Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 512 of 1175 FirstFirst ... 12 412 462 502 510 511 512 513 514 522 562 612 1012 ... LastLast
Results 10,221 to 10,240 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10221 SP
    Member slabunator's Avatar
    tema clasica XMB setata pe default afiseaza la intamplare tot felu de culori care nu-s in lista de optiuni. ii un rosu intunecat pe care vreau sa-l pun ca main theme, stie cineva cum se selecteaza?

  2. #10222 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cum v-ar placea un SSD pe PS3? Poate careva dintre voi chiar are si ar putea impartasi niste impresii. Am auzit ca se misca foarte rapid consola chiar si in meniu, in GT5 ar fi superb.

  3. #10223 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Volanele cu USB merg pe PS3 ?!

    Sau doar unele speciale?

  4. #10224 SP
    Member maweryck's Avatar
    BRINK vad ca nu apare in schema

  5. #10225 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    BRINK vad ca nu apare in schema
    nu inseamna neaparat ca nu o sa apara. La schema aia lipseseste si Twisted Metal si FF XIV care sigur vor aparea la anu da nu stim in ce perioada. De asemenea cred ca puteau sa puna si FF Versus XIII si multe altele care momentan imi scapa.

    Oricum anul 2011 o sa fie unu bun pt gameri si unu f bun pt posesorii de ps3 (atatea exclusive-uri sa se lanseze intr-un singur an...pfff si foarte multe sunt must-have-uri). De unde dom`le atatia bani si atata timp liber?

  6. #10226 SP
    Member stefi's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Niciodata, vor lansa insa jocuri de tip "Collection".
    Ma surprinde, si in acest caz, ca Darksiders a castigat la fantasy game. A primit note mai mici decat God of War 3 sau Bayonetta.
    pai si pe ps3 40 gb de ce mergeau?

  7. #10227 SP
    Junior Member n3r0's Avatar
    Quote Originally Posted by stefi View Post
    pai si pe ps3 40 gb de ce mergeau?
    Pentru ca ps3 era nou si nu erau prea multe jocuri pentru el. Asa ca l-au facut compatibil cu jocurile de ps2 pana si-a format o librarie solida de jocuri proprii.

  8. #10228 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by stefi View Post
    pai si pe ps3 40 gb de ce mergeau?
    wrong. doar ps3 de 60 gb si ps3 de 80 gb NTSC aveau backward compatibility .

  9. #10229 SP
    Member BatsBike's Avatar
    merg pe USB,cum sa nu,dar sa fie compatibile PS3 ... vezi pe altex,domo sau media galaxy(site) ... acolo sunt ceva volane ... p`acolo ma invart si yo de unul dar,inca,nu m`am hotarat ...

  10. #10230 SP
    Senior Member mark's Avatar
    How about my post?

  11. #10231 SP
    Junior Member robert_11's Avatar
    Cine ma lumineaza si pe mine in legatura cu zonele astea la jocuri? Am vazut ca tot pomeniti ca nu stiu ce joc e din zona 2. Ce semnifica asta?

  12. #10232 SP
    Member freezy's Avatar
    Zona 1 - USA
    Zona 2 - Europa
    Zona 3 - Asia

    Pe consola merge orice fel de zona dar conteaza atunci cand vrei sa iei DLC-uri.
    Daca ai un joc care e zona 1 de ex, trebuie sa iei DLC de pe PSN US
    Ca sa vezi ce zona este jocul, te uiti pe spatele carcasei, jos iar acolo ai sa vezi cifra 1, 2 sau 3.

  13. #10233 SP
    Junior Member robert_11's Avatar
    Si acum zi-mi ce-s alea DLC.

  14. #10234 SP
    Member freezy's Avatar
    DLC = DownLoadable Content

  15. #10235 SP
    Junior Member robert_11's Avatar
    Acum am priceput. Merci frumos pt lamuriri.

  16. #10236 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    merg pe USB,cum sa nu,dar sa fie compatibile PS3 ... vezi pe altex,domo sau media galaxy(site) ... acolo sunt ceva volane ... p`acolo ma invart si yo de unul dar,inca,nu m`am hotarat ...
    Tot n-ai raspuns la intrebare. Pai normal ca alea ps3 merg pe usb, ca doar nu se conecteaza prin hdmi. Intrebarea era, orice (sau macar majoritatea) volan usb merge pe ps3?

  17. #10237 SP
    Member BatsBike's Avatar
    chiar in prima fraza am raspuns la intrebare ... orice volan USB care este COMPATIBIL PS3(doar n`o sa fie USB dar compatibil only PC) ...

  18. #10238 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Daca iau Uncharted 2 GOTY ,dau redeem la codul ptr DLC si dau contul si parola unui prieten care are de asemenea Uncharted 2 si isi downloadeaza si el DLC-urile,putem juca in acelasi timp MP cu DLC active ?
    P.S.Stiu ca jocurile trebuie sa fie aceiasi zona.

  19. #10239 SP
    Member freezy's Avatar
    Din cate am inteles din intrebarea ta, vrei sa descarci DLC-urile apoi pe contul tau vrei sa intre un prieten si sa descarce aceleasi DLC-uri cu acelasi cod...pai nu prea merge lucrul asta, daca ai descarcat o data un DLC nu-l mai poti descarca si a doua oara, in momentul in care folosesti acel cod nu-l mai poti refolosi.
    Daca am inteles gresit intrebarea ta, corecteaza-ma.

  20. #10240 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    salutare am si eu o problema cu psn nu pot sa ma loghez imi da eroarea 80710092, am cautat pe net si lumea spune ca trebuie resetat routerul, eu nu am router sunt pe conexiune wired

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts