Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 303 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 200 250 ... LastLast
Results 2,981 to 3,000 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2981 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Intrebare: Dupa ce imi expira PS+ o sa mai pot juca jocurile oferite de acesta ?

  2. #2982 SP
    Member piratu360's Avatar
    Nu

  3. #2983 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Corect

    PS: o sa primești același conținut si pe PS România dar pierzi opțiunea de a urca salvările in Nor
    Hopa, stai că m-am trezit și eu...
    Pe Plus RO nu ai 1 giga cloud pentru salvări cum e acum pe Plus UK (probabil și pe US)!?

  4. #2984 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ba da, dar daca ai Plus pe RO si te joci pe cont de UK nu poti sa urci salvările in Nor.
    Eu am de vreo 3 ani Plus pe UK dar ma joc pe contul de România, nu pot sa imi urc salvările in Nor Pe PS3 era mai simplu, copiam salvările de pe un cont pe celălalt, apoi hop cu ele in... Nor

  5. #2985 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    Offtopic : Scuze dar era musai sa atasezi videoclipul

    Have fun

  6. #2986 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ba da, dar daca ai Plus pe RO si te joci pe cont de UK nu poti sa urci salvările in Nor.
    Eu am de vreo 3 ani Plus pe UK dar ma joc pe contul de România, nu pot sa imi urc salvările in Nor Pe PS3 era mai simplu, copiam salvările de pe un cont pe celălalt, apoi hop cu ele in... Nor
    Ah, am înțeles.
    Deci, puțin offtopic acum, pe PS4 nu se mai pot transfera salvările intre conturile de pe aceeași consolă ca pe PS3?

  7. #2987 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ca nu, ceea ce mi se pare o mare prostie

  8. #2988 SP
    Junior Member quovadis35's Avatar
    Va salut cu respect! Sunt nou posesor de ps3,nu am mai avut consola si as vrea sa ma ajutati cu niste lamuriri!
    Am luat un pachet de la altex,zilele trecute,inca astept sa vina, ps3 slim de 500gb(exista varianta slim de 500gb?),camera ps,2 move si doua jocuri,gt5 si ceva cu sport!
    1.Pot face cont de psn pe romania,acum ca exista si la noi posibilitatea asta? Il pot face acum de pe pc sau sa il fac de pe consola?Am citit undeva ca e bine sa il faci de pe consola,de aceea intreb! Mai are vreun rost sa imi fac cont de uk sau sua?
    2.Nu am card de la ing,am un visa de transilvania si un mastercard de la europe bank(fosta credit bank). Credeti ca vor merge pentru achizitionarea de jocuri?
    3.Ca sa pot juca impreuna cu baiatul meu in modul co-op trebuie sa existe doua conturi pe consola?
    4.Am inteles ca jocurile cumparate online,se pot instala direct pe hard. Cele cumparate din magazin,nu se pot instala pe hard,adica ori de cate ori joc,va trebui sa bag dvd in consola?

    Mai am eu cateva nelamuriri dar nu vreau sa va plictisesc! Sunt total afon in domeniul asta,am cumparat consola in principal pentru baiatul meu de 6 ani dar si pentru copilul din mine ,sau invers. Chiar daca am depasit varsta propice pentru jocuri ,de abia astept sa incing o partida de fotbal sau o cursa de masini cu el!
    Initial am vrut sa iau xbox360 dar m-am razgandit si am achizitionat ps3. Sper sa fi facut cea mai buna alegere!

  9. #2989 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Salut

    1. Compara preturile si metodele de cumparare si poti alege in felul asta store-ul potrivit pentru tine. Pentru unii e mai convenabil pe o tara straina, pentru altii nu.
    2. Visa de la Transilvania va functiona 100%, testat de mine.
    3. Nu
    4. Corect

    Nu exista varsta limita. Bafta!

  10. #2990 SP
    Banned Venom's Avatar
    O mica observatie la punctul 4. Intr-adevar majoritatea jocurilor nu se instaleaza pe HDD, sau se instaleaza partial, dar sunt unele care se instaleaza total. Insa, obligatoriu va trebui sa bagi discul in consola pentru validare. Felicitari pentu achizitie. Pentru un pustiulica de 6 ani, ai grije ce jocuri alegi si timp limitat. Daca vezi ca reactioneaza violent in momentul cand pierde sau nu-i iese ceva, ascunzi consola imediat. Scuze de sfaturi, dar nu ma pot abtine.

  11. #2991 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca băieții de la Ubisoft vor sa își mai spele din păcate
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1419083561121.jpg

  12. #2992 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu nu văd decât că fac reclamă la joc, nu spune nicăieri că vă fi pe plus.

  13. #2993 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Citește ce scrie in acel dreptunghi. Eu cred ca vine in curand. Acest mail l-am primit acum pt reînnoire PS Plus deși eu am PS Plus

    LE: am înțeles ce spui, vom vedea, nu ar fi prima data când dau un mail de genul asta. Chiar daca jocul e nou, sa nu uitam de problemele lui. Poate in februarie sau martie

  14. #2994 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Buna. Am vrut sa pun bani pe cont psn roman dar nu a lasat. Am incercat cu Maestro card de la BRD. Restul e bine dar mereu scrie ca card number invalid/error. Am scris bine, si tot nu functioneaza. Ceva ideie? Sau trebuie cardvVisa sau MasterCard?

  15. #2995 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred ca suporta Maestro, doar Visa si MC

  16. #2996 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Ok mersi frumos.

  17. #2997 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    O mica observatie la punctul 4. Intr-adevar majoritatea jocurilor nu se instaleaza pe HDD, sau se instaleaza partial, dar sunt unele care se instaleaza total.
    Cum identific daca jocurile mele se pot instala total pe HDD?

    Merci.

  18. #2998 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cand se anunta noile jocuri??

  19. #2999 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Stim ca in ianuarie, pe PS4, vine InFamous: First Light.

  20. #3000 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Azi am fost la raiffeisen bank si am comandat un MasterCard. Sper ca cu asta o sa pot incarca contul meu psn roman.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts