Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 125 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 2489

Thread: Uncharted 2

  1. #1481 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    Da, o sa ma apuc acum sa strang dovezi.

    Intra si joaca si o sa vezi.
    Cred ca el cerea dovezi pentru scorul pe care l-ai obinut, o poza probabil.

  2. #1482 SP
    Member televizor's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Cred ca el cerea dovezi pentru scorul pe care l-ai obinut, o poza probabil.
    Cred ca a inteles ce ii cerea, intrati si voi, impart cu Griever dreptate in stanga si in dreapta in fiecare seara.
    Si sper sa nu imi sariti in cap dar hai sa gasim alt nume pt clan, ceva mai original
    Aaa si sa nu jucam numai plunder, eu joc mai rar ca voi si ma mir cum de nu v-ati plictisit

  3. #1483 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am intrat in multiplayer si qm apasat patrat pt a primii banii aia pt store sa iti cumperi uphrade-uri bla bla, ala de 100.000. Dar mu merge ca intra in profilul de multiplayer si atat. Am uncharted 1 terminat si salvarile pe consola. De ce nu merge?

  4. #1484 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @mark``: Citeşte te rog postul meu aici. Nu cumva eşti �n situaţia mea, cu save-urile de U1 de dinainte de trophy patch?

  5. #1485 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Stai ca nu am intrat unde trebuie... Sa vad dupa asta daca merge.

  6. #1486 SP
    Member cristian77's Avatar
    Si ce te lauzi mah cu 84 k? Am luat maxim,100k,in 4 min,si am fost sa bag o pipa dup-aia So,Invalid booster sucks,again

    Televizor(),plunderul e modul cel mai tare,cel mai lung ca si timp,in care faci cele mai multe kills,si nu alergi de nebun ca la deathmatch,ai si un obiectiv.Ellimiination suge rau,Hill si Chain mai merg din cand in cand

  7. #1487 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Plunder zici? Tre sa-l incerc ca inca nu l-am jucat.

    ---------- Post added 26-12-2009 at 01:02 PM ----------

    Si bine inteles ca nu merge. Imi spune ca nu am salvari de Uncharted Drakes`s Fortune, chiar daca am. Probabil ca nu era patch-uit jocu cand l-am terminat. No biggie, jucam si castigam

  8. #1488 SP
    Banned itally's Avatar
    nustiu daca ati observat si voi ca tre sa tragi mai multe gloante direct in cap ca sa moara lam prins pe unu care statea pe loc probabil ca plecase din fata consolei si iam pus tinta pe cap si am tras,nimic,am mai tras unu,nimic,abea al treilea glont kill.


  9. #1489 SP
    Member Execitor's Avatar
    Salut . Am si eu o problema . Astazi am incercat sa joc Uncharted 2 Multiplayer . Am account de PSN Romania . Cand incerc sa ma connectez cateodata imi da disconnect de pe psn sau cand in final am reusit . Imi scrie "Invalid internet connection. In the XMB go to Settings , Network Settings , Internet Connection Test and make sure your NAT is 1,2,3 . M'am dus am verificat NAT era 2 . Cand m-am connectat din nou aceeasi problema . Stie careva o rezolvare va rog? Multumesc anticipat.
    LE: Oare este vre'o problema cu PSN ca de multe ori patesc sa iau disconnect, sau cu routerul am un Linksys??

  10. #1490 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by itally View Post
    nustiu daca ati observat si voi ca tre sa tragi mai multe gloante direct in cap ca sa moara lam prins pe unu care statea pe loc probabil ca plecase din fata consolei si iam pus tinta pe cap si am tras,nimic,am mai tras unu,nimic,abea al treilea glont kill.

    Head shot one shot merge la sniper si desert,la restul am observat si eu ca necesita mai multe gloante.Cred ca doar face dubu damage glontul dat in cap cu normal weapons

  11. #1491 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Head shot one shot merge la sniper si desert,la restul am observat si eu ca necesita mai multe gloante.Cred ca doar face dubu damage glontul dat in cap cu normal weapons
    Vai mai cristache joci de atata timp asa la "cred" ?

  12. #1492 SP
    Banned itally's Avatar
    superba prezentare,ma gandeam eu cum de-i omor asa greu,cateva pagini mai in spate era unu care zicea ca uncharted are cel mai tare multi,nu am jucat COD2 dar am jucar killzone si e superior fata de uncharted


  13. #1493 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Si ce te lauzi mah cu 84 k? Am luat maxim,100k,in 4 min,si am fost sa bag o pipa dup-aia So,Invalid booster sucks,again
    Am facut asa, la misto, 84k fara invalid. Doar cu Veiled si Depozit.
    Acum vorbind serios, daca bagi plunder cu Veiled si Depozit, bagi toate comorile si omori 10 inamici cu blindfire ai numai pe astea doua medalii 60k. Nu e asa de greu daca folosesti Badges of Honor...fara ele nu stiu daca ai cum sa ajungi la sume de genul asta.

  14. #1494 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    And the Winner is… GamingBolt.com: PS3, PSP, Xbox 360, DS, Wii, Video Games, News , Forums, Community and much more!

    Game of the Year:
    Best Action Adventure Game:
    Best Story/Plot:
    Best New Female Protagonist:
    Best Voice Acting:
    Best Cutscenes:
    Best Developer:
    Best Console Game (Console Exclusive):
    Best Sequel:



    ok, cu siguranta avem niste fani Uncharted2 gravi acolo ... Oricum, nu stiu cat de relevante sunt aceste "Game of the Year" inventate peste noapte de toti "blogarii" si agregatele de stiri din industria de Gaming (OUT THERE) , doar ca sa aduca ceva trafic pe site (functioneaza)... Sincer, si Consolegames poate inventa maine un "Best of 2009" W/e ... it counts?

    In fine, jocul este bun, nu cred ca trebuie sa mai scormonesc stiu eu ce "succese" postate de unii pe diferite siteuri referitoare la acest joc.


    Oricum, tot ce NU IMI DORESC , este ca Naughty Dog, sa nu inceapa sa produca o rafala de sequel-uli, 100% asemanatoare cu Uncharted 2 (the original) , doar pentru faptul ca sunt limitati de consola ...

    Ca sa recunoastem, Uncharted 2 foloseste o mare parte din puterea consolei. Ca doar asta au sustinut aici: Uncharted 2 to use all the PS3's power News | PS3 | Eurogamer ...

    Naughty Dog has said Uncharted 2: Among Thieves will come close to using all of the PS3's power, after the first game used just "30 to 40 per cent".
    Ok ... Atunci sunt foarte curios cum va arata "The next Nathan Drake" ...poate va fi Drake 2.5.0 (O_o)



    i'm out

  15. #1495 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by itally View Post
    superba prezentare,ma gandeam eu cum de-i omor asa greu,cateva pagini mai in spate era unu care zicea ca uncharted are cel mai tare multi,nu am jucat COD2 dar am jucar killzone si e superior fata de uncharted

    Da asa e, spunea cineva ca uncharted 2 are cel mai bun sistem de multiplayer dar tot cineva spunea ca e o parere personala si a mai argumentat ceva pe acolo: ca pur si simplu nu poate juca killzone asa cum o face in uncharted 2...

  16. #1496 SP
    Member justamodel's Avatar
    In fiecare meci de plunder gasesti cate un leacher.. zici ca esti in battlegrounds in wow. They got to fix this!

  17. #1497 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    In fiecare meci de plunder gasesti cate un leacher.. zici ca esti in battlegrounds in wow. They got to fix this!
    Te referi la retarzii care stau degeaba si iau bani pe munca celorlalti? Teoretic te da afara daca esti idle foarte mult timp, insa am vazut un imbecil dintre astia care misca personajul din cand in cand...Incredibil.
    Am jucat ieri cu un american jegos care trisa...facea ceva de genul lag switch. Cea mai "misto" faza a fost cand l-am vazut in cover, eram sus, la cufar, tintesc bine grenada, aterizeaza langa el...trec mai multe secunde in care ar fi trebuit sa explodeze, iar la un moment dat explodeaza si ma omoara pe mine, ca si cum as fi aruncat-o langa mine. O sa fac un filmulet ca sa vedeti ce stupid!

  18. #1498 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am terminat si eu uncharted 2 pe hard. Deci fratilor asta chiar a fost hard. La sfarsit am crezut ca nu mai trec veci. Si acuma crushing? Fiti seriosi. Trage odata in tine la sfarsit si ai murit. Cum naiba sa-l treci asa?

  19. #1499 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Jucam diseara pe la 22:00-23:00...bagati in lista PSN id-ul meu :alex210696,puneti-va la tag [RO] sa-i rupem pe "strainezi"

  20. #1500 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce trebuie sa fac ca sa joc si eu cu voi ? Unde trebuie sa intru ? Explicati-mi si mie !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 125 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts