech n sh!t.

    Fata de GTAIV,SR2 e PS2. Uita-te la review-ul de pe GT.com,spun clar ca daca il vezi in comparatie cu GTA = fail.Trebuie sa-l vezi ca pe un "funny arcade" atunci e OK.

    Avem standarde diferite,atata tot...mentorica si nu ma supar daca vine cineva sa spuna ceva impotriva opiniei mele,deloc.Ar fi plictiseala ca toti sa fie de acord zilnic cu orice reply,monoton si lipsa de interes pentru "log in". Numai sa nu fie prostii care zgarie ecranul...
    dupa parerea mea gta 4 chiar nu are grafica buna ... nici nu se compara cu mgs4 sau uncharted

  11. #11 SP
    Member obidan's Avatar
    Fata de GTA IV , SR2 e PS2
    Sorry, reformuleaza, nu inteleg. E ca si cum ai spune : Fata de Crysis,Half Life 2 e Gamecube ...
    aallex : don't b3 t3h fanboi

    Ar trebui o sectiune ,,Multiplatform Games'' sau ceva, MK vs DC din ce am vazut la prezentarea Gamespot pare super fun de jucat, mai ales cu Flash si Joker , cred insa ca cei de partea DC sunt overpowered, Green Lantern are range attacks prea awesome si Flash poate face combo-uri mult prea rapid. Grafica mi se pare ok, nu vreau mai mult de la un joc MK

  12. #12 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Abia astept sa il iau pe Scorpion si sa ii dau .... lui Superman!!

  13. #13 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Abia astept sa il iau pe Scorpion si sa ii dau .... lui Superman!!


    DADADA

  14. #14 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    o sa iasa macel

  15. #15 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    daca jocul e super ,atractiv ,batai super faine in acest caz grafica daca e mai proasta nu m-ar interesa

  16. #16 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Grafica mai proasta decat a lui Tekken sau Virtua Fighter n-are cum sa fie.

  17. #17 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    eXist esti in urma fratioare.
    Tekken 5 are grafica de PS2 pentru ca ESTE joc de PS2, dar Tekken 6 rulz.
    Cat despre VF, are cea mai tare grafica din toate fighting-urile, lucru mentionat in toate review-urile.

    Dar daca pentru tine grafica e prioritara intr-un fighter, artunci e clara treaba.

  18. #18 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Grafica mai proasta decat a lui Tekken sau Virtua Fighter n-are cum sa fie.
    Cred ca traiesti pe alta lume.
    Daca ai fi vazut filme vechi din Tekken 6 pe arcade ai fi stiut ca arata mai bine ca VF si INFINIT mai bine ca MK vs. DC.Mai au de lucrat la versiunile de console inca un an si chiar au spus ca versiunea de consola va fi mai misto decat cea de arcade.

    Niste poze noi din Tekken.
    Tekken 6 Screenshots & Images /// Eurogamer.pt


    MK..ca sa fie oldschool trebuia sa aiba calitatea din FNR 3.

  19. #19 SP
    Member slabunator's Avatar
    haha, cand am vazut lista de personaje DC si am dat de individu asta http://api.ning.com/files/0JIUvB4M2O...t/Shazam01.jpg , "Shazam", mi-am spus ca oamenii astia is disperati si pun personaje de umplutura totusi, this shazam guy turns out to be the biggest comic-book icon of the 60s...did i mention he kicks Superman's a$$? funky


    http://www.mortalkombatwarehouse.com...zam/render.jpg

  20. #20 SP
    Member maniac360's Avatar
    Eu am fost/sunt fan fidel MK, dar ma enerveaza la culme ca au bagat si personajele astea din dc universe. Grafica mi se pare destul de ok, dar oricum la un joc de genul asta nu conteaza prea mult.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat vs DC Universe By okei in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 32 Last Post: 10-09-2010, 14:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts