Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 250 of 1175 FirstFirst ... 150 200 240 248 249 250 251 252 260 300 350 750 ... LastLast
Results 4,981 to 5,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4981 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    Depinde ce intrari ai la monitor.
    Daca ai hdmi e simplu il legi pe cablul hdmi si gata.
    Daca ai DVI exista convertoare hdmi/dvi

    Daca ai doar VGA nu stiu sigur, cred ca exista si pt astea convertoare.

    Din consola setezi ca semnalul video sa iasa prin htmi.

    Presupunand ca monitorul nu are si boxe sau iesire audio atunci sunetul trebuie sa il scoti din consola prin rca, tre sa specifici asta in setari ca vrei video prin hdmi si sunet prin av sau rca sau cum se numeste ca nu mai stiu. Cu cablul rca care ti-a venit cu consola il poti baga in orice boxa/statie vrei.

    Un setup de genul asta am si eu.

  2. #4982 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by robiti View Post
    cine cumpara o consola cu blocul optic defect ? sti tu pe cineva care ar fii interesat .multumesc pt raspuns
    Pune un anunt pe sectiunea Bazar a forumului. S-au mai vandut console cu bloc optic stricat.

  3. #4983 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by nufu View Post
    eu am cablu av cel ce vine in pachet aprind consola dau pe av si ..pe av 3 mi se vede color bajbait(se misca mereu imaginea) iar pe svhs3 mi se vede alb negru bajbait(se misca mereu imaginea) am incercat si cu un alt cablu de ps2l.cine ma poate ajuta problema e de la consola ,de la cablu sau de la tv?
    Vezi daca poti sa incerci cu alt tv sau mergi cu consola la un prieten/cunostinta.

  4. #4984 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Criterion-developed Need for Speed coming next year
    Quote Originally Posted by Frank Gibeau
    Next year's Need for Speed has been under development now for some time at our award-winning Criterion Studio.
    Deci se pare că anul viitor vom avea pe l�ngă GT5 şi un Burnout cu maşini licenţiate marca NFS

  5. #4985 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by robiti View Post
    Poate cineva spune merita reparat blocul optic la PS3 sau mai bine cumpar alt PS3. Cat e viata noului bloc optic primul bloc optic ma tinut 1 an si 10 luni model 60G.

    ---------- Post added 09-11-2009 at 02:14 PM ----------

    cum aflu din ce zona sunt jocurile cate zone sunt care sunt cele mai bune zone.
    Eu l-am reparat la Donely acum mai bine de 1 an si n-am mai avut nici o problema cu ea.

  6. #4986 SP
    Member playgame's Avatar


    E cam overrated, mai mult de 9 nu merita.

  7. #4987 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    ciudat ce se intampla cu ps3-ul meu: daca dau exit game in timp ce sunt online (cateodata) se restarteaza consola! a mai patit cineva???

  8. #4988 SP
    Junior Member unbody's Avatar
    si mie mi se intampla dar nu e ceva grav

  9. #4989 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    dar nu e normal!!! trebe pishcatzi baieti astia de la sony!!!!

  10. #4990 SP
    Member verde's Avatar
    care e treaba cu zonele astea la ps3? e ca si ntsc/pal? de ex daca iau un ps3 din japan ce zona e? ii pot cumpara jocuri de aici?sau add-onurile?sau pentru add-onuri trebuie sa imi fac cont pe japan?

  11. #4991 SP
    Junior Member unbody's Avatar
    Pe spatele carcasei unui joc Ps3 ai in dreapta jos o iconita cu un glob pamantesc si o cifra.1-US (iconita o gasesti pe cotorul carcasei,in partea de jos)2-Europa3-Asia4-AustraliaCauta sa cumperi doar jocuri din zonele 1 si 2 ....Consola ta va suporta jocuri din toate zonele dar cand vrei dori sa cumperi add-onuri vei observa ca acesta este strict legat de zona din care este jocul.

  12. #4992 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    SAlutari!am instalat noua versiune de soft si Uncharted merge Brici!SAlutari si mersi mult Pooaul!

  13. #4993 SP
    Member kane86's Avatar
    Ma gandesc sa trec de la Xbox360 la PS3. Am auzit tot felul de chestii cum ca totusi Live-ul ar fi mai bun decat PSN. Ce parere aveti cei care au ambele console ? Si mi se pare foarte ciudat controllerul... spre deosebire de cel de Xbox parca nu il pot tine in maini, e prea mic si ma dor mainile... Banuiesc ca dureaza f putin pana te obisnuiesti.

  14. #4994 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    XBL > PSN dar oh noes e cu 11 ron pe luna mai mult.

    Nici eu nu ma pot obisnui cu controllerul de PS3, dar daca te tenteaza atat de mult exclusivitatile, merita sa te obisnuiesti cu ele.

  15. #4995 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    XBL > PSN
    Am auzit teoria asta de multe ori,cum ca XBL este mai bun decat PSN. De ce,ce argumente exista,ce are in plus LIVE-ul?
    Nu e intrebare de fanboy,doar sunt curios.Eu am PS3,deci folosesc PSN de care sunt multumit,despre LIVE nu cunosc nimic,stiu doar ca trebuie sa platesti o anumita suma de bani pentru a-l folosi

  16. #4996 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Ma gandesc sa trec de la Xbox360 la PS3. Am auzit tot felul de chestii cum ca totusi Live-ul ar fi mai bun decat PSN. Ce parere aveti cei care au ambele console ? Si mi se pare foarte ciudat controllerul... spre deosebire de cel de Xbox parca nu il pot tine in maini, e prea mic si ma dor mainile... Banuiesc ca dureaza f putin pana te obisnuiesti.
    Salut. Eu cred ca mai bine le pastrezi pe amandoua. Eu am de amandoua. Din punctul meu de vedere consolele sunt egale. In schimb, sincer, controllerul de la PS3 mi se pare idiot rau. Ma doar mainile cand ma joc si mi se pare foarte incomod fata de cel de la X360...il am de ceva timp si nu pot spune ca m-am obisnuit si e o alta senzatie...

    Apropos, exista vre-un controller de X360 pt PS3 ? Modificat sau ceva?

  17. #4997 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Apropos, exista vre-un controller de X360 pt PS3 ? Modificat sau ceva?
    Engadget: How-to: Make a PS360 controller

  18. #4998 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    chiar ieri am reusit si eu sa le actualizez dupa vreo 2 saptamani.
    pur si simplu a trecut de 10%.
    cu siguranta nu e o problema ce e permanenta, asa ca nu iti face griji.
    Gata am reusit si eu!

  19. #4999 SP
    Member playgame's Avatar
    Check this out: Assassin's Creed lineage.

  20. #5000 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Sunt singurul de pe acest forum care nu are probleme cu mainile cand se joaca pe PS3???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts