Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1143 of 1175 FirstFirst ... 143 643 1043 1093 1133 1141 1142 1143 1144 1145 1153 ... LastLast
Results 22,841 to 22,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22841 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabriell19 View Post
    Buna, am si eu o problema cu maneta de ps3. Cand joc fifa tot timpul imi suteaza, paseaza,centreaza la maxim cand eu doar ciupesc putin butoanele si nu inteleg de ce...mai am o maneta care nu face la fel ...vreau sa stiu si eu de ce si cum pot rezolva problema.
    Am avut si eu problema asta cand am jucat demo la FIFA 2014.

  2. #22842 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Salutare si bine v-am gasit...
    Urmeaza sa cumpar ca si cadou de Craciun pentru fi-miu o consola PS3 Slim 500 GB. As dori sa stiu care sunt pasii pe care trebuie sa ii parcurg "during first use". Ma refer la contul de PSN, setari de NAT, alte setari pe care trebuie sa le fac, etc.
    Am rasfoit putin internetul dar nu am reusit din pacate sa gasesc o informatie de incredere si condensata intr-un singur loc.

    O sa cumpar si vreo 2 jocuri pe DVD de la Altex si probabil un card de subscription pentru 90 zile sa vad ce si cum.
    Acestea fiind spuse si sperand ca nu am pus o intrebare nepotrivita cu topic-ul va multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre.

    P.S. Nu stiu daca are relevanta dar consola o "cumparata" printr-un card de fidelitate a unui lant hotelier si cred ca este facuta pentru piata din UK deoarece am inteles ca de acolo imi va sosi.

  3. #22843 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Salut, sunt region free, deci poţi face cont şi pe US pe care ţi-l si recomand, paritatea diferă, 60$ vs 60£.

    Cauţi o adresă din US, Alaska am înţeles că nu se plătesc taxe, creezi o adresă de email pe us, nu contează ce fel de (yahoo, google, msn) te inscri cu adresa email şi adresa de la un hotel din US Alaska sau orice altceva, la înscriere îţi cere un cod poştal şi o prescurtare a statului, AK am impresia că este pe Alaska.

    Plusul si cardurile valorice le găseşti pe amazon său prin Robert Dinu, CD Keys nu stiu dacă au şi pe US.

  4. #22844 SP
    Junior Member Lazarus's Avatar
    Salut! Am un ps3 super slim de 12 gb si din pacate nu-mi merg anumite jocuri gen GTA5, Assassin`s Creed 1. Vreau sa imi cumpar un hard, dar nu stiu exact de care si daca mai trebuie sa cumpar altceva pe langa. Va rog ajutati-ma. Multumesc

  5. #22845 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Daca imi fac cont de US nu va fi o incompatibilitate cu jocurile cump. din RO? Eu ramasesem cu impresia ca tb. cont de UK.
    Multumesc.



    ---------- Post added 14-11-2014 at 17:24 ----------

    Quote Originally Posted by Lazarus View Post
    Salut! Am un ps3 super slim de 12 gb si din pacate nu-mi merg anumite jocuri gen GTA5, Assassin`s Creed 1. Vreau sa imi cumpar un hard, dar nu stiu exact de care si daca mai trebuie sa cumpar altceva pe langa. Va rog ajutati-ma. Multumesc
    Tb cumparat si un suport special de hdd. Aveau la Altex.

  6. #22846 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by ~bella~ View Post
    Daca imi fac cont de US nu va fi o incompatibilitate cu jocurile cump. din RO? Eu ramasesem cu impresia ca tb. cont de UK.
    Multumesc.



    ---------- Post added 14-11-2014 at 17:24 ----------



    Tb cumparat si un suport special de hdd. Aveau la Altex.
    Nu, vor merge, doar dlc sunt pe zone.

  7. #22847 SP
    Junior Member Lazarus's Avatar
    Tb cumparat si un suport special de hdd. Aveau la Altex.[/QUOTE]

    Poti sa imi zici exact cum se numeste suportul? Si ce hdd ar trebui sa imi cumpar? Te rog!

  8. #22848 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  9. #22849 SP
    Junior Member Lazarus's Avatar
    Au stoc epuizat...

  10. #22850 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Salut, sunt region free, deci poţi face cont şi pe US pe care ţi-l si recomand, paritatea diferă, 60$ vs 60£.

    Cauţi o adresă din US, Alaska am înţeles că nu se plătesc taxe, creezi o adresă de email pe us, nu contează ce fel de (yahoo, google, msn) te inscri cu adresa email şi adresa de la un hotel din US Alaska sau orice altceva, la înscriere îţi cere un cod poştal şi o prescurtare a statului, AK am impresia că este pe Alaska.

    Plusul si cardurile valorice le găseşti pe amazon său prin Robert Dinu, CD Keys nu stiu dacă au şi pe US.
    -de ce trebuie sa imi fac o adresa noua de email?

    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu, vor merge, doar dlc sunt pe zone.
    -asta inseamna ca la un joc cumparat din RO, pe DVD sa spunem, nu pot beneficia de DLC din PSN store daca am cont de US?..am inteles ideea sau...

    Multumesc si scuze de intrebari multiple.

  11. #22851 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Daca ai cont de US si joc din Europa, nu poti sa folosesti DLC. Jocul trebuie sa fie aceeasi zona cu DLC.

  12. #22852 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Asadar, pentru a nu avea niciun fel de problema, chiar daca sunt costurile mai mari, trebuie sa am un cont de UK. Corect?

    Multumesc.

  13. #22853 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Corect


    Cheers

  14. #22854 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Stie cineva un mod bun de a inregistra gameplay-ul de pe PS3 fara costuri prea mari? Am tot cautat pe youtube fel si fel de tutoriale, dar in unele apar niste aparate pe care le vad pentru prima data. Am vrut sa cumpar un EasyCap, dar am vazut ca nu inregistreaza in HD. Am mai gasit o alta solutie in acest videoclip, dar nu stiu ce sa zic:

    E vorba de un software ce trebuie pus pe un stick USB si apoi introdus in PS3. A incercat cineva metoda asta?

  15. #22855 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Îți trebuie o placa de captura, orice altceva e slab calitativ.

  16. #22856 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    FW 4.66 este live.Si este mandatory.

  17. #22857 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  18. #22858 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Cine stie daca s-a facut store pt Romania?

  19. #22859 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogditza View Post
    Cine stie daca s-a facut store pt Romania?
    Din cate stiu , nu este store pe Romania.

  20. #22860 SP
    Junior Member sieusuntro's Avatar
    Nu s-a facut , am eu un cont pe Romania si nu merge ps store

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts