Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 546 of 1175 FirstFirst ... 46 446 496 536 544 545 546 547 548 556 596 646 1046 ... LastLast
Results 10,901 to 10,920 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10901 SP
    Junior Member Alucard's Avatar
    Quote Originally Posted by iradum View Post
    Dar ce ai facut de ti-au ban?
    De obicei se da pe o saptamana, doua, o luna, sau de tot .
    Codul e 8002A227 cumva?
    imi zice u cant use playstation network on this account cand vreau sa dau sign in
    codu ii 8002A231

    ---------- Post added 25-01-2011 at 05:55 PM ----------

    Quote Originally Posted by iradum View Post
    Dar ce ai facut de ti-au ban?
    De obicei se da pe o saptamana, doua, o luna, sau de tot .
    Codul e 8002A227 cumva?
    am aflat lol banned 7 zile lol

  2. #10902 SP
    Member s0whaT's Avatar
    De unde downloadez o tema pt ps3 ?
    Am intrat pe store dar astia n au niciun punct de filtrare

  3. #10903 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La Other Media gasesti. Acolo sunt teme, teme dinamice, teme premium etc...

  4. #10904 SP
    Member s0whaT's Avatar
    mersi bro , m-ai scos din ceata .. Debia l am luat cumparat si sunt c am ametit..

  5. #10905 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Inseamna ca ps3-ul nu cunoaste diacritice.
    Serios? Si cum le "vede" prin ps3 media server? Ca la mine i-am dat setarea cp1250 la media server si arata si diacritice

  6. #10906 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Serios? Si cum le "vede" prin ps3 media server? Ca la mine i-am dat setarea cp1250 la media server si arata si diacritice
    Nu am spus ca sigur asta este problema, mi-am dat doar cu parerea.

  7. #10907 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar

    salut

    desi am mai pus o astfel de intrbare acum ceva timp.... as dorii sa stiu cele mai bune site-uri de unde sa cumpar jocuri?... ramane Cheap DVDs, Blu-ray, Games - Free UK delivery | TheHut.com cel mai bun? sau mai sunt si altele mai avanatajoase? multumesc si astept un raspuns....

  8. #10908 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    desi am mai pus o astfel de intrbare acum ceva timp.... as dorii sa stiu cele mai bune site-uri de unde sa cumpar jocuri?... ramane Cheap DVDs, Blu-ray, Games - Free UK delivery | TheHut.com cel mai bun? sau mai sunt si altele mai avanatajoase? multumesc si astept un raspuns....
    Zawi,Shopto,Amazon,Videogamesplus

  9. #10909 SP
    Member maravela's Avatar
    Salutare

    Stie cineva cum si daca se poate selecta calitatea imaginii pe youtube din browserul de PS3?

    Am tot incercat si cautat dar nu am gasit nimic, parca este blocata pe 240p.

    Exista posibilitatea macar la 480p?

    Multumesc.

  10. #10910 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Salut Tuturor. Am achizitionat de curand un Ps3 si a venit vremea sa incerc si eu un pic de gaming online. Inainte de toate, mentionez ca nu sunt foarte priceput in cele ale ps-ului...desi am avut un xbox 360(neavand nici o problema cu el single/multi). Am incercat sa ma conectez cu uncharted 2, gran turismo 5 la multiplayer si nu merge. Imi da eroare..nu se poate conecta la "server" . Net-ul merge. Sunt conectat, intru pe browser(google...youtube...orice), intru pe play station home si toate cele...DAR la jocuri pur si simplu nu merge. Am internet de la Romtelecom prin modem. Am modem ZXDSL 931CII , abonament Romtelecom VDSL 20/mbps . Conectez ps-ul prin cablu la unul din porturile LAN de la 1-3. Ziceti-mi ce setari m-ar putea bloca si sa nu imi mearga. Accont-ul de multi este facut pe UK, la inceput am facut unul pe RO si nu mergea nimic de la playstation. Si am facut unul pe UK, unde nu am nici o problema(in afara de cea mentionata de mai sus). Va rog sa aveti binevointa de a-mi raspunde si a ma ajuta...caci eu am incercat mai toate posibilitatile si nici un rezultat. Multumesc!

  11. #10911 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    salut am si io o nelamurire ca atunci cand vreau sa ma joc online fifa, gta, motor storm, imi apare un update de 1.06 si daca-l ignor nu ma lasa sa ma joc online.ce treb sa fac?

  12. #10912 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai ca sa joci online trebuie sa faci update, daca nu faci update nu te joci online.

  13. #10913 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    salut am si io o nelamurire ca atunci cand vreau sa ma joc online fifa, gta, motor storm, imi apare un update de 1.06 si daca-l ignor nu ma lasa sa ma joc online.ce treb sa fac?
    pai de ce nu-l faci? probabil pentru ca e mandatory

  14. #10914 SP
    Junior Member trojan's Avatar
    Salut am un ps3slim 320gb cumpărat din Italia , la inceput am folosit un hd wd extern 300gb USB 2.0 am pus pe el numai jocuri, acest hd a cedat si am cumpărat altu wd book esential 1tb USB 3.0, USB 3.0 e la intrarea in rack , usb2.0 e la celalat capăt , problema e ca am dat format fat32 la hardu nou am pus jocurile pe hd dar nu mi le vede , a mai �nt�mpinat cineva asemenea problema? No recunoaşte 3.0 USB sau din cauza formatului ,am formatat cu un program special pt hd de peste 500 gb

  15. #10915 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Salut Tuturor. Am achizitionat de curand un Ps3 si a venit vremea sa incerc si eu un pic de gaming online. Inainte de toate, mentionez ca nu sunt foarte priceput in cele ale ps-ului...desi am avut un xbox 360(neavand nici o problema cu el single/multi). Am incercat sa ma conectez cu uncharted 2, gran turismo 5 la multiplayer si nu merge. Imi da eroare..nu se poate conecta la "server" . Net-ul merge. Sunt conectat, intru pe browser(google...youtube...orice), intru pe play station home si toate cele...DAR la jocuri pur si simplu nu merge. Am internet de la Romtelecom prin modem. Am modem ZXDSL 931CII , abonament Romtelecom VDSL 20/mbps . Conectez ps-ul prin cablu la unul din porturile LAN de la 1-3. Ziceti-mi ce setari m-ar putea bloca si sa nu imi mearga. Accont-ul de multi este facut pe UK, la inceput am facut unul pe RO si nu mergea nimic de la playstation. Si am facut unul pe UK, unde nu am nici o problema(in afara de cea mentionata de mai sus). Va rog sa aveti binevointa de a-mi raspunde si a ma ajuta...caci eu am incercat mai toate posibilitatile si nici un rezultat. Multumesc!
    Poate te ajuta ceva info de pe aici PlayStation� Community Forums: NAT Type 2 Tutorial

  16. #10916 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    iti recomand sa incepi sa cumperi jocuri. next...

  17. #10917 SP
    Member Mircea's Avatar
    Si eu iti recomand acelasi lucru ca Andrewqp.Lasati naibii stickurile alea si cumparati jocuri sh ca sunt ok la pret.

  18. #10918 SP
    Junior Member MouseCriss's Avatar
    Am si eu o intrebare, am copiat o salvare la Sports Championship de pe un PS3 si un cont al unor amici si am venit si am copiat-o si pe PS3-ul de acasa insa nu imi recunoaste salvarea. Eu am jocul din US iar al lor este din EU sau este vorba de userii diferiti de pe care s-a jucat ? Am fost cu el la alt amic care avea jocul tot din EU si lui i-a dat in joc o optiune sa importe salvarile insa la final am constatat ca de fapt i-a sters lui progresul si l-a adus la 0. Stie cineva vreo solutie ?

    Ms.

  19. #10919 SP
    Member Mircea's Avatar
    Salvarile nu sunt transmisibile de la un cont la altul (cont de ps3, nu online).Daca iti faci 2 conturi pe acelasi ps3 nu poti transmite nici in acest caz salvarile de la un cont la altul

  20. #10920 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    De unde downloadez o tema pt ps3 ?
    Am intrat pe store dar astia n au niciun punct de filtrare
    All PS3 Themes
    PS3 Themes � #1 Resource for PS3 Themes
    Best PS3 Themes - The Best, Free, Sony Playstation 3 Themes

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts