Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 220 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #1921 SP
    Junior Member alexcup87's Avatar
    alexcup87(milan)-venom(tottenham)2-1
    venom(united)-alexcup87(real)0-2

  2. #1922 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am o problema:
    Nu pot juca meciuri in EA SPORTS ARENA. Pur si simplu nu ma lasa. Daca initiez eu meciul celalalt nu se poate conecta, daca initiaza celalalt nu ma pot conecta eu. Nu pot sa trec in partea dreapta in momentul cand sunt in dreptul unui player care are deschisa o sesiune(vezi pozele din attachment). Acest lucru il pot face daca la LOBBY ROOMS intru pe partea de GAMES MODES unde poti juca doar unranked. Daca ordonez jucatori dupa CONNECTION QUALITY eu sunt zona verde cu 3 liniute(maxim).
    In rest nu am nici o problema de conectare. Joc Head2Head Season fara probleme, Online Friendlies fara probleme, unranked online fara probleme.

    Am resetat PS3-ul, am resetat ruterul de 3 ori, am refacut conexiunea de pe PS3, am refacut conexiunea de pe ruter... NIMIC.
    Asta s-a intamplat ieri si se intampla si azi... Sper ca de maine sa nu mai fie probleme, ca am jucat doar 2 etape...
    Attached Images Attached Images dscn9710.jpg dscn9711.jpg dscn9712.jpg

  3. #1923 SP
    Junior Member MVP-ANY's Avatar
    Campionatul tb sa fie 4 FUN?.......))))!Tata Lentz stii joku' !!!
    Are dreptatate omu' de ce vreti sa cistigati ?!!! El nu vroia decit sa se distreze!

  4. #1924 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Hai domnu ILentz, numai pentru atata vrei sa renunti la campionat? Ar trebui sa fi flatat, inseamna ca toti ceilalti pe care ii intalnesti te considera cu mult mai bun decat ei. Un fel de Bate Borisov (ei) vs Barcelona (tu), nu e normal sa fie ultra defensivi...? sa nu ia multe...
    Toti avem parte de momente (care uneori se prelungesc) enervante cand jucam FIFA(orice versiune). Sti ce fac eu ca sa imi treca enervarea? Beau o bere... si daca beau mai multe sa vezi ce bine ma simt chiar si cand pierd la scor...

  5. #1925 SP
    Junior Member ILentz's Avatar
    Da nu m-am inscris sa ma adaptez, ca nu m-am mutat in alta tara :-J. Jucati in continuare asa si o sa primiti si respectul cuvenit.

  6. #1926 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am reusit sa joc cu alexcup87!

    Liga b seria 1
    alexcup87(milan)-gvingi76(tottenham)2-1
    gvingi76(Benfica)-alexcup87(dortmund)1-3


    AM de jucat pentru etapa 3 alex_fcd sau Venom. Sa speram ca voi reusi...

  7. #1927 SP
    Junior Member alexcup87's Avatar
    alexcup87(milan)-gvingi76(tottenham)2-1
    gvingi(benfica)-alexcup(dortmund)1-3

  8. #1928 SP
    Junior Member ILentz's Avatar
    "Are dreptatate omu' de ce vreti sa cistigati ?!!! El nu vroia decit sa se distreze" se vede clar cat de mult gandesti cand nici macar nu ai idee despre ce vorbeam, te-ai trezit tu sa vorbesti care esti fel cu zidu in poarta :-J jucatorule, plus ca e nu e vb doar d asta, ci si faptul ca va uitati la reluari si celebrate stiind ca asa enervati adversarul :-J lamerule.

  9. #1929 SP
    Junior Member alexcup87's Avatar
    pana acum in afara de kekequicksilver toti jucati pe bubuiala ma asteptam la ceva mai spectaculos dar nu inteleg de ce nu se joak pe online friendlies ar fi mai frumos jocu pe fast dar in fn

  10. #1930 SP
    Junior Member alex_fcd's Avatar
    Liga B Seria 1

    micul_ (Liverpool) - alex_fcd (Villareal) 2-2
    alex_fcd (Manchester City) - micul_ (Manchester United) 3-1

  11. #1931 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ILentz View Post
    ... ci si faptul ca va uitati la reluari si celebrate stiind ca asa enervati adversarul :-J lamerule.
    Faza cu reluarile nu o inteleg nici eu. Pe aici nu prea am intalnit dar pe H2H Season ... vai de mine..
    Poate nu stiu ca pot vedea reluarile la finalul meciului... dupa fereastra cu notele jucatorilor apare un meniu jos, iar in dreapta sunt Highlights...

    Cum sar peste celebration? Eu incerc sa iau mingea.. mi se pare ca trece momentul mai repede asa.

  12. #1932 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    In aceasta seara Donbassil va verifica deadline-urile!!!

    De jucat etapa 2 din Campionat pana duminica 27.11.11 ora 23:00 (nu se de amanare)

    Liga 1
    Razvan - flllorin
    goodfellam - thedeadman14

    Liga 2 S2
    Asteptau - Nightcrawl3r

    Asa cum am scris la deadline in paranteza, de acesta data nu voi da amanari indiferent de motiv pentru ca o sa fiu plecat cateva zile si nu am chef sa ma complic sau sa incurc pe altul cu munca suplimentara la supervizat. Luati legatura pe mobil, forum sau ce vreti voi a.i. sa jucati meciurile pana la deadline.

  13. #1933 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    goodfellam ( Santos ) - thedeadman14 ( Aston Villa ) 2-3
    thedeamdna14 ( Milan ) - goodfellam ( Inter ) 2-0

    2 cornere, 2 goluri in al doilea meci... el rateaza cu poarta goala si mai zice lumea ca nu e scriptat jocul.

  14. #1934 SP
    Junior Member flllorin's Avatar
    Quote Originally Posted by ILentz View Post
    Bun deci eu ma retrag din campionat...satul sa ma joc vs 5 fundasi cu fiecare dintre voi si vad fiecare celebration si fiecare reluare la orice gol stupid, a mai zis si Spike sa nu mai stati dupa celebration si dupa relurari dar asta e...prefer sa joc head cu head cu aia care joaca numa for fun...decat sa ma chinui sa joc cu unii care se baricadeaza in poarta. Da fiecare joaca cum vrea o sa spuneti...da jucati tata cum vrei la career mod...nu stricati jocul. Mi-a facut placere sa joc cu deadman...omu chiar stie sa joace...stie jocu. Pare rau Spike...succes mai departe cu campionatul.
    te inteleg ca esti suparat ca am jucat cu 5 fundasi si am dat goluri din bulan dar asta nu te face sa ma faci ratat de 3-4 ori consecutiv imi pare rau pentru tine man si eu am jucat cu spike si a jucat cu 5 fundasi si ma batut in amandoua meciurile si asta nu ma impins sa il fac ratat si pe deasupra am scapat si singur cu portaru si ma faultat eu ce sa mai zic am tacut si am mers mai departe.

  15. #1935 SP
    Junior Member ILentz's Avatar
    Quote Originally Posted by flllorin View Post
    te inteleg ca esti suparat ca am jucat cu 5 fundasi si am dat goluri din bulan dar asta nu te face sa ma faci ratat de 3-4 ori consecutiv imi pare rau pentru tine man si eu am jucat cu spike si a jucat cu 5 fundasi si ma batut in amandoua meciurile si asta nu ma impins sa il fac ratat si pe deasupra am scapat si singur cu portaru si ma faultat eu ce sa mai zic am tacut si am mers mai departe.
    Bine...bravo. Salut.

  16. #1936 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by flllorin View Post
    te inteleg ca esti suparat ca am jucat cu 5 fundasi si am dat goluri din bulan dar asta nu te face sa ma faci ratat de 3-4 ori consecutiv imi pare rau pentru tine man si eu am jucat cu spike si a jucat cu 5 fundasi si ma batut in amandoua meciurile si asta nu ma impins sa il fac ratat si pe deasupra am scapat si singur cu portaru si ma faultat eu ce sa mai zic am tacut si am mers mai departe.
    ai scapat cu un jucator la 10 m de mijloculterenului in spre linia de out pe diagonala nicidecum singur cu portarul eu avand un jucator in pArtea superioara langa al tau (cel cu care te-am si faultat) si inca 2 mai jos in linie cu el. a fost singurul meu fault in 2 meciuri. hai sa nu imflorim lucrurile acum.

    in legatura cu faza ca unii printre care si eu jucam cu 5 fundasi cred ca ramane la alegerea fiecaruia cum sa procedeze. eu personal nu apelAm la aceasta solutie dc nu erau atatia atat in cp cat si pe net a caror singura faza de atac sa reprezinte sutul cu finess din lateral. se stie ca atacantii sunt cu o viteza in plus fata de fundasi iar unii in formulele cu 4 fundasi ale adversarilor numai faza asta incearca sa o faca. intr-adevar atunci cand esti limitat la o sg faza de atac nu prea ai ce face contra a 5 fundasi

    razvan si flllorin nu au fost pe psn si prin urmare pierd meciurile la masa verde

    asteptau si nightcrawler care au fost pe psn intre 2200 si 2215 au timp pana dimineata sa posteze rezultatele sau pierd si ei.

    voi anula rezultatele lui Ilentz luni seara cand voi reveni in tara.


    de jucat etapa 2 sau 3 (care urmeaza) din cupa pana miercuri

    imi cer scuze de mesajul fugitiv dar scriu de pe Iphone

  17. #1937 SP
    Junior Member MVP-ANY's Avatar
    Quote Originally Posted by ILentz View Post
    "Are dreptatate omu' de ce vreti sa cistigati ?!!! El nu vroia decit sa se distreze" se vede clar cat de mult gandesti cand nici macar nu ai idee despre ce vorbeam, te-ai trezit tu sa vorbesti care esti fel cu zidu in poarta :-J jucatorule, plus ca e nu e vb doar d asta, ci si faptul ca va uitati la reluari si celebrate stiind ca asa enervati adversarul :-J lamerule.
    Scuze eu nu lame !!!! tu da! Lasa -ne si joaka 1vs1 ! Eu chiar jok ptr. fun !Ptr. competitie!In 4 ani decind jok nu m-am plins decit de pb tehnice!Ai aparut tu (vedeta) sa analizezi deontologia jokului!Te adaptezi OK nu te uiti in oglinda si te admiri....

  18. #1938 SP
    Junior Member ILentz's Avatar
    Quote Originally Posted by MVP-ANY View Post
    Scuze eu nu lame !!!! tu da! Lasa -ne si joaka 1vs1 ! Eu chiar jok ptr. fun !Ptr. competitie!In 4 ani decind jok nu m-am plins decit de pb tehnice!Ai aparut tu (vedeta) sa analizezi deontologia jokului!Te adaptezi OK nu te uiti in oglinda si te admiri....
    Tu joci pt fun cu 5 fundasi? Pai in cazul asta si Mourinho tot pt fun isi facea echipa la Inter nu-i asa? Frumos raspuns.

  19. #1939 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    LIGA 2 SERIA 2

    Nightcrawl3r ( Chelsea ) - asteptau ( Real M ) 2-1
    asteptau ( Juventus ) - Nightcrawl3r ( Liverpool ) 4-2


    CUPA

    Nighrcrawl3r ( Chelsea ) - HoriaHG ( M. Utd) 1-0
    HoriaHG ( PSG ) - Nightcrawl3r ( Liverpool ) 2-0



    Meciuri jucate aseara dar se pare ca unii nu pot posta scorurile daca altii au cursuri de dimineata si trebuie sa doarma si ei.

    si citez un mesaj de pe messenger : " iisus beat: si asta ce vrea sa insemne? rugamintea ta e lege pt mine? " . Eu am postat de fiecare data cand mi-a spus cineva in rest dar in fine.

  20. #1940 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Am anulat toate rezultatele lui Ilentz de pana acum. Am facut uptade pe site la rezultate.


    De jucat etapa 2 din Cup grupe pana miercuri 30.11.11 ora 23:00 (nu se de amanare)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 220 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts