Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 393 of 1175 FirstFirst ... 293 343 383 391 392 393 394 395 403 443 493 893 ... LastLast
Results 7,841 to 7,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7841 SP
    Member DiablQ's Avatar
    da se merita, Fat au inceput la pierderi PS3 FAT din cate stiu am vazut in cateva magazine si nu se mai gasesc

  2. #7842 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    News: Konami considering Metal Gear Peace Walker for PS3 - ComputerAndVideoGames.com

    Konami is considering release Metal Gear Solid: Peace Walker (that's the PSP one) on PS3.

    According to GamePro, the publisher asked attendees of a recent Peace Walker press event for their thoughts on the idea of re-releasing the PSP title via the PlayStation Network for play on the PS3 and, interestingly, included support for online multiplayer.

    It's not unusual for a publisher to ask for feedback during press events, but one so specific is uncommon, and apparently the Konami reps were making a point of writing down the answers given too, instead of nodding their heads and smiling politely, like normal.

  3. #7843 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Apocalyps a spus ca o consola e 1500 ron, nu a precizat de vre-un joc. La fel si eu ma refeream la consola cheala, care nu e 1500 decat poate la diverta, niste nenorociti.

  4. #7844 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    Quote Originally Posted by theclaw37 View Post
    Apocalyps a spus ca o consola e 1500 ron, nu a precizat de vre-un joc. La fel si eu ma refeream la consola cheala, care nu e 1500 decat poate la diverta, niste nenorociti.
    ai inteles gresit,si probabil eu m-am exprimat gresit,acelasi bundle- consola 250 de GB Slim+joc god of war 3 care in acelasi magazin consta 270 de ron (consola simpla de 250 de gb slim costa 1500 ron cam in toate magazinele) l-am cumparat acum o luna pe 1 aprilie

  5. #7845 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Fffffuuuuuuuuuuuuuck me!

    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Fahrenheit 2 sunt in extaz sper sa fie adevarat Nu ca si celelalte nu ar fi mai jos god of war...
    Attached Images Attached Images leaked.jpg

  6. #7846 SP
    Member wolverine's Avatar
    am din feb ps3 conectat la media server prin wireless.de sapt trecuta a incepu sa-mi dea eroarea dnsl protocol error1204.stie cineva ce ar putea fi?pot sa spun ca n-am facut absolut nici o schimbare de cand l-am conectat la internet.am internet vdsl de la romtelecom din dec si pana acum n-am avut nici o problema.a mai patit cineva?care-i solutia?

  7. #7847 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Me wants, this will be outstanding.

    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Fffffuuuuuuuuuuuuuck me!
    Se pare ca celor de la Sony le place sa ne surprinda. Way to go, can't wait.

  8. #7848 SP
    Member ramusg's Avatar
    Reconfigureaza routerul, mai e nevoie din cand in cand de asa ceva la routerele "obisnuite" pt cosumatorii "casnici", nu sunt extraordinar de liniare , sunt rateuri obisnuite, se rezolva cu o reconfigurare.

  9. #7849 SP
    Member wolverine's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Reconfigureaza routerul, mai e nevoie din cand in cand de asa ceva la routerele "obisnuite" pt cosumatorii "casnici", nu sunt extraordinar de liniare , sunt rateuri obisnuite, se rezolva cu o reconfigurare.
    in ce fel sa-l reconfigurez?am schimbat niste setari aseara.am debifat niste chestii la upnp sau cum naiba se scrie in fine am uitat sa zic ca proneste filmul pe consola prin media server,dar dupa vreo10-15 min se blocheaza ies din el si cand sa dau inapoi e eroarea de mai sus.asa face de fiecare data face asa de vreo cateva zile.

  10. #7850 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by fulg3r View Post
    Fat au inceput la pierderi PS3 FAT din cate stiu am vazut in cateva magazine si nu se mai gasesc
    tradu-mi si mie, te rog.

  11. #7851 SP
    Junior Member Hrdcore's Avatar
    am si eu o problema la mercenaires 2 world in flames , cand imi intra in joc acolo in meniul pricipal mi se blocheaza ps3-ul si nu pot face nimic am incercat sa apas pe toate butoanele de la controller sa apas pe ps button si nimic mi se blocheaza si l-am lasat vreo 2 ore ca am zis ca poate se incarca ceva si tot blocat a ramas , aveti vreo idee ? Ma gandesc ca e din cauza ca am facut updateul 1.03

  12. #7852 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @SublimingSun, probabil a ramas pe stoc iar cum se face la noi la romani, va mai sta mult si bine acolo in loc sa ii scada pretul la o promotie ceva si sa scape de el.

    @fulg3r zii frate cu toti dintii ca ai pus un forum in fund ca nu intelegem nimic.

  13. #7853 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Cred ca ai dreptate; desi ma mir de Diverta, vazusem la Altex (Carrefour Militari) bundle phat cu Killzone 2 la mai putin de RON 1000 in februarie.

    Ma rog, poate imi scapa mie ceva.

  14. #7854 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Reconfigureaza routerul, mai e nevoie din cand in cand de asa ceva la routerele "obisnuite" pt cosumatorii "casnici", nu sunt extraordinar de liniare , sunt rateuri obisnuite, se rezolva cu o reconfigurare.
    l.o.l

  15. #7855 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    am luat un ps3 de pe amazon si nu stiu ce transformator imi trebuie. probabil voi stiti mai bine, ps3-ul este din america si de aceea.......

    am fost la diverse magazine si au zis ca daca nu iau unul bun consola poate ardea si nu vreau asta.

  16. #7856 SP
    Member Aliosa's Avatar
    am PS3-ul conectat la un TV LCD FullHD Sony W5500 si am probleme la trecerea din cadre cu luminozitate crescuta la cadre intunecate, in sensul ca parca se schimba contrastul, ceea ce este f deranjant.
    Stiu ca este o setare pe undeva, dar care este aceea?
    Multumesc!!!

  17. #7857 SP
    Member drati71's Avatar
    Cei cu TV Full HD, pe ce rezolutie ati jucat GTA IV? Intreb deoarece vad pe carcasa jocului ca suporta si 1080p dar mie imi merge doar in 720p! Pot seta de undeva consola sa treaca pe 1080p?
    Multumesc.

  18. #7858 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    aceeasi problema ca Aliosa

  19. #7859 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Dute in setarile de display ale consolei si debifeaza 720p si lasa bifat doar 1080p.Ar trebui sa mearga

  20. #7860 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De ceva timp am niste probleme cu PS3-ul. Mi s-a intamplat cand am iesit de pe PS Store sa astept sa apara meniul si mai mi se mai intampla sa am "lag" in meniu cand downloadez ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts