Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 95

Thread: Uncharted: Drake's Fortune

  1. #1 SP
    Member Tavitzu's Avatar

    Uncharted: Drake's Fortune

    Findca nu avem nici un thread cu ,,clubu ps3'' m-am decis sa fac un thread nou ca sa nu fac off-topicuri in celalate threaduri , vorbind despre uncharted si cum a venit patchu pentru support la trofee mai devreme ,da azi l'or bagat!

    P.S The race is on for the platinum!

  2. #2 SP
    Member drati71's Avatar
    Am facut si eu astazi update-ul. In afara de trofee, chestie pe care nu prea am inteles-o, ai vreo idee de vreo imbunatatire adusa jocului, eu nu prea cred, ca e prea mic patch-ul care are vreo 13 mega.

  3. #3 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    pai uncharted de la bun inceput era cam ,,bug free'' ,pach-ul aduce doar sistemu de tropheee.

  4. #4 SP
    Member drati71's Avatar
    OK. E fain jocul dar e mai mult bazat pe actiune, decat pe explorare, deci din puntul meu de vedere sta cam departe de gustul meu. Au bagat o frumusete de grafica cu locuri superbe ce ar fi putut fi excelente de explorat, dar totul se limiteaza la un traseu clar prestabilit. Ma lasat mut faza cu submarinul in mijlocul junglei, unde am stat vreo jumatate de ora sa admir din toate unghiurile posibile peisajul, cascada si bineinteles submarinul.
    Ceva info sunt despre vreo continuare?

  5. #5 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Asa se zvonea, ca o sa fie o continuare. Ar fi foarte pacat sa nu fie!

  6. #6 SP
    Member drati71's Avatar
    Aparuse imaginea asta, parca pe CG, asta chiar ar fi fost o tema, un subiect interesant. Probabil nu este ceva adevarat, dar pare atat de reala imaginea.
    Attached Images Attached Images uncharted-atlantis.jpg

  7. #7 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    E veche si fake poza, nu s-a anuntat nimic.

  8. #8 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Asa se zvonea, ca o sa fie o continuare. Ar fi foarte pacat sa nu fie!
    O sa fie mai mult ca sigur caci pana la urma a fost un joc bun !!

  9. #9 SP
    Junior Member cartofu's Avatar
    Pacat ca nu le-au facut retroactive.
    A aparut sau va aparea o lista cu trofeele secrete?,mai exact cu cerintele lor.

  10. #10 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    daca le'ar face retroactive atunci toata lumea avea 100%, jocurile pe viitor pe ps3 vor fi save-locked ca sa nu fie ca la 360 achivment hacking sau cum se numeste domnu Ronan poate oferi detalii.
    Cat despre joc, este unu din preferatele mele chiar daca ,,nu putem explora'' si story-ul este cam....indiana jones ....macar este bine facut

    P.S Dabea astept level240 sa mi'l inprumute din nou

  11. #11 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Astept sa-mi bag net acasa sa pot sa fac update-ul... Ca l-as juca iar (poate ma chinui sa fac toate trofeele chiar).
    Cat despre o continuare... Ar fi super (unde pot sa fac preorder? ).

  12. #12 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Pai nu poti, deoarece nu a fost anuntata continuarea cei de la Naughty Dog poate fac alt gen de joc exclusiv pe ps3, dar ma indoiesc.

  13. #13 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Stiu ca nu a fost anuntat... Incercam sa trec peste cativa pasi .

  14. #14 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mahoutsukai View Post
    Stiu ca nu a fost anuntat... Incercam sa trec peste cativa pasi .
    Ia uite-te tu aici...

  15. #15 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Asteptam cu interes un sequel
    Asta e un joc pe care chiar l-am jucat si eu
    Damn !

  16. #16 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by canibalu View Post
    Ia uite-te tu aici...
    Da, e clar ca va fi si un sequel! Si cred ca va iesi si destul de rpd, avand in vedere ca se va folosi acelasi engine...

  17. #17 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Un engine oricum , foarte foarte potent.
    Cei cu varianta US a jocului , jocul merge "fortat" in 1080p ; looks great great great !

  18. #18 SP
    Member darcangel's Avatar
    Ce joc uimitor au putut sa faca cei de la Naughty Dog, adica de la Crash la Drake, cu totul alt gen de joc . Partea cu acei zombie sau ce or fi fost ei, nu cred ca-si avea locul in joc; nu se prea incadreaza in atmosfera jocului, nu credeti ? Sigur va fi o continuare, prea a avut succes.

  19. #19 SP
    Member Webpredator's Avatar
    darcangel - dap , va fi sigur , despre asta vorbeam mai sus

  20. #20 SP
    Member Arslany's Avatar
    Tare interesant este faptul ca prin intermediul acestui joc putem afla ca Ps3-ul NTSC-J este construit altfel decat cel american sau cel european.
    Orice disc Uncharted(fie ca e NTSC-J, NTSC-U, PAL) pe consola japoneza dispare tot sangele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts