Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 1175 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 633 1133 ... LastLast
Results 2,641 to 2,660 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2641 SP
    Member Witchalok's Avatar
    @ istrategie: Se strica si fara sa bagi in el discuri zgariate sau pline de praf. Se poate intampla oricui, nu te poti astepta ca toate consolele sa fie fara nici un defect.
    Insa ai dreptate cu privire la grija fata de ce discuri bagi, n-are cum sa strice sa fi grijuliu cu ele.

  2. #2642 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Categoric, imi aduc aminte de vremurile cand il jucam pe ps1.
    L-am luat si eu de ieri. Chiar ca merita. M-am speriat dupa ce am vazut cum arata Resident Evil si din cauza asta am intrebat, dar asta chiar e joc beton!

  3. #2643 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Aveti idee daca un joc luat de la cineva de pe cont(sharuit) mai poate fi sharuit odata de cel care a tras de la primul? ex: eu sa trag de la un prieten care a luat jocul de la un alt prieten
    Cheers!

  4. #2644 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu Iti dai seama ce pierderi financiare ar avea Sony ... Cel care l-a cumparat il poate imparti la inca 4 prieteni . Deci cu el 5 . Cei 4 prieteni , nu pot imparti la randul lor mai departe . That's the way it is .

  5. #2645 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Ok, multumesc mult @Studentul pentru raspuns Sunt inca incepator si mai greu pana aflu ce misca in materie de noua generatie de console. A fost cam rapida trecerea de la PS2 la PS3

  6. #2646 SP
    Member Cata25's Avatar
    Dar treabă cu �mpărțitul cum merge?
    1. Dacă dai sloturile la 4 prieteni și ei downloadează jocul de exemplu, poți apoi să le ștergi slotul și să i-l dai altcuiva? Adică p�nă la urmă ar fi aceiași chestie pe care a explicat-o Studentul.
    2. Să zicem că ai 3 jocuri cumpărate de pe PSN. Dacă vrei să faci schimb cu cineva, atunci c�nd �i dai slotul, i-l dai pe cont (el put�nd downloada toate cele 3 jocuri) sau pe joc (el put�nd lua doar jocul respectiv, și nu pe celelalte).
    3. Am �nțeles că sunt unele jocuri care au un fel de protecție cu 24 de ore, și nu le poți juca dec�t la o zi după ce l-a jucat cel căruia i-ai dat jocul. Cum stă treaba?

    Aștept răspunsuri

  7. #2647 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    2.da,cui ii dau contul paote lua tot ce ai..eu am vazut in lista la studentul high velocity bowling,red baron,insa bineinteles ca nu am indraznit sa le iau.

  8. #2648 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ziceti-mi si ma vog cat mai repede posibil daca PS3 are in spate ierie optica pe langa cablul HDMI sau nu neaparat optica si stereo.

  9. #2649 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Ziceti-mi si ma vog cat mai repede posibil daca PS3 are in spate ierie optica pe langa cablul HDMI sau nu neaparat optica si stereo.
    ps3 rear view - C?utare Imagini Google
    Attached Images Attached Images 41748.jpg

  10. #2650 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Dar treabă cu �mpărțitul cum merge?
    1. Dacă dai sloturile la 4 prieteni și ei downloadează jocul de exemplu, poți apoi să le ștergi slotul și să i-l dai altcuiva? Adică p�nă la urmă ar fi aceiași chestie pe care a explicat-o Studentul.
    2. Să zicem că ai 3 jocuri cumpărate de pe PSN. Dacă vrei să faci schimb cu cineva, atunci c�nd �i dai slotul, i-l dai pe cont (el put�nd downloada toate cele 3 jocuri) sau pe joc (el put�nd lua doar jocul respectiv, și nu pe celelalte).
    3. Am �nțeles că sunt unele jocuri care au un fel de protecție cu 24 de ore, și nu le poți juca dec�t la o zi după ce l-a jucat cel căruia i-ai dat jocul. Cum stă treaba?

    Aștept răspunsuri
    1. Slotul poate fi recuparat doar daca cel caruia i l-ai dat isi dezactiveaza consola de pe acel cont. Pentru a-si dezactiva consola si a-ti da slotul inapoi, respectivul se duce in XMB la sectiunea Playstation Network - Account Management - System Activation - PS3 System - Game - Deactivate System in timp ce este logat pe contul tau.
    2. Ti-a raspuns Walkman.
    3. Din cate stiu eu, doar Warhawk si GT5 Prologue au aceasta protectie; restul jocurilor pot fi jucate simultan pe toate cele 5 conturi.

  11. #2651 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Inca ceva, se poate conecta ps3 la hdmi dar sa am sunet prin AV? sau eventual un converter de la sunetul optic>stereo exista?

  12. #2652 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    se poate face asa. video iese prin hdmi si sunet prin cablul de av. pt stereo nu ai nevoie de optic, pt ca ai cablul din dotare

  13. #2653 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    post-apocalypse style
    Attached Images Attached Images 2ah7ig7.jpg 2cnjev7.jpg 2up626q.jpg

  14. #2654 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    wow ce tare poate sa fie de unde la-i luat si cat ai dat?

  15. #2655 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    post-apocalypse style
    Steampunk, ce tare e!
    Problema ar fi sa nu se potriveasca cu mobila.

  16. #2656 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Bioshock style..

    PS: e al tau focus?

  17. #2657 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    vreau si eu vreu si eu...mai sunt si altele in genu?

  18. #2658 SP
    Manager paul's Avatar
    E un mod facut de cineva, nu e consola lui ffocus.


    Povestea aici: Brass Goggles Blog Archive �Damnation� Timberclad PS3

  19. #2659 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut. Are careva Linux instalat pe PS3? Daca da, ce versiune de Linux si cat de stabila e? Care-s avantajele/dezavantajele instalarii linux pe ps3. Am inteles rau sau se poate instala si Windows?

    Merci de raspuns!

  20. #2660 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    ii lipseste un tub flexibil de 110 cel alb si ar fi indicat usor folosit ... if you know what i mean

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts