Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 303 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #3001 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ceva vesti despre urmatoarea tura de ps+?

  2. #3002 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    The Swapper (PS4, PS3, PS Vita) si inFAMOUS: First Light (PS4) confirmate pana acum .

  3. #3003 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu trebuiau afisate pana azi? sau e panica de la PSN si nu se mai gandesc si la asta?

  4. #3004 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    nu trebuia afisate pana azi? sau e panica de la PSN si nu se mai gandesc si la asta?
    Probabil, sau din cauza sarbatorilor. Anul trecut au afisat pe 19 decembrie cele pentru ianuarie.

  5. #3005 SP
    Junior Member slaxco's Avatar
    salut am nevoie de + ca sa joc uncharted drake's deception online? multumesc pt raspuns

  6. #3006 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pentru ps 3 nu ai nevoie de plus

  7. #3007 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Dacă nu mă înşel, îţi trebuie online pass.

  8. #3008 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ai nevoie de online pass pt Uncharted 3, dar este gratuit, chiar si pe Store RO.
    PS Plus ianuarie:
    Infamous First Light si The Swapper PS4
    Prototype 2 si Ducktales Remastered PS3
    Duke Nukem 3D Megaton Edition si Woah Dave! PS Vita.
    Intra pe 7 ianuarie.

  9. #3009 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am observat pe psn uk ca RDR si GTA4 are semnul ala "+exclusive" . Ce inseamna asta?

  10. #3010 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Full Game Trial daca ai PS+ . Poti sa-l joci o vreme.

  11. #3011 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Azi am primit MASTER CARD de la raiffeisen dar ceva tot nu e bine, scrie ca ceva nu e scris bine. Eu nu prea intekeg ce dracu poate sa fie. Handicapati de sony. Cand am incercat cu MAESTRO BRD cual aia nu mergea ei macar arata in rubrica rosu, dar acuma tot e ok, dar la final tot scrie ca ceva evscris gresit unde am scris bine tot di nu este rubrica rosu nicaier. Deci i dont get it o_O Degeaba am facut cardul? Num vine sa cred %#?&%#Cineva poate sa confirma ca a cunparat de pe RO store?

  12. #3012 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Plus cat si credit UK si USA se pot cumpara de la mine de pe site prin paypal sau transfer bancar

    PSN Credit, Cont Plus+, Xbox Credit, Xbox Subscriptii

    O seara buna

    Robert

  13. #3013 SP
    Member Hansel31's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Azi am primit MASTER CARD de la raiffeisen dar ceva tot nu e bine, scrie ca ceva nu e scris bine. Eu nu prea intekeg ce dracu poate sa fie. Handicapati de sony. Cand am incercat cu MAESTRO BRD cual aia nu mergea ei macar arata in rubrica rosu, dar acuma tot e ok, dar la final tot scrie ca ceva evscris gresit unde am scris bine tot di nu este rubrica rosu nicaier. Deci i dont get it o_O Degeaba am facut cardul? Num vine sa cred %#?&%#Cineva poate sa confirma ca a cunparat de pe RO store?
    da am cumparat eu de pe store-ul ro direct cu cardul visa . nu inteleg de ce nu iti merge poate nu ai bagat security code corect .. nu stiu , la mine a mers din prima

  14. #3014 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    da am cumparat eu de pe store-ul ro direct cu cardul visa . nu inteleg de ce nu iti merge poate nu ai bagat security code corect .. nu stiu , la mine a mers din prima
    Security code? care este aia? 3 sau 4 numere? Faza e ca inca nu am pus bani pe ia, pentru ca intai vreau sa incerc, daca functioneaza. Oare asta e problema? Eu cred ca si fara bani trebuia sa funcioneaza. Numai aratea xa nu ai bani pe card. Nu inteleg, azi merg si pun vreu 20 ron sa vad care faza. Si daca nici asa no sa mearga, atunci o sa rup in bucati

  15. #3015 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Serios, pe bune, atât te duce capul, nu ai vrea să îţi arate şi câţi bani ai în cont. @NECROSMOKE

  16. #3016 SP
    Member Hansel31's Avatar
    lol pai din cauza asta nici nu iti merge cred , ca nu ai bani pe el si security code iti si scrie acolo ca sunt ultimele 3 de pe spatele cardului

  17. #3017 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Security code? care este aia? 3 sau 4 numere? Faza e ca inca nu am pus bani pe ia, pentru ca intai vreau sa incerc, daca functioneaza. Oare asta e problema? Eu cred ca si fara bani trebuia sa funcioneaza. Numai aratea xa nu ai bani pe card. Nu inteleg, azi merg si pun vreu 20 ron sa vad care faza. Si daca nici asa no sa mearga, atunci o sa rup in bucati
    Tranzactia minima este de 25 lei. Daca ai mai putin pe card nu are cum sa functioneze.
    Mai verifca odata ce ai completat la datele cardului. Daca si acolo ai scris ca in postul #3011 e posibil sa fi gresit ceva.

    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/
    2. Nu sunt permise discuţiile gen irc, reply-urile monosilabice. Va rugam sa respectati limba romana!

  18. #3018 SP
    Junior Member TheBauBau's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Azi am primit MASTER CARD de la raiffeisen dar ceva tot nu e bine, scrie ca ceva nu e scris bine. Eu nu prea intekeg ce dracu poate sa fie. Handicapati de sony. Cand am incercat cu MAESTRO BRD cual aia nu mergea ei macar arata in rubrica rosu, dar acuma tot e ok, dar la final tot scrie ca ceva evscris gresit unde am scris bine tot di nu este rubrica rosu nicaier. Deci i dont get it o_O Degeaba am facut cardul? Num vine sa cred %#?&%#Cineva poate sa confirma ca a cunparat de pe RO store?
    Pentru ca vad tot feluri de intrebari privind plata cu cardul si am fost candva in sistemul bancar ... va pot oferi niste sfaturi:
    - puteti face cumparaturi online cu orice fel de card, fie de debit sau de credit (nu va lasati pacaliti la banca sa va faceti de credit daca nu aveti nevoie);
    - majoritatea cardurilor acceptate la plata sunt Mastercard si Visa (asa numitele carduri interbancare);
    - cardul Maestro este un card de debit, produs al Mastercard care necesita autorizare electronica strict prin chip sau banda magnetica. Nu poate fi utilizat folosind codul de 16 cifre, data expirarii si codul de securitate de pe spate (putina informare puteti face oricand pe internet, in zilele acestea personalul bancar nu mai este la fel de pregatit ... accentul este pe vanzare ... mai degraba apelati tot la google);
    - in majoritatea cazurilor cardurile trebuiesc activate la ghiseul bancar pentru cumparaturi online;
    - aveti grija si la plafonul aprobat din limita de credit pentru acest tip de cumparaturi;
    - in majoritatea cazurilor informatiile (mai ales adresa de domiciliu) aferenta cardului trebuie sa coincida cu adresa introdusa la inregistrarea contului sau la adresa de livrare;
    - nu incercati sa faceti plata daca nu aveti bani pe card (tranzactiile online nu va pot oferi soldul de pe card) ... in acest caz erorile afisate nu sunt intotdeauna foarte detaliate privind motivul refuzului.

  19. #3019 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Tranzactia minima este de 25 lei. Daca ai mai putin pe card nu are cum sa functioneze.
    Mai verifca odata ce ai completat la datele cardului. Daca si acolo ai scris ca in postul #3011 e posibil sa fi gresit ceva.

    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/
    Minim 25 ron? Bine ca eu numai 20 am pus. La ATM am verificat si acolo functioneaza. Am uitat cat sold am pe card, era ok. Dar la PlayStation nu trebuia sa arata cat bani am ca la ATM?
    Ai unde pot sa verific ce date am completat la card?

  20. #3020 SP
    Junior Member TheBauBau's Avatar
    @necrosmoke
    Sigur ca playstation iti poate arata soldul ca la atm. Dar uneori playstation-ul pierde semnalul si nu poate comunica cu banca. Mai bine introdu cardul in unitatea optica a consolei, cu banda magnetica in jos, tasteaza pinul si astfel poti afla datele completate la card sau soldul.

    Daca nu reusesti scrie pe forum cifrele de pe fata si spatele cardului, precum si data de expirare si vb noi la sony sa iti verifice soldul.
    O alta idee ar fi sa vb la banca sa iti activeze optiunea la card astfel incat sa poti face tranzactii pe ps store direct la atm.

    In orice caz sa nu folosesti datele reale din buletin (alea folosite cand ai facut contul la banca) ca astia iti fura toti banii de pe card sau "handicapati de sony" o sa iti sparga apartamentul sa iti fure din frigider (ca sigur in biblioteca nu ai nimic) sau sa interoghezi soldul la atm, pt ca poti ajunge pe mana politiei (eu tot am sperante ca prostia va fi pedepsita).

    Postarile tale #3011 si 3014 sunt de senzatie. Eu cred ca tu incepi sa scrii o propozitie si dupa primele doua cuvinte uiti ce ai vrut sa spui ... Sincer.

    Mult spor !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts