Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1146 of 1175 FirstFirst ... 146 646 1046 1096 1136 1144 1145 1146 1147 1148 1156 ... LastLast
Results 22,901 to 22,920 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22901 SP
    Junior Member heLLboy :x's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Nu e aia.
    LE. I stay corrected. Conform povestii, aceea este ordinea de joaca a god of war. Totusi exista si un fel de side-story ce se gaseste de pe la persiunile initiale de pe PS2. Eu as zice sa le joci dupa cum au aparut. Vol 1, vol 2, gow 3 si ascension.
    Asta intenţionam să fac, îţi mulţumesc de sfat.

  2. #22902 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    Voi cum reusiti sa accesati playstation store ? Mie nu imi intra nici pe RO nici pe UK ma redirectioneaza pe site-ul oficial playstation romania
    Si inca o intrebare, Am un ps3 super slim ( il tin pe orizontala pe o cutie, in laterale spate si fata circula aerul fara probleme) insa mi se pare ca se incinge destul de mult in partea blocului optic. Este vreo problema trebuie sa-i mut pozitia?

  3. #22903 SP
    Senior Member mark's Avatar
    La mine e rece, no problem.

  4. #22904 SP
    Member madskills's Avatar
    am cumpărat far cry 3 în tripla și îmi spune ca dacă vreau online sa intru sa descarc gratis uplay passport. Am intrat și îmi spune ca ma costa 7.99 £. Știe cineva care e faza?

  5. #22905 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Stie cineva cand o sa fie? sau daca deja exista, unde pot sa cumpar PSN card pentru account roman? Am cumparat Sly trilogy pentru PSVITA si episodul 3 numai in forma digitala pot sa downloadez, dar pe playstation store roman cand vreau sa activez voucherul, scrie ca codul deja era folosit, unde nici nu am folosit. Ceva pareri?

  6. #22906 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Pe bune?
    Attached Images Attached Images gta-v.jpg tekken-tag-2.jpg tekken.jpg

  7. #22907 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #22908 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De vreo doua zile
    PS Store Romania


    Mersi, nu am observat. Unele preturi sunt chiar bune, iar altele sunt exagerate. Ce pot sa zic, multumesc celor de la Sony ca au facut store dupa ce am plecat din tara. Cati ani m-am chinuit cu coduri cumparate de pe cdkeys si alte site-uri, iar acum vad stirea asta. De cate ori am patit sa nu primesc codul, security check, nebunii, m-au pus sa le fac poza la permis sau la buletin etc. Mai bine mai tarziu decat niciodata, bucurati-va de el ca eu nu mai am cum acum. . Sa curga RONIIII pe ps store Romania.

  9. #22909 SP
    Member AzFaust's Avatar
    @madskills trebuie sa ai un voucher cu un cod pentru online in carcasa jocului

  10. #22910 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Suport de harddisk pentru ps3 super slim gasesc in Media Galaxy, Altex, Emag etc? Sau trebuei comandat exclusiv de pe net. Merci anticipat. Fiind noob in ps3-uri, avand in vedere ca mi-am luat azi consola, contul sa il fac pe RO? Beneficiez de free games daca activez ps plus aici? Sau tot pe UK/US e sfant sa il fac, ca la xbox. Merci anticipat

  11. #22911 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Fa pe RO, vei beneficia de aceleasi lucruri ca si pe UK.

  12. #22912 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Dar e valid, inca nu era folosit. Acum era prima ora cand am vrut sa folosesc, dar nu merge. Dar sunt sigur ca la UK store functioneaza, dar nu vrea sa incerc acolo ca no sa pot copia jocul pe contul meu roman.

  13. #22913 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    @madskills trebuie sa ai un voucher cu un cod pentru online in carcasa jocului
    teoretic poate trebuia sa am. Practic nu am. Am doar un cartonaș pe care scrie în toate limbile sa intru în store sa downlodez GRATIS passportu. Și odată ajuns acolo îmi cere 7.99.Asa ceva nu am mai pățit. O sa iau legătură cu ăștia de la ubi, nu e normal ce se întâmpla. am intrat și în contul de uplay, nimic, nimic

  14. #22914 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Ce bull****, voucherele la RO store nu functioneaza. Nici la Sly trilogy, nici la Sly thieves in time si nici la LBP Vita( online pasd )

  15. #22915 SP
    Junior Member sKyb0y's Avatar
    salut
    ps3-ul meu a ramas blocat in update loop din cauza faptului ca wifiul / bluetoothul s-a stricat.
    am incercat sa fac update-ul pe hdd pe o consola functionala iar apoi am mutat hdd-ul pe consola stricata. din nefericire mi-a cerut din nou sa fac update.
    se poate face ceva?

  16. #22916 SP
    Junior Member Ionut Laurentiu's Avatar
    salut!!
    detin un ps3 super slim varianta de 12 GB si vreau sa cumpar un hdd...nici prea mare..nici prea mic...m-am gandit ca unul de 40 gb ar fii perfect..



    acest hdd , se potriveste la ps3?..din cate am inteles..cica..da..dar vreau sa fiu sigur..si astept o parere de la voi..
    multumesc!!

  17. #22917 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    se potriveste dar daca tot cheltui niste bani ia unul de 250 gb, 40 ti se duc imediat!

  18. #22918 SP
    Junior Member Ionut Laurentiu's Avatar
    pentru 20 lei care am dat pe el )...imi ajung..40GB

  19. #22919 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    credeam ca urmeaza sa faci achizitia. stii ca ai nevoie de aceas cusca speciala, altfel nu poti acomoda HDD-ul in ps3

  20. #22920 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Se gasesc oare bracketu ala la altex sau emag?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts