Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Recomandare

  1. #1 SP
    Member claudiutk's Avatar

    Recomandare

    as vrea un joc relaxant, sa ma rasfete cand nu am ce face pe acasa si oscilez intre final fantasy xiii, infamous si ratchet&clank-a crack in time

  2. #2 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Attached Images Attached Images tb_mecsek_yellow_flower.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ratchet&Clank, Flow, Flower, Just Cause 2 (nu stiu daca intra in categoria relaxant, dar e foarte fun), Burnout, Little Big Planet.

  4. #4 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    eu mi-as lua ceva cu masini. Nfs Shift, Gt5 cand apare. sau un shooter pt ca nu ai nevoie de timp mult sa tragi un DM

  5. #5 SP
    Member cisse's Avatar
    pentru relaxare recomand Little Big Planet

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    as vrea un joc relaxant, sa ma rasfete cand nu am ce face pe acasa si oscilez intre final fantasy xiii, infamous si ratchet&clank-a crack in time
    Dintre cele insirate de tine de departe Ratchet & Clank e cel mai distractiv. Si e plin de culoare, si la propriu si la figurat.

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Nu stiu ce intelegi tu prin relaxant, dar Infamous nu prea intra in categoria asta.
    Burnout Paradise poate fi relaxant, atata timp cat nu te bagi la curse, ci doar explorezi orasul si cauti tot felul de bonusuri.

  8. #8 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    as vrea un joc relaxant, sa ma rasfete cand nu am ce face pe acasa si oscilez intre final fantasy xiii, infamous si ratchet&clank-a crack in time
    Cred că și Fat Princess ar merge.
    Attached Images Attached Images fat_princess___fat_1304.jpg

  9. #9 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Am jucat demo la fat princess..e tare

  10. #10 SP
    Banned nurv's Avatar
    Incearca TRINE, e foarte tare joculetul. Cryyo iti poate confirma ca, il amintesc de fiecare data cand e vorba de (cum zicea cineva din GameOver odata) "joace mici si cool"

  11. #11 SP
    Member claudiutk's Avatar
    tocmai am terminat little big planet si am descoperit ca am un tip de relaxare foarte ciudat e prea calm pentru mine, eu ma relaxez cu actiuni simple si violente gen jocuri de strategie (adica sa trimit 100 de tancuri peste ei), jocuri gen killzone 2 (adica sa apas ca maniacul pe tragaci fara sa gandesc prea mult)... adica sa nu gandesc. dar sa fie multa actiune din neganditul asta
    ciudat nu?

    ---------- Post added 28-08-2010 at 05:15 PM ----------

    daca ma gandesc mi ar place ratchet&clank a crack in time
    e genul clic clic pac pac boom nu?

    ---------- Post added 28-08-2010 at 05:19 PM ----------

    nu pot flower pentru ca am 3.15 no psn si nu sariti pe mine ca folosesc linuxul ala

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ti-as recomanda GoW3 ca sunt unele momente in care doar dai ca bezmeticul in toti fara sa gandesti... dar mi-e teama ca are si unele puzzle-uri in care iti trebuie nitica gandire

  13. #13 SP
    Member claudiutk's Avatar
    l am terminat de 3 ori logic nu? : )) si am terminat si 2-ul. de doua ori. si cel de pe psp. de 5 sau 6 ori nu mai stiu

    ---------- Post added 29-08-2010 at 12:43 PM ----------

    pentru jocuri ca gow am cumparat playstation bine ca.. am avut si consola din "dark side of te force" dar nu prea mi a placut

  14. #14 SP
    Member taz@'s Avatar
    zici de jocuri de strategie dar nu vrei sa gandesti...bizar;ma rog,ai putea sa incerci Command & Conquer:Red Alert 3 ca si strategie(cam singuru RTS care functioneaza cum trebuie pe console),Halo Wars daca ai xbox iar ca pac pac un Singularity,e lung,fun si killaresti de numa lol

  15. #15 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Din ce ai spus acolo, jocul perfect pentru tine cred ca ar fi UT3. O alta alternativa ar fi Resistance.

  16. #16 SP
    Member claudiutk's Avatar
    da exact erik95, m-am jucat ca tampitul acum am un laptop cu 9600gt si un ps3 si m-am linistit pe un gta iv pe care il urmez "ca la carte". iubesc range rover sport in jocul asta, e perfect pentru badass ca niko si foarte util cand trebuie omorati x traficanti intre blocuri
    taz@, ma enerveaza jocuri de gen mass effect sa stau sa ma gandesc unde ma duc etc, dar strategiile ma relaxeaza (mi a dat psiholoaga un test de inteligenta facut de marele psiholog nustiucare - ceva cu forme lipsa - si am scos 130/130 edit: acum ca ma gandesc mi -a facut si un profil, bun conducator si ascultator cica, am mai dat doua in generala, 127 si 128, asta a fost in cls 12)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare TV By Metaf in forum HiFi
    Replies: 6 Last Post: 02-04-2015, 20:29
  2. Recomandare televizor By CSergiu in forum Foto & Video
    Replies: 1 Last Post: 02-11-2012, 15:57
  3. Recomandare Carcasa PC By Cata96 in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 15-06-2012, 11:51
  4. Recomandare By erik95 in forum Hardware
    Replies: 8 Last Post: 24-05-2010, 22:00
  5. Recomandare TV. By tsuby in forum Hardware
    Replies: 4 Last Post: 28-03-2010, 11:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts