Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 1175 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 212 612 1112 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2221 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Se filmeaza cumva E3-ul.?Adica il putem vedea undeva?
    Anul trecut a fost pe destul de multe siteuri( IGN, Gamespot etc)

  2. #2222 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    acum e pachet cu Killzone 2 la Altex/Media Galaxy
    cand l-am cumparat eu era pachet cu Resistance 2 sau Movie Edition [filmul 300 + telecomanda]
    L-am luat pe acesta din urma...pe urma am regretat..dar nha...astept sa mai scada pretul la resistance 2 pe thehut/amazon
    mai poti gasi, dar e cu ata rosie cusuta situatia, si pe aici pe forum sau pe okazii la vanzare ps3-uri...dar ce e nou stii ca e nou..+ garantie..

  3. #2223 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    pe shopto bundle cu Killzone 2 te ajunge la 15-16 mil,depinde de cursul lirei

  4. #2224 SP
    Junior Member Alex123's Avatar
    Salut am si eu o problema as spune eu grava am un PS3 din Canada de 160gb si nush ce sa intamplat ca de la o vreme cand bag un cd cu joc in el face niste dungi pe tv si incepe sa amestece culorile :-o am verificat fiecare joc in parte pe alt PS merg,am bagat PS3 meu pe un alt TV deoarece ma gandeam ca o fi de la TV si aceeasi problema ...am luat un cd cleaner am incercat si cu ala si tot nimic va rog HELP nush ce sa mai fac ...Multumesc antcipat

  5. #2225 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mai bine iei din Romania. Pentru o diferenta de 200-300 ron nu merita sa risti. Chiar daca PS3urile nu prea au probleme, dar totusi e bine sa ai garantie.

  6. #2226 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    am o intrebare mai newbie..insa nu m-am lovit pana acum de aceasta problema
    PSN id-ul meu e de US si toate jocurile mele sunt zona 2
    cum as putea sa imi cumpar pack-uri pentru ele ..fara sa imi schimb id-ul sau sa nu imi pierd trofeele..sa o iau de la capat etc etc
    daca imi mai fac un id de uk si il folosesc doar la cumparat packuri..pot sa joc totul cu tot cu packuri din userul cu id-ul de US? sau o alta metoda mai ok?

  7. #2227 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    am o intrebare mai newbie..insa nu m-am lovit pana acum de aceasta problema
    PSN id-ul meu e de US si toate jocurile mele sunt zona 2
    cum as putea sa imi cumpar pack-uri pentru ele ..fara sa imi schimb id-ul sau sa nu imi pierd trofeele..sa o iau de la capat etc etc
    daca imi mai fac un id de uk si il folosesc doar la cumparat packuri..pot sa joc totul cu tot cu packuri din userul cu id-ul de US? sau o alta metoda mai ok?
    Nu poti cumpara de pe UK decat prin intermediul lui RobertDinu. Din ce stiu poti juca jocuri Pal cu addonuri Pal pe cont de US

  8. #2228 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    faci cont pe UK. vb cu robert pt alimentare, iei addon, instalezi si joci de pe contul tau.

    eu joc pe cont de ro si iau content de pe US si UK fara probleme.

    cheers

  9. #2229 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    am intles..deci imi fac inca un cont de uk...il incarc prin robertdinu si pe urma cumpar cu el...
    thanks

  10. #2230 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Probleme cu blocul optic.Iti recomand sa te duci la Donely,sa vada el despre ce e vorba.

  11. #2231 SP
    Member Cata25's Avatar
    Aici poți da de Donely.
    Dacă e vorba de bloc optic defect văd că te-ar duce la 400 ron.
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Preturi SERVICE / SERVICII - in pret este inclusa si manopera:
    ▪ Inlocuire bloc optic PS3 = 400 ron
    Contact:
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Date de contact:
    Telefon: 0722.766.149 | YM: doncorleony | [email protected]

  12. #2232 SP
    Member sentyno's Avatar
    Mersi de raspunsuri guys
    PS : Q sa ma anunti si pe mine cand va aduce gameshop`ul ps3`uri, asta daca se va intampla in viitorul apropiat .

  13. #2233 SP
    Junior Member crotzo's Avatar
    Sal, neplaceri mari nu am prea avut cu ps3-ul decat ca mi-a crapat blocul optic dupa cateva luni dar s-a rezolvat prin inlocuirea in garantie a consolei, ma cam supara cea noua ca se tureaza ca un aspirator dupa un timp la unele jocuri . Cea veche a functionat ireprosabil si fara nici un zgomot in vara trecuta la temperaturi de peste 45 de grade inghesuita fiind aproape de perete. Alta problema ar fi ca am un mic lag cand sunt conectat pe wireless la router, pe cablu funtionand ok, daca se poate remedia cumva as fi recunoscator pentru sfat.

  14. #2234 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    sigur, eventual ti-l aduc la usa .. ori daca vrei dau o tura prin Bucuresti sa-ti gasesc una cit mai ieftina posibil (eventual gratis) si cu o maimuta bonus sa-ti maseze inteligentul

  15. #2235 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Joia viitoare, pe 21 mai, vom avea parte de un nou update (1.21) pentru aplicatia HOME. Cateva lucruri noi care vor aduce acest update:
    iar au uitat sa treaca in lista Bug fixes:
    Patch v1.xx

    Bug fixes
    Fixed a bug that cause to not allow connections from Romania

  16. #2236 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Deci pana la urma merge pe GH / RB sa il joci cu tobe electronice . Asa cel putin pare din acest filmulet .

  17. #2237 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Exista posibilitatea de a adauga un extra fan la ps3? Ma gandesc ca intern nu exista doar ceva in exterior. Vine vara si nu vreau sa se incinga fiindca in iulie expira garantia. Daca are cineva asa ceva va rog sa-mi spuneti daca merita...

  18. #2238 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Coolere PS3
    nu stiu daca foloseste cineva dar poate gasesti ceva impresii macar la un model din cele de acolo

    cheers

  19. #2239 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    repet: ce am citit/vazut sunt modificate si legate la un controller drums. acum mai departe tryt it

  20. #2240 SP
    Member Catallin's Avatar
    Dupa ce incepe sa faca artefacte si tot felul de minuni consola e pe drumul de adio. Stiu de la un prieten, i-a facut asa de cateva ori dupa care i se bloca, dupa care ii dadea drumul si se bloca instant. E ceva pe la sistemul de racire cred. Cooler de PS3 la fel am vazut si exceptand zgomotul, altceva nu face.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts