Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Fifa 11 Ultimate Team

  1. #1 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar

    Fifa 11 Ultimate Team

    Avand in vedere ca se apropie lansarea,si va trebui sa crestem echipe,m-am gandit sa fac un Thread in care sa schimbam sau sa vindem jucatori,deoarece sunt multi care detin jocul si Ultimate team va fi Free.
    Stiu ca exista un thread despre fifa dar m-am gandit sa nu il umplem cu mesaje despre ultimate team.

  2. #2 SP
    Junior Member jucalas's Avatar
    este pagina si pe facebook pentru romania

  3. #3 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    As dori sa fac si eu ceva schimburi pe aici, jucator-jucator, nu vreau sa vand. Joc pe PS3.

    Am asa : Essien, Vidic, Chamakh, Anelka, A.Cole, Terry, D.Silva, Malouda, Alex, Cech, Valencia, Wright-Phillips, Kalou, Ivanovic.

    M-ar interesa combinatii cu Lampard, Rooney, Fabregas, Arshavin, Tevez.


    Astept si alte oferte, dar sa fie decente, jucatorii pe care ii am valoreaza cam 280.000 impreuna.

  4. #4 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    nu mai e nimeni cu ultimate team ?
    vroiam sa stiu si eu cum se pot face mai multi bani

  5. #5 SP
    Junior Member zamolxes2004's Avatar
    eu joc fifa 11 cu ultimate team...si eu am cumparat aseara un pack gold de 5000 cu bani facuti din turnee...si am vandut o carte din pachetul respectiv cu 300 de coinuri si acum am 4 jucatori din acelasi pachet cu cate 500 la trade...deci asa se fac cel mai repede bani...turnee,gold packs si apoi ce nu iti trebuie la trade pile...sper ca zilele astea sa cumpar un premium gold si o sa revenin cu observatiile de rigoare

  6. #6 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    ce e nasol e ca daca faci turnee offline, te obisnuiesti cu ai-ul stupid pe care il bati si cu ochii inchisi, iar revenirea la online e ca o cadere cu liftul lol

  7. #7 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    dak am cont pe RO merge sa joc?:X

  8. #8 SP
    Member ramusg's Avatar
    Nu, pt ca nu ai acces la store, de acolo iti cumperi cartonasele. Trebuie sa-l joci de pe contul comform cu zona jocului. Daca e Eu,zona 2, un cont de Uk e indicat.Bafta

  9. #9 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    N-ai acces la store, dar ai acces la sistemul de trading.
    In concluzie daca nu vrei sa cumperi pack-uri (cu item-uri random [asta se gaseste in store]) in mod deosebit, poti sa joci de pe ce cont doresti.

  10. #10 SP
    Member ramusg's Avatar
    da , dar nu o sa poti sa prelungesti contractele jucatorilor, pt ca acele cartonase nu sunt in trade iar asta e f important , dupa cateva meciuri ramai fara jucatori valizi( expira contractele), sau accidentati, etc. Eu spun ca nu e o solutie. Solutia e sa cumperi de pe store pt cartonasele de joc iar cele cu jucatori poti sa faci schimb sau sa-i cumperi de la trade, cum doresti

  11. #11 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    mersi mult.....cred ca nu o sa joc deloc ultimate team.....).....am jucat 30 de min si deja m-am plictisit...

  12. #12 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    da , dar nu o sa poti sa prelungesti contractele jucatorilor, pt ca acele cartonase nu sunt in trade iar asta e f important , dupa cateva meciuri ramai fara jucatori valizi( expira contractele), sau accidentati, etc. Eu spun ca nu e o solutie. Solutia e sa cumperi de pe store pt cartonasele de joc iar cele cu jucatori poti sa faci schimb sau sa-i cumperi de la trade, cum doresti
    hmm cartonase cu ani/meciuri se gasesc la trade. trebuie doar sa filtrezi cautarea. teoretic, iesi chiar mai castigat luand de acolo. practic, fiecare cum se pricepe mai bine.
    ps: a mai avut azi careva pb cu deconectarile?

  13. #13 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    dak am cont pe RO merge sa joc?:X
    eu il joc pe contul de romania si merge perfect de cand a aparut prima data ultimate team in 2009 , merge sa cumperi cartonase, nu iti apare optiunea cu bani reali decat cea cu monede. cartonasele pt tarile care nu au psn se cumpara prin sistemul coins prin serverul ea, incercati si o sa vedeti ca merge si pe cont de romania

  14. #14 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Daca are chef cineva sa joace niste meciuri PM

  15. #15 SP
    Junior Member Tagadam's Avatar

    Smile

    Salut, daca vrea cineva sa joace niste meciuri id ' ul meu este taga02 va astept

    ---------- Post added 08-02-2011 at 11:12 AM ----------

    Salut , id'ul meu este taga02 , daca vrei sa jucam niste meciuri ..... Pentru *** 2011, astept pm

    ---------- Post added 08-02-2011 at 11:14 AM ----------

    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    nu mai e nimeni cu ultimate team ?
    vroiam sa stiu si eu cum se pot face mai multi bani
    Ba da taga02 id pentru fifa 2011 ...

  16. #16 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    cum se poate face schimb de jucatori intre 2 prieteni aflati in lista ca nu gasesc nici cum

  17. #17 SP
    Member ramusg's Avatar
    o varianta este cea de trade, pui pret f mare jucatorului tau, amicului ii dai amanunte legate de nationalitatea juc, pozitia, formatia preferata, liga ,club si el da o cautare avansata.Dupa ce ti-a gasit jucatorul "pe piata", o sa vada cine il scoate la vanzare, iti face o oferta de trade ( da jucator la schimb) fara a mai da si bani, tu dai accept si gata, faceti schimbul. Cam asta mi-a venit acum in minte, poate mai sunt si alte forme, bafta.

  18. #18 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    merci ramusg e o idee buna acuma o sa incerc

  19. #19 SP
    Junior Member Taitzei's Avatar
    Deci mie pe un intel quad core 2.50 ghz,4 gb ram,placa video nvidia gt220 1 gb shader 4 si cu windows 7 home premium x64 imi sacadeaza si la medium fara aa pe rezolutia 1280x720,mentionez ca am ultimul driver video si am scanat windowsul de virusi si nu are pentru ca il am de o saptamana,am si patchu 1.01 .

  20. #20 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Taitzei View Post
    Deci mie pe un intel quad core 2.50 ghz,4 gb ram,placa video nvidia gt220 1 gb shader 4 si cu windows 7 home premium x64 imi sacadeaza si la medium fara aa pe rezolutia 1280x720,mentionez ca am ultimul driver video si am scanat windowsul de virusi si nu are pentru ca il am de o saptamana,am si patchu 1.01 .
    Aaaaaaa
    Area PS3.Ce ai vrut sa spui prin postul tau?Si mai mult,acest thread nu este pentru Fifa 11 ,ci pentru Fifa 11 ULTIMATE TEAM.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts