Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 368 of 1175 FirstFirst ... 268 318 358 366 367 368 369 370 378 418 468 868 ... LastLast
Results 7,341 to 7,360 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7341 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    sa strangi bani de un ps3 nou?

  2. #7342 SP
    Banned rocksteady's Avatar
    pot sa vad pe PS3 filme Dvix cu subtitrare?

  3. #7343 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  4. #7344 SP
    Junior Member mihai gru's Avatar
    nu stir nimeni daca se poate afla cate ore a fost folosit un ps3 ?????????

  5. #7345 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    o intrebare baietii si fete...am gasit sa fac un schimb intre un xbox 360 Elite si un Ps3 phat....80 Gb..si nu stiu ce sa fac ps3-ul numai are garantie
    xbox-ul are 2 ani ce imi recomandati?
    Multumesc anticipat


    Can greu sa strang 12 mil pe criza asta
    Nu stiu de ce unii nu pot lua decizii singuri pentru ei si au nevoie de parerile altora. Man is bunurile tale, fa cum crezi tu de cuvinta sau nu ai discernamant ?

    Quote Originally Posted by rocksteady View Post
    pot sa vad pe PS3 filme Dvix cu subtitrare?
    Da se poate, trebuie doar sa bagi subtitrarea in fisieru video. Cauta pe google sub2divx.

    Quote Originally Posted by mihai gru View Post
    nu stir nimeni daca se poate afla cate ore a fost folosit un ps3 ?????????
    Nu se poate.

  6. #7346 SP
    Member faby_67's Avatar
    prieteni am o intrebare pot folosi ps3 eye toy si la comp

  7. #7347 SP
    Member tsuby's Avatar
    Are cineva idee daca se vad cat de cat acceptabil jocurile pe un televizor cu tub?

  8. #7348 SP
    Junior Member Sin3D's Avatar
    Se vad destul de bine , dar la unele jocuri precum God of War 3 poti intampina probleme (la mine imaginea se vedea alb-negru) !

  9. #7349 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Ce headset imi recomandati?? Se merita mai mult cel oficial, adica diferentele dintre unul mai ieftin si cel de la sony sunt mari??

  10. #7350 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Sin3D View Post
    Se vad destul de bine , dar la unele jocuri precum God of War 3 poti intampina probleme (la mine imaginea se vedea alb-negru) !
    Se vede alb-negru din cauza ca jocul e Zona 1 adica NTSC. Incearca versiunea PAL.

    @tsuby: Nu se vede ca pe LCD, dar tot merita consola, pana la urma jocurile ne intereseaza.

  11. #7351 SP
    Junior Member mihai gru's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Nu stiu de ce unii nu pot lua decizii singuri pentru ei si au nevoie de parerile altora. Man is bunurile tale, fa cum crezi tu de cuvinta sau nu ai discernamant ?



    Da se poate, trebuie doar sa bagi subtitrarea in fisieru video. Cauta pe google sub2divx.



    Nu se poate.
    ok merci!auzisem de la cineva ca se poate....acum m am linistit ca am rupt meniul si n am gasit nimic..!!

  12. #7352 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @faby_67
    Da sefu se poate folosi. Am driverul, dar sincer in Vista mai crapa din cand in cand.

  13. #7353 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #7354 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Oricum o sa apara Resistance 3. lol

    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-din-greseala/

  15. #7355 SP
    Junior Member kebabagiu's Avatar
    salut!..da ti mi o parere va rog..chiar incepand de astazi...am intampinat o problema grava..nu mi se mai aprinde consola..cel putin..se aprinde cateva secunde..dupa care se stinge..singura iar ledul rosu..ramane intermitent..s o fii dus placa video?multumesc anticipat!

  16. #7356 SP
    Member oBL1O's Avatar

  17. #7357 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cel mai stupid update din cate am vazut pana acum. Banuiesc ca e din cauza la toata agitatia asta cu hackuitul PS3-ului din ultima vreme. Tot nu le justifica faptul.

  18. #7358 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    In 1 Aprilie...nu imi vine sa cred tot ce scrie ca se intampla in 1 Aprilie, poate ii doar o farsa.

  19. #7359 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Nu acum cati dintre voi chiar foloseati OtherOS-ul ? Mie nu mi se pare o decizie atat de proasa ca il scot atata timp cat , probabail vor introduce si alte features in acest viitor firmware. Oricum Linuxul pe ps3 nu era ceva foarte special , adica se comporta destul de prost din cauza restrictiilor de hardware ( GPU-ul functiona in modul 2D si din CPU era folosit doar PPU-ul , SPE-urile erau blocate din cate stiu ) din punctul meu de vedere OtherOS-ul era singura "spartura" din sitemul de securitate al PS3-ului asa ca e mai bine ca scot functia asta.

  20. #7360 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca era un update important era 3.3, nu 3.21. Asta il fac doar ca sa elimine functia Install Other OS, din motive de securitate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts