Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 844 of 1175 FirstFirst ... 344 744 794 834 842 843 844 845 846 854 894 944 ... LastLast
Results 16,861 to 16,880 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16861 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Inca ceva:ce inseamna chestia de mai jos.Prietenul de la care am imprumutat jocul (F1 2011) l-a cumparat de la altex.Exista vreo diferenta de content sau ce...
    Attached Images Attached Images 2012-05-09-10.30.36.jpg

  2. #16862 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Chestia insemnand:NOT FOR SALE IN THE UK

  3. #16863 SP
    Member stefipsy's Avatar
    )))

  4. #16864 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Inca ceva:ce inseamna chestia de mai jos.Prietenul de la care am imprumutat jocul (F1 2011) l-a cumparat de la altex.Exista vreo diferenta de content sau ce...
    Stie cineva?

  5. #16865 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu e nici o diferenta, doar ca e "Not for sale in the UK".

  6. #16866 SP
    Member Hazer's Avatar
    Stie cineva de unde pot lua un cablu component pentru PS3 ieftin? Ma mai duc pe la un prieten cu PS3-ul si nu are HDMI la TV. Sau exista oare vreo alta alternativa dat fiind faptul ca TV-ul lui n-are decat VGA si Component.

    M-ar interesa in special un magazin din Bucuresti pentru ca am nevoie repede de el si nu-mi pasa daca e original sau nu.

  7. #16867 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cea mai buna alternativa este componentul, incearca Altex, DOMO, Diverta, Flanco

  8. #16868 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Intrebare de barajs3-ul are wifi incorporat sau trebuie cumparat adaptor la Xbox360?

  9. #16869 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    raspuns de baraj: de ce crezi ca ai avea nevoie de adaptor la xbox360?

    Si acum un raspuns pe care probabil il cautai insa ai pus intrebarea un pic fara sens. PS3-ul da are WiFi incorporat si nu trebuie niciun fel de adaptor. De altfel XBOX Slim are WiFi incorporat! doar Phat-ul de la Xbox 360 are nevoie de adaptor WiFi.

    ---------- Post added 11-05-2012 at 10:57 AM ----------

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Stie cineva?
    Diferenta este ca DLC-urile de UK nu vor functiona cu varianta aia de disc. desi este zona 2, nu poti folosi DLC-uri de Uk.

  10. #16870 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    E vreo diferenta intre cablul HDMI 1.3 si 1.4 in ceea ce priveste calitatea rularii jocuriilor 3D ?

  11. #16871 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    din perspectiva PS3 si 3D, NU este niciun fel de diferenta.
    versiune 1.4 (fata de 1.3) vine cu capabilitatea de ethernet si un plus de viteza atunci cand se ruleaza un flux dublu de 1080p direct de pe bluray...ori ceva asemanator, aici intervine partea 3D dar numai in conditiile date, flux dublu de 1080P, lucru de care un PS3 nu este capabil, ori jocurile nu fac treaba asta!

    cu 1.3 poti rula orice continut 3D, cu flux dublu si 720P, lucru care iar nu stiu daca vreun joc il face...

    1.4 mai are un canal audio pe intoarcere (Return Audio Channel) - dar nu ai nevoie..

    In conlcuzie: daca diferenta de pret este mica, atunci mergi pe varianta mai noua de cablu! iar daca esti constrans de buget, poti lua linistit si 1.3

  12. #16872 SP
    Member Hazer's Avatar
    Exista vreun site sau vreun loc de unde pot cumpara Network Pass separat? Banuiesc ca direct de pe PSN nu este posibil.

  13. #16873 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    De pe PS Store.

  14. #16874 SP
    Member faxiu's Avatar
    Dupa ce il incarci cu un card prepaid. De pe multele situri.

  15. #16875 SP
    Junior Member dumi71's Avatar

    Ajutor problema conectare cont nou PlayStation�Network

    Salut am si eu o rugaminte mare la voi.De curind am cumparat un Ps 3 la mana a 2-a si nu pot sa ma loghez cu contul meu nou facut pe PlayStation�Network UK.
    De fiecare data cind incerrc nu ma lasa sa ma conectez,dar cu contul vechi al fostului propietar merge.O solutie cineva?Trebuie cumva sa formatez hardul?Va multumesc anticipat.
    Aceasta eroare o primesc:
    you cannot sign in another user's sign in ID {email address}
    are careva idee de ce?

  16. #16876 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Trebuie sa creezi user nou pe consola pentru alt cont de PSN. Fiecare user de pe consola nu poate avea decat un cont PSN.


  17. #16877 SP
    Junior Member dumi71's Avatar
    am incercat dar nu puteam ca de fiecare data nu ma lasa sa bag datele mele de logare....Oricum multumesc,pina la urma am dat format la tot sistemul si restore default.....am reusit!Multumesc.

  18. #16878 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cand ai dat format si restore default ai sters userul existent.
    Q: My PlayStation�Network account will be eliminated by the Formatting?
    R: No, (if is 'Settings - System Settings - Format Utility', will not eliminated from the PS3. If you want Deleted your account of the PS3 go to 'Settings - System Settings - Restore Default Settings')

  19. #16879 SP
    Banned asperas's Avatar
    Salut,am o intrebare:se mai poate face ceva in caz de corupt save data in cazul unui joc care are doar functia de autosave data like(demons soul, dark souls..)?intreb deoarece pur si simplu consola s stins singura in timp ce rula jocul si cred ca era in timp ce aparuse iconita de autosalvare dar nu stiu sigur?Am facut apoi acea chestie cu rebuilld database din recovery menu dar fara vreo rezolvare..multumesc!

  20. #16880 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nasol...nu stiu daca mai poti recupera ceva din progres. am mai auzit de treaba asta si pana acum nu s-a gasit rezolvare. daca eset totusi ceva...eu nu am aflat.
    Din cauza asta e bine sa ai un UPC, chiar si unul ieftin legat la PS3...te scoate din rahat in cazurile de fata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts